Buksza
Dołączył/a: marzec 2019
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzakov Na pewno nie jest gorszy od takiego... Pau Lopeza! W końcu to jest podstawowy BR zespołu, który ponownie kwalifikuje się do LM. Może i ledwo wyprzedzili Getafe i może i przez znaczną część sezonu remisowali, ale jednak 4 miejsca nikt im nie zabierze
0
@kubaa1 A w zamian za ten szrot przychodzi inny szrot
0
@krzakov Neto przeciętny?
0
@Vhaeraun Nie jest zły
0
@kubaa1 Ty chcesz Rodrigo?
0
@lukasz00 Ale nie sądze, by klub KUPIŁ Neymara. Raczej to będzie wymiana Neymar - Dembele, lub Neymar - Coutinho, o ile w ogóle dojdzie do takiego transferu
0
@Grubson06 Oczywiście. Skąd my możemy wiedzieć ile Barca ma kasy? Jest sporo do sprzedania, sporo do kupienia. Nasz klub na pewno nie popadnie w takie tarapaty jak Wisła K... przynajmniej nie w tym stuleciu (hatfu). O takie rzeczy to ma się martwić Bartek
0
@takisobiektos A jak to działa, skoro ME i igrzyska są w tym samym roku?
0
O co chodzi z tym Tokio? Nie rozumiem troche
0
@Kacper1432 No co ty przecież Perez ma w ogródku drzewa z kasą. Zatrudnia żniwiarzy raz na miesiąc i oni przywożą mu na werandę 50 milionów, zabierając dla siebie 5 milionów. I w taki sposób Real ma 45 milionów miesięcznie
0
@rado_Barca To prawda
0
Jak Hazard mógł pocałować herb Realu? Całą swoją karierę zawdzięcza Chelsea, spędza tam 7 pięknych, długich lat, zmienia klub i robi to? Nie chciałbym teraz być kibicem Chelsea. To musiało zaboleć
0
@kkbarca Genialny piłkarz, jeszcze lepszy człowiek. Może czasami strzrli focha na jakiegoś piłkarza/sędziego ale i tak jest super gościem
0
@Arkon On pewnie też by chciał
1
@Michael_20 nie grożą nam emocje i ładna gra :)
0
@betonito Od nas to chyba najbardziej Suarez, ale i tak go lubię, ale najmniej. Z innych klubów to Curtois, Ronaldo ( :) ), Pogba, Benzema, cały Real oprócz Asensio i Isco
0
@sebisek mój argument
0
@parpe a Fifa 16?
0
@SeeleyBooth może "dziewiętnastka" nie była super ale po zapowiedziach nowej "FIFY" nie mogę się doczekać zakupu
0
@xKeisvrzKx Fifa lepsza, niestety nie ma w niej Camp Nou
0
Urugwaj wygra CA
0
@MarioVeB! W Sandomierzu sporo, ale nie tyle co na zdjęciu w artykule
2
@strazak1991 Ja Pereyrę znam.
0
O wiele lepiej graja niż w poprzednich meczach
1
@krzychu1526 xD
0
@Odesseiron Taki on nie sławny że nikt nie pamięta
0
@Chwytliwy A no tak zapomniałem o nim
0
@Katalonbar Jest Polsat
0
@DawidekFCB *van Dijk
0
@Chwytliwy de Jong przecież nie jest napastnikiem