Buczek08
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra nie dał rady... Ale jest WIELKI "mały" człowiek haha - LEO NAJLEPSZY
0
Po prostu nie ma takich słów żeby opisać Messiego...
0
Dokładnie CZAPKI z głów dla MESSIEGo!!!
0
No i jest Iniesta ;)
0
Widoczny jest brak xaviego i iniesty...;/
0
http://sportlivetv.xaa.pl/ - Polski komentarz
0
levy87 spoko
0
http://sportlivetv.xaa.pl/ - Dobra stronka i Polski komentarz.
0
Kurde szkoda ze nie będzie na Public Sport 1 bo to najlepszy kanał gdzie można obejrzeć mecz..
0
Jest Tity i wszystko jasne.! Udowodnią kto jest najlepszy!
0
Nie wiem o co wam chodzi... Henry jest w tej chwili w bardzo dobrej formie i udowodnił to w ostatnim meczu. Ibra nie jest złym zawodnikiem ale według mnie to Titi powinien zagrać w wyjściowej 11. A tak ogólnie to BARCELONA udowodni kto jest najlepszy! Więc 20.45 i wszyscy kibice Realu (hahaha) mogą oglądać jak sie gra i "czaruje" !
0
Henry + Messi :) hahahaa!!!!
0
Jeszcze tylko Heniek niech strzeli i bedzie pięknie! :)
0
30 minut zostało ALE DAMY RADE!!!