0

@JaSzymon Moje przeczucie mówi mi, że lfc zakończy w tym sezonie Ligę Mistrzów na 1/8

0

Oto przykład tego, że na YT kibice Barçy nie są kibicami Barçy. Komentarz zostawiony pod linkiem do transmisji meczu z Arsenalem:

"No thanks - after last season's heartbreak I'm never gonna watch a Barca match ever again (unless you deliver the UCL)"

~ Niejaki Paulius Prastienis

0

@n0MED Nie no czemu. Im lepszy występ, tym lepszy inform

0

Czy tak jak rok temu Puchar Gampera będzie można obejrzeć na stronie Fc Barcelony?

0

Nie wiem czy ktoś tego nie pisał ale:
Dani Alves piłkarzem Sao Paulo FC!

1

A kto z tej strony ogląda PewDiePie'a na Youtube?

1

@PatrychoO Ja sobie pobiorę, zagram raz, a i tak nie kupię, bo wolę Fifę

0

@Wilczeq Ten @Anonymus0608 dobrze mówi. Dlatego EA nie może dodać do gry takiego Beckhama (jest legendą w PESie), lub niestety pewnie w tym roku Ronaldinho (był w zwiastunach nowego PESa)

0

@Cou7_ley Ale Polaczki Janusze by się śmiali, że "Ta Barcelona to piniądze zmarnowała! Nic tam nie szczeli bo Milik przecie nie umie szczelać hehe". Tak by było na pewno

0

@Socjopata https://www.youtube.com/user/PewDiePie a to mój ulubiony Youtuber

0

@Arekvip No wiesz Hazard jako "Gość z pudełka" nowej FIFY może mieć trochę "podkręcone" statystyki. W grze może pisać że ma 92 Ovr, a będzie się zachowywać jakby miał 95 Ovr. A Messi, będący "Gościem z pudełka" nowego PESa może tak "podkręconych" statystyk nie mieć :)

0

@Arekvip Luis Suarez jest najlepszą "9" w historii klubu

0

@kuz Ja próbowałem zasnąć i nagle mam 1 powiadomienie z telefonu. Myślę: "pewnie tylko początek meczu", za chwile drugie powiadomienie, patrzę a tu Costa w 1 minucie gola strzela. Wtedy zacząłem się śmiać, że przecież rok temu w Superpucharze Europy też Costa strzelił w 1 minucie. A później to tylko powiadomienia o 2-0, 3-0, itd

1

@glonojadojad Kolega dobrze mówi, wyjdź!

2

@Piotr777 Ale Vidal przecież był wspaniały w tamtym sezonie

0

@4drian0 Nie słuchaj tego Image. OW jest super

0

@4drian0 Gra jest super. Gram już 2,5 roku (prawie cały 2018 nie grałem więc w sumie to 1,5 roku) i mi się nie nudzi

0

@SzahMatt Nie przyjdzie Neymar, to Cou zagra u nas, proste

0

Rakitić uciszył hejterów z La Rambli

0

Ojojjjj ale huknął

0

Sie zabawił. Truudno...

0

@Coutinho007 Nawet sierpnia jeszcze nie ma, zrobią jakiś większy transfer, na pewno

0

Tak, a Messi przejdzie do KTS-u Weszlo

2

TAAAAK, proszę! Jeśli ten transfer dojdzie do skutku, to wycofam wszystko co mówiłem o naszym zarządzie

0

@kuffs Ja nie będe

0

@Dejvv I ta furia

12

@kuz Niczym Boateng za poprzedniego sezonu :)

1

@Commando Albo Emirates :) Wsiądzie na lot do Barcelony a samolot do Madrytu poleci

0

@kuz I w taki sposób tak pięknie wysuszoną La Ramblę możemy podać do stołu

0

@MatiFCB2000 To, co on mówił o jego najlepszym wspomnieniu to nie ten wywiad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?