@ViscaelBarca2007 No ale z drugiej strony co mu do tego? On jest najemnikiem, nie ma zobowiązań rodzinnych, ma mu agent wynegocjować najlepsze warunki, a gdzie to wszystko jedno najwidoczniej
@Katalończyk 99 O kurde no to jest opinia wręcz szokująca xD Ile miałeś lat jak Ronaldinho przyszedł do Barcy? Może to wyjaśnia tą skrajną irracjonalność
@Krzysztof1987 Tzn nie da się dostać korzystniejszej pożyczki, tak tylko napomknę :D Nie oznacza to, że trzeba ją zaciągać, ale nikt nie da korzystniejszych warunków
@FCBMati10 No jest ciężki i jest niedoceniony bo w Polsce problem alkoholizmu się bagatelizuje. Pamiętam jak rozmawiałem o tym filmie z członkiem rodziny, który był w tamtym czasie aktywnym alkoholikiem, stwierdził, że nie rozumie co jest dobrego w tym filmie.
@TR3YWAY 47min dziennie lol :D No nie będę się "chwalił" bo nie ma czym, ale ten wynik jest bardzo niski. U mnie też mocno zawyżają dializy jednak trzeba przyznać.
@maroon No po pierwsze spytać czy potrzebuje wsparcia od nas (rodziców) czy chce porozmawiać ze specjalistą. Rozmowa zawsze jest podstawą, ale to trzeba nad tym pracować od dziecka, a nie się ocknąć jak dziecko ma 15 lat i już nam nie ufa jak typowy nastolatek. Nie wiem czy to jest sytuacja prawdziwa czy wymysł chorej głowy tego typa, ale traktuje ją jako prawdziwą.
@marcin62 Łoo kurde tyle opcji mu przyszło do głowy na zareagowanie, nawet cytat z Władcy Pierścieni a nie pomyślał o oczywistej i najlepszej opcji, udzieleniu dziecku pomocy.
@heniusss Obie te wyceny to jest kosmos. W ogóle wyceny gnojków 18 letnich którzy mają po 10 meczów na profesjonalnym poziomie zagranych na poziomie 20-30 milionów są niedorzeczne
@LAMC_10 Ja w sumie na mój obecny Tomaszów nie narzekam jakoś strasznie, ale to pewnie dlatego, że tu mamy z żoną blisko rodzinę. Mieszkaliśmy we Wrocławiu i to jest cudowne miasto do życia. Tak samo zawsze dobrze mi się spędza czas w Trójmieście, ale nigdy tam na dłużej nie mieszkałem więc ciężko powiedzieć. Na ten moment wybieram Wrocław
@Kapitan hawk Sukinkot, to nieźle się musiał z tym obnosić że tyle naprodukował korespondencji. Chyba, że od razu bezpośrednio do Bozi pisał z prośbą o wybaczenie
@AssisMoreira No właśnie też mi się tak wydawało, ale jak sobie przypomniałem "what's in the box?" to mi ręka zadrżała :D Ja bym najchętniej dał remis :D
@mmaciass no w zasadzie tak. Dopóki będzie frekwencja przy takich cenach to znaczy że nie są za wysokie. No ale dla biednego rencisty z centralnej Polski kosmos :D
@BojanKriKicz dobra odwołuje xD zobaczyłem bilety na jakieś śmieszne Rayo 22 marca. Najtańszy bilet 159 euro xD ich tam już nieźle odkleiło z tymi cenami
@BojanKriKicz zarabia w sensie ma zysku czy tyle jest przychodu? Raczej obstawiam to drugie. Nie ma możliwości żeby średnia cena biletu wynosiła 200 euro
@sokot nie wiem, może to jest temat o USA? A on nie potrafiąc odpowiedzieć w temacie posta ucieka do jakichś tanich debilnych zagrywek z Białorusią? Chce gadać o kryzysie na granicy to niech założy taki wątek. Jak go przytłacza odpowiedź na temat USA to nie musi tu pisać
@Rajski powiedzial bym co sądzę o takich "taktykach" w dyskusji ale szkoda mi bana dostać przez taką szuję wstrętna. Czemu ty piszesz o jakiejś Białorusi? Podaj przykład decyzji polskiego rządu podjętej pod dyktando Izraela
1
@ViscaelBarca2007 No ale z drugiej strony co mu do tego? On jest najemnikiem, nie ma zobowiązań rodzinnych, ma mu agent wynegocjować najlepsze warunki, a gdzie to wszystko jedno najwidoczniej
0
@Katalończyk 99 O kurde no to jest opinia wręcz szokująca xD Ile miałeś lat jak Ronaldinho przyszedł do Barcy? Może to wyjaśnia tą skrajną irracjonalność
2
@Krzysztof1987 Tzn nie da się dostać korzystniejszej pożyczki, tak tylko napomknę :D Nie oznacza to, że trzeba ją zaciągać, ale nikt nie da korzystniejszych warunków
1
@FCBMati10 No jest ciężki i jest niedoceniony bo w Polsce problem alkoholizmu się bagatelizuje. Pamiętam jak rozmawiałem o tym filmie z członkiem rodziny, który był w tamtym czasie aktywnym alkoholikiem, stwierdził, że nie rozumie co jest dobrego w tym filmie.
