Wybierać do swojej drużyny kogoś z dwójki Messi - Cristiano, wybrałbym Leo. Chcę kogoś, kto gra dla drużyny, a nie kogoś, kto chce żeby drużyna grała dla niego."
"Na antenach Polsatu i Polsatu Sport spotkanie oglądało prawie 5 mln widzów. Jeszcze większą oglądalność miało TVP 1. Transmisję na tej stacji wybrało ponad 7 mln widzów, natomiast w szczytowym momencie oglądało ją 8,6 mln ludzi.
Niemal co drugi Polak, który miał włączony telewizor w czasie meczu oglądał to starcie w TVP (45,3 proc.). Transmisję tego spotkania na sport.tvp.pl obejrzało 350 tys. "
No i gitara, siema :D
15
Szkoda mi Karola :(
1
Bielecki King!
0
Może być. Lepszy taki niż wcale.
0
Andres dorabia sobie w Rio xDD
http://www.sport.pl/rio2016/5,130063,20535359.html?i=8
0
Dzięki stary :)
0
Wie może ktoś co to za nuta leci 0:08? :)
1
Witam.
Wie może ktoś ile może potrwać kotuzja naciągniętego mięśnia pachwiny?
Dziękuję z góry.
0
0
Da ktoś link?
0
B.R.O czy Zbuku? :)
0
Tylko B.R.O :D najlepszy :)
17
Kto nie śpi łapka w górę,? :D
4
Leo :)
1
LEO nie od chodź!
1
CHociszewo 34°C....... pozdrawiam :p
2
Wybierać do swojej drużyny kogoś z dwójki Messi - Cristiano, wybrałbym Leo. Chcę kogoś, kto gra dla drużyny, a nie kogoś, kto chce żeby drużyna grała dla niego."
del bosque
1
Szkoda myślałem że Leo zgarnie króla strzelców :/
0
:D
26
"Na antenach Polsatu i Polsatu Sport spotkanie oglądało prawie 5 mln widzów. Jeszcze większą oglądalność miało TVP 1. Transmisję na tej stacji wybrało ponad 7 mln widzów, natomiast w szczytowym momencie oglądało ją 8,6 mln ludzi.
Niemal co drugi Polak, który miał włączony telewizor w czasie meczu oglądał to starcie w TVP (45,3 proc.). Transmisję tego spotkania na sport.tvp.pl obejrzało 350 tys. "
No i gitara, siema :D
0
https://m.facebook.com/livemeczcom/photos/a.526397717375657.139244.234568879891877/1360422847306469/?type=3&refid=28&_ft_=qid.6295401052751189483%3Amf_story_key.9103993641740648739&__tn__=E
0
Witam wszystkich. :)
Czy już wiadomo czy Messi zagra z Chile?
2
Czy tylko ja tam widziałem Beniteza? xdd
5
Wolał bym żeby Laskowski komentował ten mecz.
0
Aha fajnie masz.
0
Komentarz usunięty
4
I ty się nazywasz Polakiem? ?? Żal.pl
Euro wygra Polska !
1
Łooo zajebiaszcze :p
70
"Manchester United chciał mnie u siebie, ale powiedziałem im, że nie gram w czwartki" ~ Zlatan Ibrahimović
Hahah dobry jest xdd mistrz xdd
1
Jak krystyna się dowie to będzie bardzo smutny xdd
http://m.sport.pl/pilka/56,105004,20097857,najlepiej-sprzedajace-sie-koszulki-w-sezonie-2015-2016-messi.html
0
@ Sebastian_
To do ciebie :)