0

@krzakov Na pewno nie jest gorszy od takiego... Pau Lopeza! W końcu to jest podstawowy BR zespołu, który ponownie kwalifikuje się do LM. Może i ledwo wyprzedzili Getafe i może i przez znaczną część sezonu remisowali, ale jednak 4 miejsca nikt im nie zabierze

0

@kubaa1 A w zamian za ten szrot przychodzi inny szrot

0

@krzakov Neto przeciętny?

0

@Vhaeraun Nie jest zły

0

@kubaa1 Ty chcesz Rodrigo?

0

@lukasz00 Ale nie sądze, by klub KUPIŁ Neymara. Raczej to będzie wymiana Neymar - Dembele, lub Neymar - Coutinho, o ile w ogóle dojdzie do takiego transferu

0

@Grubson06 Oczywiście. Skąd my możemy wiedzieć ile Barca ma kasy? Jest sporo do sprzedania, sporo do kupienia. Nasz klub na pewno nie popadnie w takie tarapaty jak Wisła K... przynajmniej nie w tym stuleciu (hatfu). O takie rzeczy to ma się martwić Bartek

0

@takisobiektos A jak to działa, skoro ME i igrzyska są w tym samym roku?

0

O co chodzi z tym Tokio? Nie rozumiem troche

0

@Kacper1432 No co ty przecież Perez ma w ogródku drzewa z kasą. Zatrudnia żniwiarzy raz na miesiąc i oni przywożą mu na werandę 50 milionów, zabierając dla siebie 5 milionów. I w taki sposób Real ma 45 milionów miesięcznie

0

@rado_Barca To prawda

0

Jak Hazard mógł pocałować herb Realu? Całą swoją karierę zawdzięcza Chelsea, spędza tam 7 pięknych, długich lat, zmienia klub i robi to? Nie chciałbym teraz być kibicem Chelsea. To musiało zaboleć

0

@kkbarca Genialny piłkarz, jeszcze lepszy człowiek. Może czasami strzrli focha na jakiegoś piłkarza/sędziego ale i tak jest super gościem

0

@Arkon On pewnie też by chciał

1

@Michael_20 nie grożą nam emocje i ładna gra :)

0

@betonito Od nas to chyba najbardziej Suarez, ale i tak go lubię, ale najmniej. Z innych klubów to Curtois, Ronaldo ( :) ), Pogba, Benzema, cały Real oprócz Asensio i Isco

0

@sebisek mój argument

0

@parpe a Fifa 16?

0

@SeeleyBooth może "dziewiętnastka" nie była super ale po zapowiedziach nowej "FIFY" nie mogę się doczekać zakupu

0

@xKeisvrzKx Fifa lepsza, niestety nie ma w niej Camp Nou

0

Urugwaj wygra CA

0

@MarioVeB! W Sandomierzu sporo, ale nie tyle co na zdjęciu w artykule

2

@strazak1991 Ja Pereyrę znam.

0

O wiele lepiej graja niż w poprzednich meczach

1

0

@Odesseiron Taki on nie sławny że nikt nie pamięta

0

@Chwytliwy A no tak zapomniałem o nim

0

@Katalonbar Jest Polsat

0

@DawidekFCB *van Dijk

0

@Chwytliwy de Jong przecież nie jest napastnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?