BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ona jest 10/10 ale jej ulubiony klub to Real Madryt
0
@Kgorecki2500 Wrocław miasto mefedronu i meneli, wybierz coś innego zanim będzie za późno
0
@kuz Może szansa dla Nico na DM który miał być niby przygotowany na tę pozycję i póki co na żadne wypożyczenie nie poszedł?
Pjanić nie wyglądał źle i miał fajny przegląd pola, ale jednak bym go wolał pogonić jak najszybciej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Janas11224 Zaraz z powrotem pandemia, tu by się coś o siłce pogadalo, nigdy nie trafisz
Dlatego najlepiej łączyć piłkę nożną i alkoholizm. Baza
5
@PatrychoO Messiemu też brakowało zaufania do partnerów po odejściu Suareza i często sam szedł na siłę w coś niemożliwego do zrobienia co kończyło się stratą po nieudanym dryblingu albo podaniem do Alby zamiast do kogoś kto wybiegał na pozycję
Dla mnie etap zakończony, chyba że jako mentor w szatni i totalny zmiennik
35
@PatrychoO Wreszcie się od niego uwolnilismy. Był decydujący, ale cała gra była pod niego. Teraz mamy kilku kapitalnych zawodników w ataku i każdy z nich chce zostać liderem. Piękna rywalizacja co napędza grę, Messi w drużynie mógłby to nieco zakłócić, a mam wrażenie że serio idizemy w dobrym kierunku
40
@333tricampeones333 Chłopak widać że dawał z siebie wszystko i serio może być z niego mega solidny zawodnik. Nie ten poziom ale drogą takiego Bartry może pójść
1
@Zawsze_Wierny Donnie kapitalny
1
@SwieteOfficjum W lesie dziś nie zaśnie nikt
wspaniała rola naszego słoneczka Julki Wieniawy
3
Przestańcie zostawiać dzieci ze starymi ludźmi. Zapytałem mojego małego siostrzeńca, ile będzie miał lat, na co on 'jak Bóg da to w maju skończę 6 lat'
5
On jest 10/10 ale od 3 spotkań nie strzelił bramki
3
@adi7adi8 Bieg z piłka który zawsze się kończy wywroceniem albo stratą
0
Dobra Depay się nie popisuj tylko idź już stąd
0
Ania zadbaj o chłopa bo widzisz co dziś wyprawiał
1
Nico na SO, wcześniej Franek
Xavi też odpały łapie fajne
0
Proszę już zmienić Jordiego Albiego
6
A wejdzie Auba i po farfoclu strzeli bramkę minutę po zmianie
1
Pls Nico za Busiego od 46'
0
@Kitek1640 A może to tylko amerykańskie androidy
2
@bula1980 A jak nie to l4 wjeżdża na pół roku
2
Piękny Dembele i Raphinha również
0
Komentarz usunięty
1
No i się wysypał, a taki był elegancki stoper
0
Araujo zyebki od Xaviego na tym PO zbiera jak Mingueza od Koemana
4
No nie da się bronić gry de Jonga, on się tu po prostu nie nadaje xD
0
Lewy zblazowany jakby co najmniej pół żubrówki zrobił przed wyjściem
0
Robert gdzie twój luz
0
Był ktoś znany co nosił 12 na plecach czy Roberto jest pierwszy
4
O Henry debiutuje