Buczek08
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety ten Facet - Mourinho wykończył Barcelone taktycznie :)... ALe za to my ich wykończymy w Barcelonie po swojemu!!!!!
0
Szczerze.. NIC NIE GRALISMY!!!
0
super... ;/;/!!! No to trzeba grac w 10
0
Moim zdaniem Pique zasługuje na tą 8, ponieważ nie raz wyczyścił Ronaldo ( i udowodnił również ze w pojedynkach biegowych też się nie daje)
0
Visca el Barca!!!!
0
siwak12
Coldplay - Viva La Vida
0
Real grając mecze gra tylko świetne 20-30 min ale oczywiście chyba wszyscy wiedzą ze na BARCELONE to za mało!!!
Visca el BARCA !!
0
Nie wiem chyba nie tylko mi się skończyły słowa aby określić Geniusza MESSIEGO!!! :)
0
Geniusz Messi!!! Niesamowity zawodnik!
0
Messi 3 -1 Arsenal
0
Chciałbym bardzo aby było wydanie po Polsku!
0
Znowu brak koncentracji w końcówce...
0
Ja również uważam ze Maxwell zasłużył na więcej ponieważ jak na niego nie rozegrał słabego meczu. :) Oczywiście gdy wszedł Walcott to Maxwell ( można powiedzieć ze nie istniał.)
0
Arsenal
Myślisz ze remis był sprawiedliwy ... Był to przypadek i brak koncentracji Barcy przez ostatnie 20-30 min. Więc idz sobie komentowac na wp i najlepiej spierd**** z tej strony bo wszystkich denerwujesz :)
0
Oczywiście najważniejsze 3 punkty. :) Było trudno ale się udało
0
Leo coś wymyśli... Musimy wygrać!!!
0
Nareszcie Messi troszkę odpocznie... Ale gdy gra nie będzie wychodziła to Leo napewno wejdzie ;)
0
No i najważniejsze 3 punkty są!
0
no i rozklepani :)
0
sędzia masakra...;/;/
0
nooo :D
0
Szczerze nic nie grają... ;/ No ale mam nadzieje że jeszcze sie to zmieni :)
0
Nie no musimy to wygrać! :)
0
2 połowa taka jak z Valencia i dziękujemy!
0
Maxwell nic nie gra...;/
0
Wielkie Dzięki Katiusza!
0
Gooner
Napisałeś że w Bayernie tylko 2 piłkarzy gra na światowym poziomie tylko jest teraz pytanie czy to sie liczy.? W jakimś stopniu napewno no ale przykładem jest oczywiście Real... Sprowadzają gwiazdy klasy światowej i nic z tego nie mają....
0
Po 3 bramce Messiego padłem na kolana i wołałem KRÓLU! ;D
0
i co było wkurwiac messiego.! haha ;)
0
ja naprawde nie mam nic do Ibry... No ale ile można :(:(