1

@TheMugShot Dla mnie to jest JAKIŚ tenis

0

@czosnekfcb no co?

0

@KSSniper To chyba tak nie działa...

1

@Messibestplayerintheworld I tak nie kupuje Pesa

0

Fichado Griezmann

0

Czy Ja jestem jedynym na tej stronie, który nie widzi już miejsca w drużynie dla Umtitiego?

1

@Kapitan hawk I rozpoczynamy E-El Clasico, czyli starcie FCBarca.com - Realmadryt.pl. Areną dzisiejszego meczu jest La Rambla - wielki, przepiękny stadion FCBarca.com.

Przy piłce E-Blaugrana. @Danny Gaucho do @ViscaBarca123, ten do @Robertinho PUSTA BRAMKA I GOOOOOOOOOOL!!!! Ależ nieprawdopodobna akcja FCBarca.com. Jeden do zera!

Taki mały kawałek Manity

0

@messi564 @Robertinho byłby trenerem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kano Ale wiesz, że to fake, nie?

0

@dariooo Ohoho aż mi się przypomniała październikowa Manita i komentatorzy 11 Sports powtarzający wynik kilka razy: "5 do 1, 5 do 1, 5 do 1, 5 DO 1!!

1

@krystus48 Co tu jest śmieszne? Umtiti nie grał prawie w ogóle a jak grał to nie zachwycał. Stracił na wartości

0

@fcb_osa Czemu?

0

@Phatro Suarez został kopnięty kolanem w nogę. Jak fan białych to widzi to udaje że tego nie widzi i wciąż mówi że Suarez symulował

0

@Sznejk Czy tylko ja na początku przeczytałem Cristiano Ronaldo?

0

@Phatro A tak btw to co niby takiego źle sędziowanego miało miejsce z PSG?

0

@Pawlak1992 Jeszcze Polski zapomniałeś

0

Czemu Messi też dostał czerwoną?

0

Messi dostał czerwoną... nie wierzę. Kolejna w Argentynie...

0

A manita w klasyku nie była 28 października? Zapisałem sobie te datę kilka minut po zakończeniu meczu na tablicy i wciąż tam jest

0

@Gaucho A przetłumaczysz co tam napisane po arabsku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sznejk Jeszcze oficjalnie Ramseya ogłosili

0

@Gaucho No w sumie... jak przyjdzie AG będziemy mieli 2 super napastników, którzy będą grali na zmianę (lub Griezmann wygryzie ze składu LS9) a Boateng tylko wejdzie na 5 minut w sezonie

0

@mesi8191 *jeszcze więcej kontuzji

0

@Drozdu7 A tych kontuzji ma za dużo. Ja go nie lubię i jeśli miałbym wybierać między nim a NJR wybrałbym NJR

0

@SeeleyBooth Ale Gryzoń to Suarez przecież... tak na niego mówią

1

@Aerox 8 dni po rozpoczęciu okna a Zidane już chce pełną kadrę xDDD

0

@Norkusik Jeszcze de Ligt

0

@barczyk Taaaa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?