Buksza
Dołączył/a: marzec 2019
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 Jak można nie obejrzeć finału LM?
0
@Danny Gaucho Wtedy ta osoba jest zwykłym ch***m, który nie umie przegrywać
1
@dobryduch Przestańcie już jęczeć
0
@gacper 13/15 odgadłem. Jaki przydomek ma Messi? La Pulga nie działało
0
@Arkon LaLiga, Serie A, Bundesliga, LM i półfinały i finał LE. C + nie ma = nie ma PL
0
Jaki wynik typujecie na jutrzejsze meczycho? Żałuję że Barça nie... to znaczy ja typuję wynik 2-2 po 90min a w dogrywce wygrają Spurs 4 - 2. Is dare to... nie pamiętam dalej :)
0
@AdrianGajewski2005 Co ty kibic Liverpoolu że YN*A krzyczysz? Takich brzydkich słów się nie mówi na La Rambli
0
@AdrianGajewski2005 Jesteśmy kibicami Barcelony, za kim możemy być?
0
@Avada Kedavra Czemu?
0
@Wiktorek2002 Nie FUT tylko licencje i sam gameplay oraz kochane przez wszystkich cieszynki, które można wybrać dowolnie w przeciwieństwie do PESa. Ja to więcej w karierę gram niż w FUT. Wygląd i animacja sędziów - PES, wygląd kibiców - PES, wygląd piłkarzy - FIFA i PES. Nie widziałem jeszcze piłkarza z niezalicencjonowaną twarzą w PESie, o ile coś takiego w ogóle tam jest.
0
@Messibestplayerintheworld Co jest największą żenadą?
9
Hah po tej tiki tace o de Ligtcie zastanawiam się jak zawodnicy mogą w ogóle myśleć nad przenosinami do tej śmiesznej ligi, gdzie nie ma absolutnie ŻADNEGO wyzwania dla takiego PSG, które bez jakichś jednorazowych wylewów mogłoby bez trudu nie przegrać żadnego meczu w sezonie. Nie wspominając już o blamażach w LM, i małych cojones tego klubu
0
@Wiktorek2002 W PESie jest też CN co bardzo mnie smuci, ale jestem zwolennikiem fify, więc mam już zaplanowane kupno nowej gry od EA
27
Nie wiem jak was, ale mnie po prostu krew zalewa jak czytam słowa: "Bartomeu ufa Valverde".
0
@Avada Kedavra Ale że Pepsi lepsze, czy gorsze?
0
@Granto dokładnie
0
@krzychu1526 to lepsze :)
0
A jednak przyjdzie Griez?
0
Jak mi przyszło powiadomienie z aplikacji Barcy z napisem: "The message from our goalkeeper..." to nagle serce zaczęło mi bić szybciej bo już myślałem "No ty chyba nie odchodzisz!?" ale jak zobaczyłem treść to się uspokoiłem od razu
0
@Danger204 Czemu post bez Davida Villi :)?
1
@BarcaInfo Valverde błagamy cię, osczędź sobie obelg z ust kibiców. "Zabierz przyjaciół i odejdź"~FarCry 5
0
@Danger204 Jak ja kocham Skyrima.
0
@koksik2700 a okazuje się, że Griza raczej nie będzie, de Jong przyjdzie, a de Ligt (a raczej Raiola) przedłuża
0
@pozor To jest drużyna, która po chyba 4 z rzędu wygranych PK, powinna go wciągać nosem
8
Posadzi de Jonga na ławce a grać będzie Rakieta. Tak, to typowy Valverde
0
@michal26 No może trochę przesadziłem, ale raczej byłby na wyższym poziomie
0
@matirix20 De Ligt? Gdzie De Ligt? "jak nie będzie De Ligta to zniszczę wszystko" ~~ Footroll
0
@Striker Dembele, który już byłby na poziomie podobnym do Neya, gdyby nie kolejne kontuzje. Ja wiem, że Neymar w dwóch poprzednich sezonach doznawał kontuzji, które idealnie jakimś cudem wykluczały go z f. pucharowej LM, ale Dembus łapie kontuzje tak: 2 mecze zagrane - 4 mecze pauzy - 2 mecze zagrane - 4 mecze pauzy itd.. Neymar nie ma aż takich problemów
9
Łał. O odejściu Valverde na La Rambli słuch zaginął. Magia imienia Neymar
0
@MrShakira Przypominam, że Hazard jest starszy od Neymara tak jakby co