0

Pomyłka jak dla mnie.. Jakby prowadzili 5-0 to niech się bawią, a teraz proszę 2-2. No ale cóż dadzą radę! :)

0

Puyolowi po prostu zakręciło się w głowie, albo słabo mu się zrobiło i tyle :)

0

Powiem tak: w 3-4-3 nie dajemy radę z Valencia.. Więc dla mnie rozwiązanie jest proste wystarczy to zmienić i zaczynamy grać..!

0

Oczywiście nie ma co się martwić,ale trzeba się uczyć na błędach(niestety na własnych).. Myślę że to był tylko przypadek przy pracy i oczywiście Pep już więcej takiego nie popełni. A co do Milanu oczywiście wygramy.. Barcelona będzie wystarczająco zmotywowany po tym meczu i udowodni wszystkim że to było tylko jednorazowe potknięcie. :)

0

POGROMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!

0

Pogrom!! :)

0

wkurwiają mnie takie sytuacje!! Rozumiem jakieś małe błędy no ale to...? !!

0

Ja uważam że gdyby Pep wpuścił Pedro w ok. 60 min to wynik byłby inny. W 2 połowie brakowało nam takiego szarpnięcia i mało brakowało i Pedro strzełił by brameczke:)

0

Bojan dzisiaj nie ma dnia.. Jedynie liczyć na cud ( Messi)

0

Mamy bardzo dobry skład na nadchodzący sezon :) Ale oczywiscie te 24 mln moze zdenerwować każdego kibica Barcy... Dla mnie to jest żałosne bo Barcelona traci grube miliony..

0

tak pewnie uwierzyłem ze mecz będzie leciał w TVP1;/...(żałosne i nie realne :) ) .

0

Skąd wiecie ze mecz będzie transmitowany na TVP1? Nie chce mi się wierzyć... było by super gdyby leciał w TVP

0

Kto powiedział że Messi nie ugra nic w reprezentacji.? Myśle ze własnie te Mistrzostwa pokażą że Messi bez wątpienia bedzie najlepszy na świecie! Oczywiscie wielkie brawa dla bramkarza Nigerii.

0

Pep naprawde trener bardzo młody ale ma facet wszystko poukładane w głowie trzeba mu to przyznac:). Chciałbym aby pozostał w Barcelonie jeszcze długo... ;) aaa i może bedzie okazja do zabawy gdy do madrytu przyjdzie Mourinho.

0

Panowie i Panie LIGA JEST NASZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

0

mi znowu transmisja padła i sie wkurwilem..! ;/

0

Jest pięknie jeszcze Real przegrywa hahah :)

VAMOOOS!

0

Poratujcie jakimiś linkami...!!

0

Ja sie ciesze bedzie ZAJEBISCIE!!! :)

0

Myślę że wyjście z Grupy nie bedzie aż tak skomplikowane... Chociaż wiadomo że w Piłce wszystko jest możliwe.

0

Brak Ronaldinho.. dla mnie pomyłka...;/ Ja obstawiam finał : Hiszpania Argentyna :)

0

Jejuuu ! Normalnie juz się bałem ale MISTRZOSTWO JEST CORAZ BLIŻEJ!

0

Kurwa co się dzieje... zaczynam sie denerwowac!

0

Dla mnie w 100% Bojan. Chłopak ma chęć do gry i walczy. A co do Ibry to powiem tylko że nie jest w formie..

0

Mourinho lepszy od Barcelony niestety..

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

0

Ostatnie 45 minut... Bedzie cholernie ciężko. No ale cóż trzeba WIERZYC!!

0

I jeszcze chciałbym dodać że WIARA CZYNI CUDA!

0

Spokojnie w tym meczu Keita albo udowodni że jest dosyć dobry aby grać w pierwszej 11 albo nie no i tyle. Dobrze o tym wiem że już kilka razy udowodnił ze zasługuje na ławkę no ale... Panowie i Panie pamiętajmy o tym że mamy kogoś kto sie nazywa MEESI!!!

VAMOOSS BARCA!!!

0

Już nie moge sie doczekac!! :). Obstawiam 4-1 dla Barcy!

Vamos Barca!

0

Oni myślą że sie gra kto ma więcej kartek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?