Buksza
Dołączył/a: marzec 2019
Sandomierz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kompletny Guardiola i Enruque się udali. Szkoda że ten drugi ma jakieś problemy z psychiką
0
@Kompletny ale mi chodzi o komentarz "bo byłby pierwszym trenerem barcelony bez conajmniej kilkunastu tytułów
0
@Kompletny A Valverde?
1
@BarcaInfo Za młody i ma za duży talent na nasz klub
0
@BarcaInfo A co z Setienem?
0
@Lord_Vader To mi się pomieszało coś, dzięki
0
@Coutinho007 Havertza, ale już tam @Lord_Vader wyjaśnił
2
Leo, oddaj nam przysługę i oddaj Mateo do okna życia
0
@Coutinho007 Ty, fajny ten Messi, ale raczej do poziomu Ronaldinho nie dojdzie. Chociaż kto wie?
0
@Norkusik To se po Polsku Copa nie obejrzysz :). I to jeszcze o drugiej w nocy
0
@Coutinho007 a on nie jest prawym obrońcą?
0
@adamek1910 Kupowanie praw telewizyjnych się nie opłaca, bo np. Polsat wydałby na to kilkaset tysięcy a i tak obejrzałoby wszystkie mecze jakieś kilkaset osób, z powodu transmitowania w nocy. Ale będzie mundial pań i ME U21 :)
0
@Nano22 "Mamy świetnego trenera. Tyle w temacie"
2
@Wilczeq Wygraliśmy pierwszą LM!
0
@FCB24 wypluj to lepiej
1
@Messibestplayerintheworld Według Maćka Footrolla to VVD
0
Słyszałem, że remis Ajaxu z Juve sprawił, że Holandia awansowała w rankingu UEFA, przez co mistrz kraju nei musi grać w el. LM. Czemu więc tak nie jest i Ajax będzie przechodzić eliminacje?
18
@BigShaq Valverde-Bartek-Segura
Całkiem nieźle w tej Barcelonie :D
0
@Encore Polsat Sport News
0
@Tomek_TF Jaka? Nie widziałem. Da ktoś link?
0
@dawidz4 Po co nam ten pajac
1
Ja bym zobaczył coś takiego:
1. Barça
2. Napoli/BVB
3. Benfica
4. Lille/Galatasaray
0
@MarcinMistrz1000 Widzę, że humor dopisuje :D
0
Kiedy zamierzają oficjalnie wszystko pokazać?
0
@Kamiloza91 Lille
0
@Terminatorexi12 a może spełni obietnicę?
0
@dobryduch Czemu?
0
@adi7adi8 i studio od 17.00
0
A właśnie, ciekawe czy jeśli Totki dziś zwyciężą, to Klopp naprawdę pójdzie trenować do Szwajcarii? 4 lata temu gdy zostawał trenerem lfc powiedział że tak zrobi
0
@Nano22 O Boże...