15

Szkoda mi Karola :(

1

Bielecki King!

0

Może być. Lepszy taki niż wcale.

0

0

Dzięki stary :)

0

Wie może ktoś co to za nuta leci 0:08? :)

1

Witam.
Wie może ktoś ile może potrwać kotuzja naciągniętego mięśnia pachwiny?
Dziękuję z góry.

0

:)

0

Da ktoś link?

0

B.R.O czy Zbuku? :)

0

Tylko B.R.O :D najlepszy :)

17

Kto nie śpi łapka w górę,? :D

4

Leo :)


1

LEO nie od chodź!

1

CHociszewo 34°C....... pozdrawiam :p

2

Wybierać do swojej drużyny kogoś z dwójki Messi - Cristiano, wybrałbym Leo. Chcę kogoś, kto gra dla drużyny, a nie kogoś, kto chce żeby drużyna grała dla niego."

del bosque

1

Szkoda myślałem że Leo zgarnie króla strzelców :/

0

:D

26

"Na antenach Polsatu i Polsatu Sport spotkanie oglądało prawie 5 mln widzów. Jeszcze większą oglądalność miało TVP 1. Transmisję na tej stacji wybrało ponad 7 mln widzów, natomiast w szczytowym momencie oglądało ją 8,6 mln ludzi.
Niemal co drugi Polak, który miał włączony telewizor w czasie meczu oglądał to starcie w TVP (45,3 proc.). Transmisję tego spotkania na sport.tvp.pl obejrzało 350 tys. "
No i gitara, siema :D

0

Witam wszystkich. :)
Czy już wiadomo czy Messi zagra z Chile?

2

Czy tylko ja tam widziałem Beniteza? xdd

5

Wolał bym żeby Laskowski komentował ten mecz.

0

Aha fajnie masz.

0

Komentarz usunięty

4

I ty się nazywasz Polakiem? ?? Żal.pl
Euro wygra Polska !

1

Łooo zajebiaszcze :p

70

"Manchester United chciał mnie u siebie, ale powiedziałem im, że nie gram w czwartki" ~ Zlatan Ibrahimović
Hahah dobry jest xdd mistrz xdd

1

0

@ Sebastian_
To do ciebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?