Buczek08
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomyłka jak dla mnie.. Jakby prowadzili 5-0 to niech się bawią, a teraz proszę 2-2. No ale cóż dadzą radę! :)
0
Puyolowi po prostu zakręciło się w głowie, albo słabo mu się zrobiło i tyle :)
0
Powiem tak: w 3-4-3 nie dajemy radę z Valencia.. Więc dla mnie rozwiązanie jest proste wystarczy to zmienić i zaczynamy grać..!
0
Oczywiście nie ma co się martwić,ale trzeba się uczyć na błędach(niestety na własnych).. Myślę że to był tylko przypadek przy pracy i oczywiście Pep już więcej takiego nie popełni. A co do Milanu oczywiście wygramy.. Barcelona będzie wystarczająco zmotywowany po tym meczu i udowodni wszystkim że to było tylko jednorazowe potknięcie. :)
0
POGROMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!
0
Pogrom!! :)
0
wkurwiają mnie takie sytuacje!! Rozumiem jakieś małe błędy no ale to...? !!
0
Ja uważam że gdyby Pep wpuścił Pedro w ok. 60 min to wynik byłby inny. W 2 połowie brakowało nam takiego szarpnięcia i mało brakowało i Pedro strzełił by brameczke:)
0
Bojan dzisiaj nie ma dnia.. Jedynie liczyć na cud ( Messi)
0
Mamy bardzo dobry skład na nadchodzący sezon :) Ale oczywiscie te 24 mln moze zdenerwować każdego kibica Barcy... Dla mnie to jest żałosne bo Barcelona traci grube miliony..
0
tak pewnie uwierzyłem ze mecz będzie leciał w TVP1;/...(żałosne i nie realne :) ) .
0
Skąd wiecie ze mecz będzie transmitowany na TVP1? Nie chce mi się wierzyć... było by super gdyby leciał w TVP
0
Kto powiedział że Messi nie ugra nic w reprezentacji.? Myśle ze własnie te Mistrzostwa pokażą że Messi bez wątpienia bedzie najlepszy na świecie! Oczywiscie wielkie brawa dla bramkarza Nigerii.
0
Pep naprawde trener bardzo młody ale ma facet wszystko poukładane w głowie trzeba mu to przyznac:). Chciałbym aby pozostał w Barcelonie jeszcze długo... ;) aaa i może bedzie okazja do zabawy gdy do madrytu przyjdzie Mourinho.
0
Panowie i Panie LIGA JEST NASZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))
0
mi znowu transmisja padła i sie wkurwilem..! ;/
0
Jest pięknie jeszcze Real przegrywa hahah :)
VAMOOOS!
0
Poratujcie jakimiś linkami...!!
0
Ja sie ciesze bedzie ZAJEBISCIE!!! :)
0
Myślę że wyjście z Grupy nie bedzie aż tak skomplikowane... Chociaż wiadomo że w Piłce wszystko jest możliwe.
0
Brak Ronaldinho.. dla mnie pomyłka...;/ Ja obstawiam finał : Hiszpania Argentyna :)
0
Jejuuu ! Normalnie juz się bałem ale MISTRZOSTWO JEST CORAZ BLIŻEJ!
0
Kurwa co się dzieje... zaczynam sie denerwowac!
0
Dla mnie w 100% Bojan. Chłopak ma chęć do gry i walczy. A co do Ibry to powiem tylko że nie jest w formie..
0
Mourinho lepszy od Barcelony niestety..
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
0
Ostatnie 45 minut... Bedzie cholernie ciężko. No ale cóż trzeba WIERZYC!!
0
I jeszcze chciałbym dodać że WIARA CZYNI CUDA!
0
Spokojnie w tym meczu Keita albo udowodni że jest dosyć dobry aby grać w pierwszej 11 albo nie no i tyle. Dobrze o tym wiem że już kilka razy udowodnił ze zasługuje na ławkę no ale... Panowie i Panie pamiętajmy o tym że mamy kogoś kto sie nazywa MEESI!!!
VAMOOSS BARCA!!!
0
Już nie moge sie doczekac!! :). Obstawiam 4-1 dla Barcy!
Vamos Barca!
0
Oni myślą że sie gra kto ma więcej kartek :)