Buksza
Dołączył/a: marzec 2019
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomFCB Amerykanin pochodzenia chorwackiego
1
Z Pique taki najlepszy obrońca świata, jaki z Pedro najlepszy prawy skrzydłowy świata
0
@format1977 Ooooo... dziękuję. Nie będę tego robić zatem
0
@Mizander Przeczytaj co dopisałem
0
@PatrychoO I...?
0
@format1977 Tak? A kiedy?
0
@Mizander Dzięki. Co ja robię...
0
@format1977 Ale nie powiedzą nam ile wyszło
0
@Buksza Zaznaczam jeszcze, że nie liczę odpowiedzi na komentarze ani retweetów
0
14 lipca 2019 będę liczył każde słowo "Neymar" na LR. Na godzinę 1:04 wyliczyłem 5. Życzcie mi powodzenia. Wyniki podam jutro o północy
edit: jednak nie. Nie wiedziałem że redakcja to liczy.
0
@kejdzi Ale Ajax i Dinamo Zagrzeb z Kądziorem są i tego się trzymajmy :)
0
Jak mnie denerwują nasi przedstawiciele. Abidal mówi że on tak sobie po prostu do Paryża poleciał i to nie ma żadnego związku z transferem Neymara
0
@Encore jakby jutro lub jeszcze dzisiaj było fichado to wyszedłby Neymar na Athletic?
0
Cała saga transferowa z Neymarem zaczęła się 28 maja po doniesieniach Gerrarda Romero o możliwej wymianie między Barçą a PSG. Do nas miałby powędrować Neymar, a do Paryża Dembele. Później prawie każdego dnia dostawaliśmy nowe info i po 79 dniach tej telenoweli wreszcie może się to zakończyć....
0
Bardzo lubię Footrolla, pomógł mi wyleczyć ból dupy po meczu z Liverpoolem, ale co do jednej rzeczy się z nim nie zgadzam. Chodzi o to że on woli by Neymar poszedł do Realu.
1. El Clasico na CN byłyby horrorem
2. Biali śmiali by się na każdym kroku z nas
0
@NaFazieHitman I tak dzisiaj fichado nie może być
0
@MESSIah16 sytuacja idealna dla jakiegoś żartu... ale nie umiem żadnego wymyślić
2
Każdy fan Barçy uśmiechnie się pod nosem...
https://x.com/Alecia69825937/status/1160937087887187968
0
Najśmieszniejsze jest to że West Ham po raz drugi z rzędu w 1 kolejce dostaje wpi***ol roku. Rok temu od lfc 4-0 a teraz 5-0 od City
4
Nie wiem czy ktoś pisał, ale mecz 1 kolejki LaLigi między Barceloną a Athletic Club będzie można obejrzeć na Eleven Sports 2
0
@xxkamilxx0 A to na Tvp sport nie będzie lecieć?
0
Czemu nie mogę zmienić avatara na tej stronie na pc?
0
@MesQueUnClub96 Może wspominanie tego nie jest najprzyjemniejsze ale pamiętam to uczucie po 4 golu. To było takie "WTF?!", "To tak można!?". Po końcowym gwizdku wyłączyłem szybko TV walnąłem się na podłogę, zastanawiając się, co się tutaj stało
0
@Thierno Sala i Pan Pilot jakoś nie dali rady...
1
Komentarz usunięty
0
@SkN To jest tak głupio zrobione że zamiast na Guardiolę i Kloppa zagłosowałem na trenera River Plate i Peru xDDD
9
@Pawlak1992 Ale ja pamiętam jak zajebiście grał w sezonie 17/18. Te "rogale" co pakował z Gironą czy Sociedad... poza tym ja bardzo lubię Coutinho, więc chciałbym, żeby dostał jeszcze jedną szansę
0
Zastanawia mnie jedno: Skoro Neymar tak bardzo chce wrócić to czemu już teraz nie powie że chce wracać? Woli czekać do 31 sierpnia czy co?
0
@Fabik87 Z tym bramkarzem tylko tak średnio
0
@student97r Fuj, Fortnite! :D