0

@tomFCB Amerykanin pochodzenia chorwackiego

1

Z Pique taki najlepszy obrońca świata, jaki z Pedro najlepszy prawy skrzydłowy świata

0

@format1977 Ooooo... dziękuję. Nie będę tego robić zatem

0

@Mizander Przeczytaj co dopisałem

0

@PatrychoO I...?

0

@format1977 Tak? A kiedy?

0

@Mizander Dzięki. Co ja robię...

0

@format1977 Ale nie powiedzą nam ile wyszło

0

@Buksza Zaznaczam jeszcze, że nie liczę odpowiedzi na komentarze ani retweetów

0

14 lipca 2019 będę liczył każde słowo "Neymar" na LR. Na godzinę 1:04 wyliczyłem 5. Życzcie mi powodzenia. Wyniki podam jutro o północy


edit: jednak nie. Nie wiedziałem że redakcja to liczy.

0

@kejdzi Ale Ajax i Dinamo Zagrzeb z Kądziorem są i tego się trzymajmy :)

0

Jak mnie denerwują nasi przedstawiciele. Abidal mówi że on tak sobie po prostu do Paryża poleciał i to nie ma żadnego związku z transferem Neymara

0

@Encore jakby jutro lub jeszcze dzisiaj było fichado to wyszedłby Neymar na Athletic?

0

Cała saga transferowa z Neymarem zaczęła się 28 maja po doniesieniach Gerrarda Romero o możliwej wymianie między Barçą a PSG. Do nas miałby powędrować Neymar, a do Paryża Dembele. Później prawie każdego dnia dostawaliśmy nowe info i po 79 dniach tej telenoweli wreszcie może się to zakończyć....

0

Bardzo lubię Footrolla, pomógł mi wyleczyć ból dupy po meczu z Liverpoolem, ale co do jednej rzeczy się z nim nie zgadzam. Chodzi o to że on woli by Neymar poszedł do Realu.
1. El Clasico na CN byłyby horrorem
2. Biali śmiali by się na każdym kroku z nas

0

@NaFazieHitman I tak dzisiaj fichado nie może być

0

@MESSIah16 sytuacja idealna dla jakiegoś żartu... ale nie umiem żadnego wymyślić

2

Każdy fan Barçy uśmiechnie się pod nosem...
https://x.com/Alecia69825937/status/1160937087887187968

0

Najśmieszniejsze jest to że West Ham po raz drugi z rzędu w 1 kolejce dostaje wpi***ol roku. Rok temu od lfc 4-0 a teraz 5-0 od City

4

Nie wiem czy ktoś pisał, ale mecz 1 kolejki LaLigi między Barceloną a Athletic Club będzie można obejrzeć na Eleven Sports 2

0

@xxkamilxx0 A to na Tvp sport nie będzie lecieć?

0

Czemu nie mogę zmienić avatara na tej stronie na pc?

0

@MesQueUnClub96 Może wspominanie tego nie jest najprzyjemniejsze ale pamiętam to uczucie po 4 golu. To było takie "WTF?!", "To tak można!?". Po końcowym gwizdku wyłączyłem szybko TV walnąłem się na podłogę, zastanawiając się, co się tutaj stało

0

@Thierno Sala i Pan Pilot jakoś nie dali rady...

1

Komentarz usunięty

0

@SkN To jest tak głupio zrobione że zamiast na Guardiolę i Kloppa zagłosowałem na trenera River Plate i Peru xDDD

9

@Pawlak1992 Ale ja pamiętam jak zajebiście grał w sezonie 17/18. Te "rogale" co pakował z Gironą czy Sociedad... poza tym ja bardzo lubię Coutinho, więc chciałbym, żeby dostał jeszcze jedną szansę

0

Zastanawia mnie jedno: Skoro Neymar tak bardzo chce wrócić to czemu już teraz nie powie że chce wracać? Woli czekać do 31 sierpnia czy co?

0

@Fabik87 Z tym bramkarzem tylko tak średnio

0

@student97r Fuj, Fortnite! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?