Bvvdzik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
budzik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze gada , polać Mu !
0
FInf
Sam nie ujął bym tego lepiej :D
0
Otórz to chłopaki , liczy się dobry meczyk , najwazniejsze to cieszyć się z wygranej naszego zespołu ( mam nadzieje) albo gratulować wypranej przeciwnikowi :D który jest z najwyższej półki swiatowego football"u . Dwa kluby z najlepszych lig.
Niech wygra lepszy !
0
za łepka miałem ten sam plakat Rivaldo (zdj.do art) :D jeszcze pewnie bym go znalazł
0
Jeden z tych meczy o których należy szybko zapomnieć :D momentami , a wlasciwie przez cały mecz Atletic grał 5 obrońcami + pomocnicy , przysłowiowy autobus :D szkoda tych bocznych wrzutek Adriano i Daniego . Szkoda że sędzia nie pościł Messiego , bo pewnie by była z tego brameczka :D pozdrawiam dobranoc
0
m_o_z
Nie zgodzę się z tobą . Wypracował 3 bramki mimo tego że żadnej nie strzelił . To pokazuje że nie tylko Messi strzela z bajecznych podań kolegów , ale tez sam potrafi wyłożyć ładna piłeczkę innym . I w końcu przestana byc te głupie komentarze " Messi jest dobry dzięki hiszpańskiej pomocy (Iniesta , Xavi) " . Dziwi mnie że Villa ma 8 , tylko 8 :D
Pozdrawiam
0
na moje oko to Valdes na 70 % zawinił przy bramce jak nie więcej , spokojnie mógł do niej wybiec , ale po co ryzykować kontuzji :D cieszmy się z 5-1
0
Gielar 00
Weź stary ogarnij swoje słownictwo , bo tymi komentarzami nic nie wnosisz wyzywasz ludzi od Downów (zupełnie nie wiem dlaczego) , pewnie nawet nie znasz żadnej osoby cierpiącej na ta chorobę . I nie wiesz jak bardzo można kochać takie osoby !
0
Plama , nom chyba dobrze napisał El Prat , sam nie wiem , ale nawet na "następny mecz" pisze że odbędzie się na Cornella El Prat
0
ha ha bravo :D
0
oglądałem dzisiaj meczyk Chelsea -Tottenham , i jakoś nie urzekła mnie ta PL. Dodam też że oglądałem meczyk Realu i muszę przyznać że strasznie szkoda mi sie Benzemy zrobiło :D a tak po za tym to świetny gol CR7 to trzeba przyznać że chłopak wykonał świetnego wolnego :D Pozdro (oby Messi strzelił ) :D
0
mastek
" Ten program wymiata. Śmieją się z Realu ale także różnych zdarzeń dotyczących Barcy. W naszym kraju takie coś by nie przeszło. Hiszpanie/Katalończycy potrafią się śmiać z 'siebie'"
Nie wiem dlaczego napisałeś ze u nas by to nie przeszło ?? Wystarczy obejrzeć kilka skeczów polskich by zobaczyć ze też potrafimy śmiać się z samych "siebie"
0
Mi to on Visca ;) wolałbym kogoś bardziej , bardziej .... jak Kuń Agu :D
0
damy rade na CN :D
0
moze i walczy Dani ale te wrzutki to mu nie wychodzą
0
Barcelona w finale ja wam to mówie :D
0
Dla Bayernu wymiata Roben , dla Interu Snejder :D , a Real wydaje kolejne miliony na gwiazdeczki :D
0
mówisz masz :D
0
a jednak 3-1
0
potwierdzam TVU elegancko śmiga , 20 min oglądałem i zero przycinki :D no i niezła jakość