0

@Forza_Juve jest wersja mobilna z której właśnie ten komentarz napisałem

3

Ja rozumiem że to piłkarze biegają po boisku, a nie trener, ale ludzie którzy piszą, że Valverde nie ma na to co się dzieje żadnego wpływu po prostu na piłce się nie znają. Bartek i tak powie (co już wczoraj zrobił), że on wciąż ufa EV, że to nie jego wina... w takim razie trzeba wy***pszyć Bartka, a potem EV

0

@derlysy1979 Cou ma zostać

0

Nie wiem czy ktoś to wstawiał ale:Bartomeu: "Ernesto Valverde ma ważny kontrakt na kolejny sezon. Porażka z Valencią nie jest jego winą."

0

@pienaar Pisze się De Ligt nauczcie sięęęęę

0

Tragediaaaaaaaaaaaaaaa

0

Tymczasem Bologna 1 - 0 Napoli

0

Ujujujujuuu Semedo chciał strzelać

0

O już Cou chciał czarować

0

Trochę skiksował ten Moreno

0

O kur*a co to było

0

Może Valverde chce wyciągnąć wnioski i zmieni swoją filozofię?

0

Kupcie se Player albo 11 Sports a nie nielegalne transmisje chcecie

0

Ciekawy wygląd prezentacji składów

0

@Granto Sevilla?

0

@Kamilos84 Gwiżdżą na hymn - bo Katalonia wiesz

0

Podziękujmy sędziemu za jego karierę

0

I wychodzą na Benito

1

@Cwaniak4 o taaak

4

Ładna ta prezentacja

0

@Criss18Barca Co?!?!?!?!?!

0

@bartekvisca  Ja mam na odwrót. 3 tygodnie nie oglądałem chłopaków (bo w C+ a ja nie mam) i teraz baardzo chcę ich obejrzeć, a finał na 11 sports jest więc mogę oglądać

0

@sidzej Ja też nie słucham współczesnego rapu, a rocka za bardzo rozpoznać nie umiem. Ale jakiegoś starszego rapu np. Eminema to mam kilka na Spotify

0

@Nigaki No i fajnie, to samo ja

0

@D10SLEO Lewandowski umiał to czemu nie Mbappe

0

@Bamek94 Częściej na telefonie czytam, więc mam na to wy...

0

Holy shit Mbappe strzelił

0

@Kamiloza91 Czas pokaże, boisko zweryfikuje

0

@tadzik447 No niestety ale fajnie zobaczyć jak madridiści się wku**iają

1

@ViscaBarca123 Japonia na Copa America xDDDD. Tak samo jak Katar xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?