Otórz to chłopaki , liczy się dobry meczyk , najwazniejsze to cieszyć się z wygranej naszego zespołu ( mam nadzieje) albo gratulować wypranej przeciwnikowi :D który jest z najwyższej półki swiatowego football"u . Dwa kluby z najlepszych lig.
Jeden z tych meczy o których należy szybko zapomnieć :D momentami , a wlasciwie przez cały mecz Atletic grał 5 obrońcami + pomocnicy , przysłowiowy autobus :D szkoda tych bocznych wrzutek Adriano i Daniego . Szkoda że sędzia nie pościł Messiego , bo pewnie by była z tego brameczka :D pozdrawiam dobranoc
Otórz to chłopaki , liczy się dobry meczyk , najwazniejsze to cieszyć się z wygranej naszego zespołu ( mam nadzieje) albo gratulować wypranej przeciwnikowi :D który jest z najwyższej półki swiatowego football"u . Dwa kluby z najlepszych lig.
Komentarze
0
Dobrze gada , polać Mu !
0
FInf
Sam nie ujął bym tego lepiej :D
0
Otórz to chłopaki , liczy się dobry meczyk , najwazniejsze to cieszyć się z wygranej naszego zespołu ( mam nadzieje) albo gratulować wypranej przeciwnikowi :D który jest z najwyższej półki swiatowego football"u . Dwa kluby z najlepszych lig.
Niech wygra lepszy !
0
za łepka miałem ten sam plakat Rivaldo (zdj.do art) :D jeszcze pewnie bym go znalazł
0
Jeden z tych meczy o których należy szybko zapomnieć :D momentami , a wlasciwie przez cały mecz Atletic grał 5 obrońcami + pomocnicy , przysłowiowy autobus :D szkoda tych bocznych wrzutek Adriano i Daniego . Szkoda że sędzia nie pościł Messiego , bo pewnie by była z tego brameczka :D pozdrawiam dobranoc
0
Mi to on Visca ;) wolałbym kogoś bardziej , bardziej .... jak Kuń Agu :D
0
Otórz to chłopaki , liczy się dobry meczyk , najwazniejsze to cieszyć się z wygranej naszego zespołu ( mam nadzieje) albo gratulować wypranej przeciwnikowi :D który jest z najwyższej półki swiatowego football"u . Dwa kluby z najlepszych lig.
Niech wygra lepszy !
0
a jednak 3-1
0
na moje oko to Valdes na 70 % zawinił przy bramce jak nie więcej , spokojnie mógł do niej wybiec , ale po co ryzykować kontuzji :D cieszmy się z 5-1
0
mówisz masz :D