4

Kiedy Messiego nie ma, Fati może być jakimś zastępczym Messim... :)

0

Make Barcelona great again

4

Haha, brawo Barcelono

0

@Copernicus Liverpool nie wygra LM, chłopie...

0

@Maciek069 Mhm a w tej bajce były smoki?

0

Czyli G najgorszą grupą

0

@Dziki15 Na stronie UEFA będzie live

0

@inFLAMES tak, wiem

1

@Bykunn Kiedyś też oglądałem skrót meczu Lechia - Barcelona i w komentarzach na YT ludzie pisali: "Polacy zdrajcy w koszulkach Barcelony".

2

@SeeleyBooth xD ale zauważ, że była przerwa międzysezonowa

2

@Salwik92 Za napisanie do UEFA "Pier*olcie się!" Po meczu z Man U w 1/8

0

Właśnie sobie przypomniałem, że Neymar i tak ma zawieszenie na 3 mecze w LM

0

@krzychu1526 Achh gdyby nie ten Dembele... :)

0

@Kubsoleon Skyrim! Tylko Skyrim

0

@ViscaBarca123 Bez memów z "doctorem", proszę. Są żałosne i nie śmieszne

0

Da ktoś link do strony na której mogę za darmo oglądać Canal+ Sport 1 i 2?

0

@Ibra9PSP To gdzie na tym internecie oglądać Premier League i ogólnie wszystko co na Canal + Sport jest?

0

Cała LR na razie żyje Premier League podczas gdy ja nawet C+ nie mam

2

@MiGzi wywalić Dembuza :)

1

Ostatnim razem jak przegraliśmy w 1 kolejce (2008/09) zdobyliśmy tryplet. Nic nie wyrokuję, ale może wcale nie jest tak źle?

0

Ło Jezus Maria Perez wszedł

0

@Transu96 Nie grasz w to, prawda?

0

No, no Unai Emery piłkarzem Athleticu, brawo Panie Mateuszu

0

Busquets nie gra... czy to się dzieje? Czy to się naprawdę dzieje?

1

@Phatro Prędzej usuną ci komentarz, lub bana dostaniesz

0

@Amnesiac1982 VVD, kiedyś powiedziałbym że Ramos, nawet de Ligt i to chyba tyle. Pique wciąż jest dla mnie w top 3

0

@BartqRKO Nie dwumetrowego. Bez przesady

0

Taaaaaaaak jessttt

0

@Bernard777 @AmigoBlancos ja czasami mówię Pulisić a czasami Pulisik

1

Pięknie wygląda dzisiaj Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?