0
@Zoker No bo JUDE, wpływy żydowskie są wszędzie
0
@TR3YWAY 47min dziennie lol :D No nie będę się "chwalił" bo nie ma czym, ale ten wynik jest bardzo niski. U mnie też mocno zawyżają dializy jednak trzeba przyznać.
1
@esem91 miałem obok siebie w Smardzewicach. Niestety parę lat temu całe stado zostało wybite ze względu na chorobę
6
@maroon No po pierwsze spytać czy potrzebuje wsparcia od nas (rodziców) czy chce porozmawiać ze specjalistą. Rozmowa zawsze jest podstawą, ale to trzeba nad tym pracować od dziecka, a nie się ocknąć jak dziecko ma 15 lat i już nam nie ufa jak typowy nastolatek.
Nie wiem czy to jest sytuacja prawdziwa czy wymysł chorej głowy tego typa, ale traktuje ją jako prawdziwą.
4
@blakkudium Ta dokładnie, a we wrześniu powiedzą "No mogliśmy sprowadzić kogo chcieliśmy, ale nam się nie chciało po prostu"
7
@Messibestplayerintheworld Na razie bym to traktował jak newsa od Kanału Zero, czyli za bullshit :D Jak zobaczę pierwszy transfer to uwierzę
3
@marcin62 Łoo kurde tyle opcji mu przyszło do głowy na zareagowanie, nawet cytat z Władcy Pierścieni a nie pomyślał o oczywistej i najlepszej opcji, udzieleniu dziecku pomocy.
1
@heniusss Obie te wyceny to jest kosmos. W ogóle wyceny gnojków 18 letnich którzy mają po 10 meczów na profesjonalnym poziomie zagranych na poziomie 20-30 milionów są niedorzeczne
4
@Soetie Jak to je jaki kryminalista a nie legenda :D
2
@LAMC_10 Ja w sumie na mój obecny Tomaszów nie narzekam jakoś strasznie, ale to pewnie dlatego, że tu mamy z żoną blisko rodzinę. Mieszkaliśmy we Wrocławiu i to jest cudowne miasto do życia. Tak samo zawsze dobrze mi się spędza czas w Trójmieście, ale nigdy tam na dłużej nie mieszkałem więc ciężko powiedzieć.
Na ten moment wybieram Wrocław
3
@Kapitan hawk Sukinkot, to nieźle się musiał z tym obnosić że tyle naprodukował korespondencji. Chyba, że od razu bezpośrednio do Bozi pisał z prośbą o wybaczenie
1
@AssisMoreira No właśnie też mi się tak wydawało, ale jak sobie przypomniałem "what's in the box?" to mi ręka zadrżała :D Ja bym najchętniej dał remis :D
11
@NeroTFP1 Kurde ciężko. Ale chyba jednak skłaniam się ku Leo. Za Wilka, za Django. Ta kreacja w Django mistrzowska
1
@Azi ale on podejmuje kontrowersyjne decyzje i nie sprawdza ich na VAR bo mu ego nie pozwala
1
@Encore piłkarscy bogowie miejcie kibiców Galaty i Live w swojej opiece
0
@mmaciass no w zasadzie tak. Dopóki będzie frekwencja przy takich cenach to znaczy że nie są za wysokie. No ale dla biednego rencisty z centralnej Polski kosmos :D
0
@BojanKriKicz dobra odwołuje xD zobaczyłem bilety na jakieś śmieszne Rayo 22 marca. Najtańszy bilet 159 euro xD ich tam już nieźle odkleiło z tymi cenami
0
@BojanKriKicz zarabia w sensie ma zysku czy tyle jest przychodu? Raczej obstawiam to drugie. Nie ma możliwości żeby średnia cena biletu wynosiła 200 euro
0
@BojanKriKicz to jaką ty średnią cenę biletu wziąłeś? xD taki zysk jest nierealny
1
@JacekM a już widzę że sie nie doczekam bo chłop bana dostał. No cóż :D
1
@Rajski nadal czekam na przykład decyzji rządu pod dyktando Izraela
3
@sokot nie wiem, może to jest temat o USA? A on nie potrafiąc odpowiedzieć w temacie posta ucieka do jakichś tanich debilnych zagrywek z Białorusią? Chce gadać o kryzysie na granicy to niech założy taki wątek. Jak go przytłacza odpowiedź na temat USA to nie musi tu pisać
11
@Rajski a jakbyś był w stanie chociaż w jednym wpisie napisać coś na temat albo odpowiedź na pytanie?
11
@Rajski powiedzial bym co sądzę o takich "taktykach" w dyskusji ale szkoda mi bana dostać przez taką szuję wstrętna. Czemu ty piszesz o jakiejś Białorusi? Podaj przykład decyzji polskiego rządu podjętej pod dyktando Izraela
4
@Rajski wspaniałe odejście od tematu. Rozmawiamy o płaszczeniu się przed USA. Jakby Ci się chciało to byś sprawdził że krytykowalem za to Sikorskiego
10
@LAMC_10 a bo już było zbyt spokojnie w regionie (nie licząc oczywiscie Palestyny) to trzeba było znowu trochę demokracji przywieźć