@FCB_dimiC nie, mamy tutaj osobnika który uważa że kolor skóry tych typów nie ma żadnego znaczenia w tej sytuacji Jakbyś tam był ty z kolegą to byłoby tak samo żenujące
@Cioldan no przykro mi, ale niestety nie mamy o czym dyskutować. Dla mnie samo bycie w takim miejscu jest nie do zaakceptowania a takie zachowanie to automatyczny koniec związku. Jejku jak dobrze że w liceum poznałem taką cudowną kobietę która myśli podobnie.
@clyde O widzisz to też jest jakiś sposób :D I widzisz, piszesz to z pozycji singielki, gdzie ewentualnie atencja męska byłaby pożądana. Ale raczej nie taka patologiczna jak w klubach
@Kgorecki2500 Ta no u mnie też to się zawsze tak kończy :D Zostanie trochę wędliny i sera, dobra to się dokupi chlebek jeszcze, potem zostaje chleba, no dobra to jeszcze dokupmy tego sera :D
@pride1899 Nie no byłem w klubie jak byłem singlem, czyli od 17 rż nie byłem i mi nie brakuje. Żonie jakoś też, ale to może kwestia priorytetów. Jak twoja dziewczyna lubi jak na nią patrzą jak na mięso to luz
@panczo O i z tym się zgadzam akurat w 100%. Panika która zapanowała na tym polu jest dla mnie wstrząsająca. No ale ludźmi zawsze łatwo manipulować strachem
@KierownikLucas Ale po co pieprzyć takie głupoty? xD Już tyle razy było pisane, że większość tych pieniędzy już jest rozdysponowana (na papierze) w polskich firmach zbrojeniowych. Ale nie, lepiej krzyczeć za Kaczystanem - NIEMIEC SIĘ WZBOGACI1111!
@lithotripter No powiedzmy, ale to też można znaleźć moim zdaniem lepsze imprezy do tego niż takie kluby. Przecież większość ludzi, a na pewno większość typów, idzie tam w jednym celu i to nie jest taniec :D Po co się w ogóle pakować w takie środowisko
@AlexDark00 Łykaj dalej "pomysły" Nawrockiego, które krytykuje dosłownie każdy ekspert, który ma pojęcie o finansach państwa. Znajdź mi jednego specjalistę od finansów, który się o tym wypowiada pozytywnie.
@AlexDark00 xD Czyli nie inwestujemy w zbrojeniówkę? Dla mnie ok, ale sądzę że opinia publiczna nie bardzo poprze to rozwiązanie. Czy używamy siły magii jak chce Glapa i prezydent i po prostu wyczarowujemy pieniądze? :D
Panie trenerze 0.59 xG wykręciliście, taki to był wspaniały mecz w waszym wykonaniu. Może i Real zasłużył bardziej na 2:0 ale Valverde dołożył szczyptę geniuszu i się zrobiło 3 a równie dobrze mogło być 4 i też byście nie mogli narzekać
1
@TR3YWAY I wtedy @AlexDark00 Ci napisze że to nic takiego bo to tylko zwykłe zaspokajanie naturalnych popędów xD
0
@FCB_dimiC oj tego uniwersum to nie śledzę akurat :D
1
@blakkudium o atmosferowicz
4
@CLS63AMG no tak była to jedna z historyjek wymyślona na potrzeby tej sytuacji
0
@FCB_dimiC nie, mamy tutaj osobnika który uważa że kolor skóry tych typów nie ma żadnego znaczenia w tej sytuacji
Jakbyś tam był ty z kolegą to byłoby tak samo żenujące
0
@FCB_dimiC jakby się po tobie w klubie ślizgały byłoby lepiej? :D
2
@Lanosss Ja nie kumam czemu tutaj kolor skóry tych typów jest głównym triggerem dla ludzi :D tak jakby to miało w tej sytuacji znaczenie
1
@Chimera bardzo ładnie. Pytanie tylko czy to już była ostatnia szansa
0
@Cioldan no przykro mi, ale niestety nie mamy o czym dyskutować. Dla mnie samo bycie w takim miejscu jest nie do zaakceptowania a takie zachowanie to automatyczny koniec związku. Jejku jak dobrze że w liceum poznałem taką cudowną kobietę która myśli podobnie.
