Buksza
Dołączył/a: marzec 2019
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@rafalo061 Po karnych. A zwycięstwo da im Alexis
1
Jeśli w okresie sierpień - grudzień Dembele będzie mieć 2 kontuzje wykluczające go z gry na kilka meczy to mi już totalnie na nim nie zależy. Ale na razie uważam, że oddanie Cou i Dembusa PSG to głupi pomysł. Tylko 1 z nich może odejść
1
@MrCule_X Ja to wiem. Styl okropny, zmiany przewidywalne
0
Oczekiwałem, że ludzie na tej stronie, będą krytykować chęć sprowadzenia Daniego, bo za stary, bo zaraz kariere kończy... ale widzę że tak nie jest
0
@MrCule_X I takie narzekanie na trenera to ja rozumiem, a nie to denerwujące już pisanie "Valverde didn't win anything important. Valverde out." Pod filmami kanału FC Barcelona na YT
0
Dokładnie rok temu Messi obchodził swoje 31 urodziny, a Reprezentacja Polski... 1:0! 2:0! 3:0! Polska żegna się z mundialem w Rosji
0
@fantom102 No ale Real w końcu może być groźny
0
@Nano22 Widać tam jak na siłę podają do Messiego. Czasami to wygląda tak jakby EV mówił innym piłkarzom tak: "Graj jak chcesz, byle byś podał do La Pulgi"
0
@Rewolucja123 Nawet jeśli są wyniki, to czasami po prostu oczy bolą od oglądania naszej ukochanej tzw. "farsy"
0
@Chwytliwy *Grabara. Teraz pójdzie na jeszcze jedno wypożyczenie, później LFC go upchnie do jakiegoś West Hamu czy innego Newcastle. Zabłyśnie tam i za jakiś krótki okres pójdzie do bar... dzo chcącego go u siebie Realu Madryt :) HATFU oczywiście
1
Po jego zachowaniu powiem tak: mam na niego wyjebane. Niech se idzie do Włoch gdzie Juve co roku zwyciężą z palcem w duuu... żej dziurce u nosa
1
@Commando na ppv
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 Ale on mówi że co by było gdyby
0
@tadzik447 Szokujące fakty
3
@Rewolucja123 Tylko legalnie pobieramy, kolego. Gra niezła ale pieniążki wydać trzeba
0
@vangoor heheszki heheszki
1
@FC1899Barca Dokładnie
4
Po zakończeniu sezonu 19/20
0
@sebisek Z Bartomeu, Segurą itp
0
@szkutnik91 Nie napisałem tak
0
Z tym zażądem transfer Neymara na pewno jest "niemożliwy"
0
Tak jesssst nie ma nie ma
0
Nie uznaj tego no weź
0
Szpakowski mówi że Bielik awansował do Championship. Wreszcie...
0
@Colon Taki ostatnio bardzo popularny mem, czyli słowa wypowiedziane właśnie przez Keanu Reavsa
0
@Colon You're breathtaking
3
@Wiktorek2002 Tylko, że największym nemezis Borussi chyba nie jest Bayern, a Schalke. W przypadku Barca - Real oba kluby nienawidzą się równo i żaden zespół nie jest przez nich niewaeidzony tak bardzo
0
@JaSzymon Teraz siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie...
0
@JaSzymon Chodnik zapluły, ludzi przepędziły...