0

Dobrze gada , polać Mu !

0

FInf

Sam nie ujął bym tego lepiej :D

0

Otórz to chłopaki , liczy się dobry meczyk , najwazniejsze to cieszyć się z wygranej naszego zespołu ( mam nadzieje) albo gratulować wypranej przeciwnikowi :D który jest z najwyższej półki swiatowego football"u . Dwa kluby z najlepszych lig.

Niech wygra lepszy !

0

za łepka miałem ten sam plakat Rivaldo (zdj.do art) :D jeszcze pewnie bym go znalazł

0

Jeden z tych meczy o których należy szybko zapomnieć :D momentami , a wlasciwie przez cały mecz Atletic grał 5 obrońcami + pomocnicy , przysłowiowy autobus :D szkoda tych bocznych wrzutek Adriano i Daniego . Szkoda że sędzia nie pościł Messiego , bo pewnie by była z tego brameczka :D pozdrawiam dobranoc

0

m_o_z

Nie zgodzę się z tobą . Wypracował 3 bramki mimo tego że żadnej nie strzelił . To pokazuje że nie tylko Messi strzela z bajecznych podań kolegów , ale tez sam potrafi wyłożyć ładna piłeczkę innym . I w końcu przestana byc te głupie komentarze " Messi jest dobry dzięki hiszpańskiej pomocy (Iniesta , Xavi) " . Dziwi mnie że Villa ma 8 , tylko 8 :D

Pozdrawiam

0

na moje oko to Valdes na 70 % zawinił przy bramce jak nie więcej , spokojnie mógł do niej wybiec , ale po co ryzykować kontuzji :D cieszmy się z 5-1

0

Gielar 00

Weź stary ogarnij swoje słownictwo , bo tymi komentarzami nic nie wnosisz wyzywasz ludzi od Downów (zupełnie nie wiem dlaczego) , pewnie nawet nie znasz żadnej osoby cierpiącej na ta chorobę . I nie wiesz jak bardzo można kochać takie osoby !

0

Plama , nom chyba dobrze napisał El Prat , sam nie wiem , ale nawet na "następny mecz" pisze że odbędzie się na Cornella El Prat

0

ha ha bravo :D

0

oglądałem dzisiaj meczyk Chelsea -Tottenham , i jakoś nie urzekła mnie ta PL. Dodam też że oglądałem meczyk Realu i muszę przyznać że strasznie szkoda mi sie Benzemy zrobiło :D a tak po za tym to świetny gol CR7 to trzeba przyznać że chłopak wykonał świetnego wolnego :D Pozdro (oby Messi strzelił ) :D

0

mastek

" Ten program wymiata. Śmieją się z Realu ale także różnych zdarzeń dotyczących Barcy. W naszym kraju takie coś by nie przeszło. Hiszpanie/Katalończycy potrafią się śmiać z 'siebie'"

Nie wiem dlaczego napisałeś ze u nas by to nie przeszło ?? Wystarczy obejrzeć kilka skeczów polskich by zobaczyć ze też potrafimy śmiać się z samych "siebie"

0

Mi to on Visca ;) wolałbym kogoś bardziej , bardziej .... jak Kuń Agu :D

0

damy rade na CN :D

0

moze i walczy Dani ale te wrzutki to mu nie wychodzą

0

Barcelona w finale ja wam to mówie :D

0

Dla Bayernu wymiata Roben , dla Interu Snejder :D , a Real wydaje kolejne miliony na gwiazdeczki :D

0

mówisz masz :D

0

a jednak 3-1

0

potwierdzam TVU elegancko śmiga , 20 min oglądałem i zero przycinki :D no i niezła jakość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?