Buksza
Dołączył/a: marzec 2019
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheMugShot Dla mnie to jest JAKIŚ tenis
0
@czosnekfcb no co?
0
@KSSniper To chyba tak nie działa...
1
@Messibestplayerintheworld I tak nie kupuje Pesa
0
Fichado Griezmann
0
Czy Ja jestem jedynym na tej stronie, który nie widzi już miejsca w drużynie dla Umtitiego?
1
@Kapitan hawk I rozpoczynamy E-El Clasico, czyli starcie FCBarca.com - Realmadryt.pl. Areną dzisiejszego meczu jest La Rambla - wielki, przepiękny stadion FCBarca.com.
Przy piłce E-Blaugrana. @Danny Gaucho do @ViscaBarca123, ten do @Robertinho PUSTA BRAMKA I GOOOOOOOOOOL!!!! Ależ nieprawdopodobna akcja FCBarca.com. Jeden do zera!
Taki mały kawałek Manity
0
@messi564 @Robertinho byłby trenerem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kano Ale wiesz, że to fake, nie?
0
@dariooo Ohoho aż mi się przypomniała październikowa Manita i komentatorzy 11 Sports powtarzający wynik kilka razy: "5 do 1, 5 do 1, 5 do 1, 5 DO 1!!
1
@krystus48 Co tu jest śmieszne? Umtiti nie grał prawie w ogóle a jak grał to nie zachwycał. Stracił na wartości
0
@fcb_osa Czemu?
0
@Phatro Suarez został kopnięty kolanem w nogę. Jak fan białych to widzi to udaje że tego nie widzi i wciąż mówi że Suarez symulował
0
@Sznejk Czy tylko ja na początku przeczytałem Cristiano Ronaldo?
0
@Phatro A tak btw to co niby takiego źle sędziowanego miało miejsce z PSG?
0
@Pawlak1992 Jeszcze Polski zapomniałeś
0
Czemu Messi też dostał czerwoną?
0
Messi dostał czerwoną... nie wierzę. Kolejna w Argentynie...
0
A manita w klasyku nie była 28 października? Zapisałem sobie te datę kilka minut po zakończeniu meczu na tablicy i wciąż tam jest
0
@Gaucho A przetłumaczysz co tam napisane po arabsku?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sznejk Jeszcze oficjalnie Ramseya ogłosili
0
@Gaucho No w sumie... jak przyjdzie AG będziemy mieli 2 super napastników, którzy będą grali na zmianę (lub Griezmann wygryzie ze składu LS9) a Boateng tylko wejdzie na 5 minut w sezonie
0
@mesi8191 *jeszcze więcej kontuzji
0
@Drozdu7 A tych kontuzji ma za dużo. Ja go nie lubię i jeśli miałbym wybierać między nim a NJR wybrałbym NJR
0
@SeeleyBooth Ale Gryzoń to Suarez przecież... tak na niego mówią
1
@Aerox 8 dni po rozpoczęciu okna a Zidane już chce pełną kadrę xDDD
0
@Norkusik Jeszcze de Ligt
0
@barczyk Taaaa...