1
@Kgorecki2500 skurczysyn mocny jest :D w Rosji wydają gazetę Prawda, w Ameryce mają swoją twitterową wersję
4
@Safrani częste mycie skraca życie. Skóra się ściera i człowiek umiera. Nie wiedziałeś? :D
0
@clyde O widzisz to też jest jakiś sposób :D I widzisz, piszesz to z pozycji singielki, gdzie ewentualnie atencja męska byłaby pożądana. Ale raczej nie taka patologiczna jak w klubach
1
@Kgorecki2500 Ta no u mnie też to się zawsze tak kończy :D Zostanie trochę wędliny i sera, dobra to się dokupi chlebek jeszcze, potem zostaje chleba, no dobra to jeszcze dokupmy tego sera :D
1
@pride1899 Nie no byłem w klubie jak byłem singlem, czyli od 17 rż nie byłem i mi nie brakuje. Żonie jakoś też, ale to może kwestia priorytetów. Jak twoja dziewczyna lubi jak na nią patrzą jak na mięso to luz
1
@Kgorecki2500 Łooo kurnia to jaki ten chleb? :D No Jak z chleba tostowego starcza kromek na 12-13 tostów :D
2
@pride1899 Nie wiem, może nie w miejsce gdzie każdy typ chce ją zaliczyć? xD Niech się zapiszą na zajęcia z tańca jak chcą sobie potańczyć.
2
@panczo O i z tym się zgadzam akurat w 100%. Panika która zapanowała na tym polu jest dla mnie wstrząsająca. No ale ludźmi zawsze łatwo manipulować strachem
1
@zadafcb No dosłownie masz w gorących :D
0
@Gosciuu Nie no powiedział prawdę mniej więcej.
0
@BorzyKrzys Typowy polskie zdziadziały mental Bońka. eh
3
@KierownikLucas Ale po co pieprzyć takie głupoty? xD Już tyle razy było pisane, że większość tych pieniędzy już jest rozdysponowana (na papierze) w polskich firmach zbrojeniowych. Ale nie, lepiej krzyczeć za Kaczystanem - NIEMIEC SIĘ WZBOGACI1111!
0
@BorzyKrzys Uu no faktycznie skandaliczna wypowiedź młodego księcia Duny :D
5
@clyde Clyde ze wszystkich języków na świecie wybrała język brutalnych faktów :D
15
@lithotripter No powiedzmy, ale to też można znaleźć moim zdaniem lepsze imprezy do tego niż takie kluby. Przecież większość ludzi, a na pewno większość typów, idzie tam w jednym celu i to nie jest taniec :D Po co się w ogóle pakować w takie środowisko
0
@AlexDark00 Ale od kogo i na jaki procent? :D
50
@Rastafarnianin Fajnie, że ktoś jest w związku i chodzi po klubach xD Dla mnie już samo to, to patologia
0
@AlexDark00 Łykaj dalej "pomysły" Nawrockiego, które krytykuje dosłownie każdy ekspert, który ma pojęcie o finansach państwa. Znajdź mi jednego specjalistę od finansów, który się o tym wypowiada pozytywnie.
0
@ShawnC No taka to była setka że nie wpadła xD To chyba jednak nie była setka. Vini też miał setkę z karnego według tej logiki.
0
@AlexDark00 xD Czyli nie inwestujemy w zbrojeniówkę? Dla mnie ok, ale sądzę że opinia publiczna nie bardzo poprze to rozwiązanie. Czy używamy siły magii jak chce Glapa i prezydent i po prostu wyczarowujemy pieniądze? :D
8
Panie trenerze 0.59 xG wykręciliście, taki to był wspaniały mecz w waszym wykonaniu. Może i Real zasłużył bardziej na 2:0 ale Valverde dołożył szczyptę geniuszu i się zrobiło 3 a równie dobrze mogło być 4 i też byście nie mogli narzekać