Buksza
Dołączył/a: marzec 2019
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od jakiegoś czasu zastanawiam się, gdzie będzie grać pierwsza drużyna Barçy, gdy Camp Nou będzie przebudowywane? Czy ktoś wie coś na ten temat?
2
Chcemy odmłodzić kadrę... idealnym rozwiązaniem jest Filipe Luis! Brawo, brawo zarządzie
0
Ale wiesz że Cucurella jest naszym piłkarzem nie?
0
Chodziło mi, że nie słyszałem, aby Barça była nim zainteresowana
1
Oczywiście Joan Gamper
0
A do czego komp? Do grania? Do pracy?
0
Bruno Fernandes? Nikt o nim w naszym klubie nie mówi a ty tu wyjeżdżasz z BF?
1
Zapomnieliście jak Cou grał w tamtym sezonie? Sprzedanie go byłoby wielkim błedem
0
Co do "VALVERDE OUT" się zgadzam... tylko kto za niego?
2
A skąd macie pewność że czeka nas najtrudniejsze zadanie w tej edycji LM? Może Liverpool zaatakuje, otworzy się i skończy się 0-5 ;). Niemożliwe to to nie jest. Mam dobry humor :)
0
Strzelił gola w swoim nieoficjalnym debiucie z Tottenhamem na ICC
0
Wiedziałem, że ktoś zwróci mi na to uwagę. Po prostu nie pasuje
0
A dobra rozumiem już Marc-Andre Ter Stegen
0
Co to jest Mats?
1
Hazard to taki prawonożny Messi. Nie pasuje do nas
0
Ramosa, ich legendy raczej nie sprzedadzą
2
Chyba tylko żeby na złość im zrobić
0
Co dalej? Artykuły będą nazywać się:
"Messi stłukł sobie swoją boską dupę"?
0
Ale Roma miała gola na wyjeździe i wygrywając u siebie 3 - 0 miała pewny półfinał. Teraz przy 3 - 0 dla Liverpoolu (HATFU) będzie dogrywka. Poza tym, chłopaki nie są już takie głupie i tego nie wypuszczą
0
Może taki ma...
0
W takim razie chodźmy strajkować!
0
I tę LM wygraliśmy. He he
0
A 4 lata później zdradzi nas i pójdzie do Paryża z którym nie wygra nic nadzwyczajnego. Sory, ale nie chcę drugiego takiego
0
Kto nie może znaleźć słów do chwalenia tego małego wielkiego bohatera pisze "G.O.A.T" pod tym komentarzem
0
O mój Boże przepraszam, HATFU!
2-0 oczywiście 2-0
0
Mnie najbardziej uszczęśliwi wynik 0-2 lub wyższy (oby był wyższy). Później jedziemy na Anfield i może jakiś Remisik albo skromne zwycięstwo lub jak z Bayernem w 2015 jakaś niska porażka np. 3-2, 3-4
Visca el Barça! Vamos Barçaaaa!!
0
Johan Cruijff Derby. Ostatnim razem graliśmy z Ajaxem w grupie LM 2014/15 tak?
0
Tottenham nie zasługuje na ten półfinał. Swoim najsilniejszym składem nie potrafili nas pokonać kiedy my wyszliśmy rezerwowo. Potem rozpie**olili Borussię i cudem przeszli City. Z Ajaxem ta sztuka im się już raczej nie uda
0
Źle się wyraziłem. Chodziło mi o Francuzów którzy nie są jakiegoś tam pochodzenia, tylko ich rodzice, babki, prababki były francuzami
0
Źle się wyraziłem. Chodziło mi o Francuzów którzy nie są jakiegoś tam pochodzenia, tylko ich rodzice, babki, prababki byli francuzami