BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PanAgenda2030 A pamiętasz jak kiedyś był taki wymysł jak EMO
Tych to się dopiero w szkole biło
1
Laporta nie spij xD
0
Znów świetne rozegranie Erica
2
Franek gurom Bernardo dołem
5
Co jest Kounde, noc jest Kounde
0
@KacperVEB Widzisz, kolejny popis w obronie na samym początku 2 części
1
@KacperVEB Trochę racji ma bo gówno w obronie i w ataku też taki marazm
0
Dobra Kszawi koniec cackania się z Pepulą, dawaj Robercika i kończymy zabawę
2
Ale Roberto wyszedł z opresji a już miałem pisać że nas City dojeżdża ustawieniem tak, że nawet spod bramki nie możemy się wydostać
2
Uuuu ale to ładniutko siadło
0
Chciał chyba rozruszać mecz bo się nudno zaczynało robić
4
Cienkie te City także tryplet nadchodzi
0
Przepięknie Roberto
6
@Merc2030 A za rok wychwalany pod niebiosa jak Ivi
2
@Lionel_Messi10 https://zapodaj.net/images/ba108fa543df2.jpg
też się dołączę z sikaczem po pracy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@czółkovsky Ale w poprzednim zagrał jak placek.
W meczu z LFC to chyba po prostu napastnicy Liverpoolu dali dupy więc poczekajmy z ocenami
0
@7black4 @nocnymarko TT
25
Skąd pierogi wiedzą by wypłynąć gdy są gotowe? Natura jest niesamowita
0
@Enerio Zdarza się na chromie również
1
4 dzień z kolei gdy padać ma cały dzien. Jak katharsis dla duszy po tych upałach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bruno pajac irytujący bardziej niż Alba xD
1
Rashford jakie zmartwychwstanie dziś
4
Magłaja rzuca zaklęcia ale czary Casemiro uratowały
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem bo nigdy ni3 oglądałem czegoś takiego
0
@MesQueUnClub96 A później donosy na kolegów w szkole przez takie głupie programy
2
O komentatorzy na autotune
4
@czółkovsky Obaj są słabi
1
@Firestone Bądźmy szczerzy. Ta kadra wiele na jakości straciła + kontuzje itp