1

@rafalo061 Po karnych. A zwycięstwo da im Alexis

1

Jeśli w okresie sierpień - grudzień Dembele będzie mieć 2 kontuzje wykluczające go z gry na kilka meczy to mi już totalnie na nim nie zależy. Ale na razie uważam, że oddanie Cou i Dembusa PSG to głupi pomysł. Tylko 1 z nich może odejść

1

@MrCule_X Ja to wiem. Styl okropny, zmiany przewidywalne

0

Oczekiwałem, że ludzie na tej stronie, będą krytykować chęć sprowadzenia Daniego, bo za stary, bo zaraz kariere kończy... ale widzę że tak nie jest

0

@MrCule_X I takie narzekanie na trenera to ja rozumiem, a nie to denerwujące już pisanie "Valverde didn't win anything important. Valverde out." Pod filmami kanału FC Barcelona na YT

0

Dokładnie rok temu Messi obchodził swoje 31 urodziny, a Reprezentacja Polski... 1:0! 2:0! 3:0! Polska żegna się z mundialem w Rosji

0

@fantom102 No ale Real w końcu może być groźny

0

@Nano22 Widać tam jak na siłę podają do Messiego. Czasami to wygląda tak jakby EV mówił innym piłkarzom tak: "Graj jak chcesz, byle byś podał do La Pulgi"

0

@Rewolucja123 Nawet jeśli są wyniki, to czasami po prostu oczy bolą od oglądania naszej ukochanej tzw. "farsy"

0

@Chwytliwy *Grabara. Teraz pójdzie na jeszcze jedno wypożyczenie, później LFC go upchnie do jakiegoś West Hamu czy innego Newcastle. Zabłyśnie tam i za jakiś krótki okres pójdzie do bar... dzo chcącego go u siebie Realu Madryt :) HATFU oczywiście

1

Po jego zachowaniu powiem tak: mam na niego wyjebane. Niech se idzie do Włoch gdzie Juve co roku zwyciężą z palcem w duuu... żej dziurce u nosa

1

@Commando na ppv

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Ale on mówi że co by było gdyby

0

@tadzik447 Szokujące fakty

3

@Rewolucja123 Tylko legalnie pobieramy, kolego. Gra niezła ale pieniążki wydać trzeba

0

@vangoor heheszki heheszki

1

@FC1899Barca Dokładnie

4

Po zakończeniu sezonu 19/20


0

@sebisek Z Bartomeu, Segurą itp

0

@szkutnik91 Nie napisałem tak

0

Z tym zażądem transfer Neymara na pewno jest "niemożliwy"

0

Tak jesssst nie ma nie ma

0

Nie uznaj tego no weź

0

Szpakowski mówi że Bielik awansował do Championship. Wreszcie...

0

@Colon Taki ostatnio bardzo popularny mem, czyli słowa wypowiedziane właśnie przez Keanu Reavsa

0

@Colon You're breathtaking

3

@Wiktorek2002 Tylko, że największym nemezis Borussi chyba nie jest Bayern, a Schalke. W przypadku Barca - Real oba kluby nienawidzą się równo i żaden zespół nie jest przez nich niewaeidzony tak bardzo

0

@JaSzymon Teraz siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie...

0

@JaSzymon Chodnik zapluły, ludzi przepędziły...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?