1

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, gdzie będzie grać pierwsza drużyna Barçy, gdy Camp Nou będzie przebudowywane? Czy ktoś wie coś na ten temat?

2

Chcemy odmłodzić kadrę... idealnym rozwiązaniem jest Filipe Luis! Brawo, brawo zarządzie

0

Ale wiesz że Cucurella jest naszym piłkarzem nie?

0

Chodziło mi, że nie słyszałem, aby Barça była nim zainteresowana

1

Oczywiście Joan Gamper

0

A do czego komp? Do grania? Do pracy?

0

Bruno Fernandes? Nikt o nim w naszym klubie nie mówi a ty tu wyjeżdżasz z BF?

1

Zapomnieliście jak Cou grał w tamtym sezonie? Sprzedanie go byłoby wielkim błedem

0

Co do "VALVERDE OUT" się zgadzam... tylko kto za niego?

2

A skąd macie pewność że czeka nas najtrudniejsze zadanie w tej edycji LM? Może Liverpool zaatakuje, otworzy się i skończy się 0-5 ;). Niemożliwe to to nie jest. Mam dobry humor :)

0

Strzelił gola w swoim nieoficjalnym debiucie z Tottenhamem na ICC

0

Wiedziałem, że ktoś zwróci mi na to uwagę. Po prostu nie pasuje

0

A dobra rozumiem już Marc-Andre Ter Stegen

0

Co to jest Mats?

1

Hazard to taki prawonożny Messi. Nie pasuje do nas

0

Ramosa, ich legendy raczej nie sprzedadzą

2

Chyba tylko żeby na złość im zrobić

0

Co dalej? Artykuły będą nazywać się:
"Messi stłukł sobie swoją boską dupę"?

0

Ale Roma miała gola na wyjeździe i wygrywając u siebie 3 - 0 miała pewny półfinał. Teraz przy 3 - 0 dla Liverpoolu (HATFU) będzie dogrywka. Poza tym, chłopaki nie są już takie głupie i tego nie wypuszczą

0

Może taki ma...

0

W takim razie chodźmy strajkować!

0

I tę LM wygraliśmy. He he

0

A 4 lata później zdradzi nas i pójdzie do Paryża z którym nie wygra nic nadzwyczajnego. Sory, ale nie chcę drugiego takiego

0

Kto nie może znaleźć słów do chwalenia tego małego wielkiego bohatera pisze "G.O.A.T" pod tym komentarzem

0

O mój Boże przepraszam, HATFU!
2-0 oczywiście 2-0

0

Mnie najbardziej uszczęśliwi wynik 0-2 lub wyższy (oby był wyższy). Później jedziemy na Anfield i może jakiś Remisik albo skromne zwycięstwo lub jak z Bayernem w 2015 jakaś niska porażka np. 3-2, 3-4
Visca el Barça! Vamos Barçaaaa!!

0

Johan Cruijff Derby. Ostatnim razem graliśmy z Ajaxem w grupie LM 2014/15 tak?

0

Tottenham nie zasługuje na ten półfinał. Swoim najsilniejszym składem nie potrafili nas pokonać kiedy my wyszliśmy rezerwowo. Potem rozpie**olili Borussię i cudem przeszli City. Z Ajaxem ta sztuka im się już raczej nie uda

0

Źle się wyraziłem. Chodziło mi o Francuzów którzy nie są jakiegoś tam pochodzenia, tylko ich rodzice, babki, prababki były francuzami

0

Źle się wyraziłem. Chodziło mi o Francuzów którzy nie są jakiegoś tam pochodzenia, tylko ich rodzice, babki, prababki byli francuzami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?