1

@ViscaelBarca2007 No ale z drugiej strony co mu do tego? On jest najemnikiem, nie ma zobowiązań rodzinnych, ma mu agent wynegocjować najlepsze warunki, a gdzie to wszystko jedno najwidoczniej

0

@Katalończyk 99 O kurde no to jest opinia wręcz szokująca xD Ile miałeś lat jak Ronaldinho przyszedł do Barcy? Może to wyjaśnia tą skrajną irracjonalność

2

@Krzysztof1987 Tzn nie da się dostać korzystniejszej pożyczki, tak tylko napomknę :D Nie oznacza to, że trzeba ją zaciągać, ale nikt nie da korzystniejszych warunków

1

@FCBMati10 No jest ciężki i jest niedoceniony bo w Polsce problem alkoholizmu się bagatelizuje. Pamiętam jak rozmawiałem o tym filmie z członkiem rodziny, który był w tamtym czasie aktywnym alkoholikiem, stwierdził, że nie rozumie co jest dobrego w tym filmie.

0

@Zoker No bo JUDE, wpływy żydowskie są wszędzie

0

@TR3YWAY 47min dziennie lol :D No nie będę się "chwalił" bo nie ma czym, ale ten wynik jest bardzo niski. U mnie też mocno zawyżają dializy jednak trzeba przyznać.

1

@esem91 miałem obok siebie w Smardzewicach. Niestety parę lat temu całe stado zostało wybite ze względu na chorobę

6

@maroon No po pierwsze spytać czy potrzebuje wsparcia od nas (rodziców) czy chce porozmawiać ze specjalistą. Rozmowa zawsze jest podstawą, ale to trzeba nad tym pracować od dziecka, a nie się ocknąć jak dziecko ma 15 lat i już nam nie ufa jak typowy nastolatek.
Nie wiem czy to jest sytuacja prawdziwa czy wymysł chorej głowy tego typa, ale traktuje ją jako prawdziwą.

4

@blakkudium Ta dokładnie, a we wrześniu powiedzą "No mogliśmy sprowadzić kogo chcieliśmy, ale nam się nie chciało po prostu"

7

@Messibestplayerintheworld Na razie bym to traktował jak newsa od Kanału Zero, czyli za bullshit :D Jak zobaczę pierwszy transfer to uwierzę

3

@marcin62 Łoo kurde tyle opcji mu przyszło do głowy na zareagowanie, nawet cytat z Władcy Pierścieni a nie pomyślał o oczywistej i najlepszej opcji, udzieleniu dziecku pomocy.

1

@heniusss Obie te wyceny to jest kosmos. W ogóle wyceny gnojków 18 letnich którzy mają po 10 meczów na profesjonalnym poziomie zagranych na poziomie 20-30 milionów są niedorzeczne

4

@Soetie Jak to je jaki kryminalista a nie legenda :D

2

@LAMC_10 Ja w sumie na mój obecny Tomaszów nie narzekam jakoś strasznie, ale to pewnie dlatego, że tu mamy z żoną blisko rodzinę. Mieszkaliśmy we Wrocławiu i to jest cudowne miasto do życia. Tak samo zawsze dobrze mi się spędza czas w Trójmieście, ale nigdy tam na dłużej nie mieszkałem więc ciężko powiedzieć.
Na ten moment wybieram Wrocław

3

@Kapitan hawk Sukinkot, to nieźle się musiał z tym obnosić że tyle naprodukował korespondencji. Chyba, że od razu bezpośrednio do Bozi pisał z prośbą o wybaczenie

1

@AssisMoreira No właśnie też mi się tak wydawało, ale jak sobie przypomniałem "what's in the box?" to mi ręka zadrżała :D Ja bym najchętniej dał remis :D

11

@NeroTFP1 Kurde ciężko. Ale chyba jednak skłaniam się ku Leo. Za Wilka, za Django. Ta kreacja w Django mistrzowska

1

@Azi ale on podejmuje kontrowersyjne decyzje i nie sprawdza ich na VAR bo mu ego nie pozwala

1

@Encore piłkarscy bogowie miejcie kibiców Galaty i Live w swojej opiece

0

@mmaciass no w zasadzie tak. Dopóki będzie frekwencja przy takich cenach to znaczy że nie są za wysokie. No ale dla biednego rencisty z centralnej Polski kosmos :D

0

@BojanKriKicz dobra odwołuje xD zobaczyłem bilety na jakieś śmieszne Rayo 22 marca. Najtańszy bilet 159 euro xD ich tam już nieźle odkleiło z tymi cenami

0

@BojanKriKicz zarabia w sensie ma zysku czy tyle jest przychodu? Raczej obstawiam to drugie. Nie ma możliwości żeby średnia cena biletu wynosiła 200 euro

0

@BojanKriKicz to jaką ty średnią cenę biletu wziąłeś? xD taki zysk jest nierealny

1

@JacekM a już widzę że sie nie doczekam bo chłop bana dostał. No cóż :D

1

@Rajski nadal czekam na przykład decyzji rządu pod dyktando Izraela

3

@sokot nie wiem, może to jest temat o USA? A on nie potrafiąc odpowiedzieć w temacie posta ucieka do jakichś tanich debilnych zagrywek z Białorusią? Chce gadać o kryzysie na granicy to niech założy taki wątek. Jak go przytłacza odpowiedź na temat USA to nie musi tu pisać

11

@Rajski a jakbyś był w stanie chociaż w jednym wpisie napisać coś na temat albo odpowiedź na pytanie?

11

@Rajski powiedzial bym co sądzę o takich "taktykach" w dyskusji ale szkoda mi bana dostać przez taką szuję wstrętna. Czemu ty piszesz o jakiejś Białorusi? Podaj przykład decyzji polskiego rządu podjętej pod dyktando Izraela

4

@Rajski wspaniałe odejście od tematu. Rozmawiamy o płaszczeniu się przed USA. Jakby Ci się chciało to byś sprawdził że krytykowalem za to Sikorskiego

10

@LAMC_10 a bo już było zbyt spokojnie w regionie (nie licząc oczywiscie Palestyny) to trzeba było znowu trochę demokracji przywieźć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?