BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@elBazto https://s2.tvp.pl/images2/2/2/9/uid_22907488ad37acf5464577b29ba8aa1b1424987930689_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_fot-tvp.jpg
0
@Sapos93 po co ci taka wielka glowa?
- jem niom
4
Bartomeu na przepustke z więzienia wyszedł? xD
2
Najważniejsze jest to że nie zatrzymaliśmy się po strzeleniu bramki tylko dążymy do podwojenia przewagi
0
@FcPortoFan1999 co się wydarzyło?
0
Idziemy po ten puchar
0
@Kazragore Kto to w ogóle?
0
@MesQueUnClub96 tzw lobik
1
Kolega Laskowskiego wczuty opowiada jakby serio oglądał mecze tego Barbatosta
14
@kulek22 panie zaplacone było tylko za 90 minut
1
@Lukikiki przeciez masz rocznik w nicku, wazniejsze jest jaki ma znak zodiak
0
Araujo ostatnio jest w takiej formie że akurat zmierzy się z przeciwnikami na swoim poziomie, oby tylko się nie połamał, bo dawno nie było żadnego urazu
0
Już chyba z 2:0 powinno byc
11
@zadafcb będzie na co zrzucić winę
0
Pietrek Kogucik nie żyje, kolejna legenda odchodzi zbyt młodo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Wczoraj minęło 12 lat na stronie, oby Bóg był miłosierny i dał przynajmniej drugie tyle
3
@Rl9k1nG zawsze beka z fanów pierdzących motorynek jeżdżących w kółko xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gumaz czerwone i bure i bure chodz ze mna na gore na gore
1
@michal26 Witam w tej samej sytuacji z tym że u mnie to było kimka o 12 a pobudka o 19 XD Chociaż się walnie Fut champions w nocy z nudów
0
Jak wygląda ten Guler w dzisiejszym spotkaniu?
0
@kulek22 walą dinx i kox
0
Na stole albo nie
Będzie lepiej na kanapie
Dość już żem napaczał się
Dawaj zanim mnie oklapnie
0
@JimMorrisonFCB tez sobie zapisze na potem
0
@MarioVeB! psy jedzom guwno
2
@Popitek12 Sterling. Przez swoje symulki po czasie sędziowie olewali nawet jak serio dostawał kose
0
Gdyby nie trytki to świat by się rozleciał
0
@Derean Mingueza na polprawego obrońcę
4
Ciekawi mnie jak wygląda atmosfera w szatni. W tamtym sezonie byli niczym jedna wielka rodzina, jeden za drugiego mógłby rozszarpać. Wspólne nakręcanie się itd i to na pewno był jeden z czynników dzięki którym wygraliśmy mistrzostwo. Obecnie to wygląda jak zlepek przypadkowych typów którzy zostali zmuszeni do tego aby razem pokopać piłkę