1

Levante, koniec sezonu - mi się to dobrze nie kojarzy. Mecz z Levante w zeszłym sezonie był jednym z największych moich rozczarowań jako kibic Barçy. Bardzo byłem smutny że nie udało im się nie przegrać przez cały sezon

0

A po czym ty poznajesz czy jest kiepski jako kapitan?

0

Czyli jeśli wygramy z Alaves i Levante to tytuł zdobyty tak?

2

Ja jestem za Cou! Jeden z moich ulubionych piłkarzy. W zeszłym sezonie po przyjściu do nas prezentował się po prostu zaje**ście!
To Dembele grał chu**wo. W tym sezonie role się odwróciły, ale Cou teraz wział się w garść i ma dużą szansę na gre z Liverpoolem

0

Sądze że najlepszym zawodnikiem meczu Kevin Prince Boateng :). Takiego drewna nikt nigdy nie widział

1

Media: Nowy trener Realu Madryt? Ole Gunnar Solskjær ma do tego kwalifikacje!

0

I co z tego że ma pozwolenie? W tak ważnym meczu nie wystawia się gracza, który jest po kontuzji. W następnym ligowym meczu z Huescą może zagrać, zobaczymy jak mu pójdzie

0

W tym meczu wygrywamy 1-4 a na Camp Nou 1-0 dla nas! #RoadToMadrid

1

Mam nadzieję że wygramy bez problemów oba mecze. #cantwait

0

I Messi nadal nim jest

0

Visca El Luis Suárez! Wygrywamy 1-3 i w drugim meczu wygrywamy 1-0

0

Czemu Canal+ wykupił część praw do Laligi?! Czemu?! Mają Premier League i to im powinno wystarczyć

0

No kurcze szkoda, ale póki mają taką pozycję w Europejskim futbolu to tak będzie. Jeśli Ajax zacznie wygrywać wszystkie puchary (najlepiej zacząć od pokonania PSV w lidze) to będą mogli zatrzymać tych zawodników dla siebie

35

Kiedy Pele grał w tym bieda klubie każdy mecz wygrywali po 10-0, 5-0 a w największych hitach po 3-0, a ci kretyni z mianowali Pelego skarbem narodowym żeby nie mógł iść do Europy. Gdyby Santos go sprzedał to kto wie gdzie teraz byłby ten klub... a do samego Pele wracając, jeśli poszedł by do jakiegoś Realu, czy innego Coventry lub Milanu to byłby takim piłkarzem że jego ikona w Fifie 19 miałaby na najwyższym poziomie najwyżej 92 OVR. Pele jest najbardziej przecenianym zawodnikiem w histirii futbolu

0

Nie wydaje mi się, żeby Anglik chciał pójść do Hiszpanii. ŻADEN zawodnik z podstawowej 11 rep. Anglii nie gra poza Anglią, więc wątpie w taki transfer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?