Buksza
Dołączył/a: marzec 2019
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kiedy Messiego nie ma, Fati może być jakimś zastępczym Messim... :)
0
Make Barcelona great again
4
Haha, brawo Barcelono
0
@Copernicus Liverpool nie wygra LM, chłopie...
0
@Maciek069 Mhm a w tej bajce były smoki?
0
Czyli G najgorszą grupą
0
@Dziki15 Na stronie UEFA będzie live
0
@inFLAMES tak, wiem
1
@Bykunn Kiedyś też oglądałem skrót meczu Lechia - Barcelona i w komentarzach na YT ludzie pisali: "Polacy zdrajcy w koszulkach Barcelony".
2
@SeeleyBooth xD ale zauważ, że była przerwa międzysezonowa
2
@Salwik92 Za napisanie do UEFA "Pier*olcie się!" Po meczu z Man U w 1/8
0
Właśnie sobie przypomniałem, że Neymar i tak ma zawieszenie na 3 mecze w LM
0
@krzychu1526 Achh gdyby nie ten Dembele... :)
0
@Kubsoleon Skyrim! Tylko Skyrim
0
@ViscaBarca123 Bez memów z "doctorem", proszę. Są żałosne i nie śmieszne
0
Da ktoś link do strony na której mogę za darmo oglądać Canal+ Sport 1 i 2?
0
@Ibra9PSP To gdzie na tym internecie oglądać Premier League i ogólnie wszystko co na Canal + Sport jest?
0
Cała LR na razie żyje Premier League podczas gdy ja nawet C+ nie mam
2
@MiGzi wywalić Dembuza :)
1
Ostatnim razem jak przegraliśmy w 1 kolejce (2008/09) zdobyliśmy tryplet. Nic nie wyrokuję, ale może wcale nie jest tak źle?
0
Ło Jezus Maria Perez wszedł
0
@Transu96 Nie grasz w to, prawda?
0
No, no Unai Emery piłkarzem Athleticu, brawo Panie Mateuszu
0
Busquets nie gra... czy to się dzieje? Czy to się naprawdę dzieje?
1
@Phatro Prędzej usuną ci komentarz, lub bana dostaniesz
0
@Amnesiac1982 VVD, kiedyś powiedziałbym że Ramos, nawet de Ligt i to chyba tyle. Pique wciąż jest dla mnie w top 3
0
@BartqRKO Nie dwumetrowego. Bez przesady
0
Taaaaaaaak jessttt
0
@Bernard777 @AmigoBlancos ja czasami mówię Pulisić a czasami Pulisik
1
Pięknie wygląda dzisiaj Chelsea