0

@Kompletny Guardiola i Enruque się udali. Szkoda że ten drugi ma jakieś problemy z psychiką

0

@Kompletny ale mi chodzi o komentarz "bo byłby pierwszym trenerem barcelony bez conajmniej kilkunastu tytułów

0

@Kompletny A Valverde?

1

@BarcaInfo Za młody i ma za duży talent na nasz klub

0

@BarcaInfo A co z Setienem?

0

@Lord_Vader To mi się pomieszało coś, dzięki

0

@Coutinho007 Havertza, ale już tam @Lord_Vader wyjaśnił

2

Leo, oddaj nam przysługę i oddaj Mateo do okna życia

0

@Coutinho007 Ty, fajny ten Messi, ale raczej do poziomu Ronaldinho nie dojdzie. Chociaż kto wie?

0

@Norkusik To se po Polsku Copa nie obejrzysz :). I to jeszcze o drugiej w nocy

0

@Coutinho007 a on nie jest prawym obrońcą?

0

@adamek1910 Kupowanie praw telewizyjnych się nie opłaca, bo np. Polsat wydałby na to kilkaset tysięcy a i tak obejrzałoby wszystkie mecze jakieś kilkaset osób, z powodu transmitowania w nocy. Ale będzie mundial pań i ME U21 :)

0

@Nano22 "Mamy świetnego trenera. Tyle w temacie"

2

@Wilczeq Wygraliśmy pierwszą LM!

0

@FCB24 wypluj to lepiej

1

@Messibestplayerintheworld Według Maćka Footrolla to VVD

0

Słyszałem, że remis Ajaxu z Juve sprawił, że Holandia awansowała w rankingu UEFA, przez co mistrz kraju nei musi grać w el. LM. Czemu więc tak nie jest i Ajax będzie przechodzić eliminacje?

18

@BigShaq Valverde-Bartek-Segura


Całkiem nieźle w tej Barcelonie :D

0

@Encore Polsat Sport News

0

@Tomek_TF Jaka? Nie widziałem. Da ktoś link?

0

@dawidz4 Po co nam ten pajac

1

Ja bym zobaczył coś takiego:
1. Barça
2. Napoli/BVB
3. Benfica
4. Lille/Galatasaray

0

@MarcinMistrz1000 Widzę, że humor dopisuje :D

0

Kiedy zamierzają oficjalnie wszystko pokazać?

0

@Kamiloza91 Lille

0

@Terminatorexi12 a może spełni obietnicę?

0

@dobryduch Czemu?

0

@adi7adi8 i studio od 17.00

0

A właśnie, ciekawe czy jeśli Totki dziś zwyciężą, to Klopp naprawdę pójdzie trenować do Szwajcarii? 4 lata temu gdy zostawał trenerem lfc powiedział że tak zrobi

0

@Nano22 O Boże...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?