4

@PanAgenda2030 A pamiętasz jak kiedyś był taki wymysł jak EMO
Tych to się dopiero w szkole biło

1

Laporta nie spij xD

0

Znów świetne rozegranie Erica

2

Franek gurom Bernardo dołem

5

Co jest Kounde, noc jest Kounde

0

@KacperVEB Widzisz, kolejny popis w obronie na samym początku 2 części

1

@KacperVEB Trochę racji ma bo gówno w obronie i w ataku też taki marazm

0

Dobra Kszawi koniec cackania się z Pepulą, dawaj Robercika i kończymy zabawę

2

Ale Roberto wyszedł z opresji a już miałem pisać że nas City dojeżdża ustawieniem tak, że nawet spod bramki nie możemy się wydostać

2

Uuuu ale to ładniutko siadło

0

Chciał chyba rozruszać mecz bo się nudno zaczynało robić

4

Cienkie te City także tryplet nadchodzi

0

Przepięknie Roberto

6

@Merc2030 A za rok wychwalany pod niebiosa jak Ivi

2

@Lionel_Messi10 https://zapodaj.net/images/ba108fa543df2.jpg

też się dołączę z sikaczem po pracy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@czółkovsky Ale w poprzednim zagrał jak placek.
W meczu z LFC to chyba po prostu napastnicy Liverpoolu dali dupy więc poczekajmy z ocenami

0

@7black4 @nocnymarko TT

25

Skąd pierogi wiedzą by wypłynąć gdy są gotowe? Natura jest niesamowita

0

@Enerio Zdarza się na chromie również

1

4 dzień z kolei gdy padać ma cały dzien. Jak katharsis dla duszy po tych upałach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Bruno pajac irytujący bardziej niż Alba xD

1

Rashford jakie zmartwychwstanie dziś

4

Magłaja rzuca zaklęcia ale czary Casemiro uratowały

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem bo nigdy ni3 oglądałem czegoś takiego

0

@MesQueUnClub96 A później donosy na kolegów w szkole przez takie głupie programy

2

O komentatorzy na autotune

4

@czółkovsky Obaj są słabi

1

@Firestone Bądźmy szczerzy. Ta kadra wiele na jakości straciła + kontuzje itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?