@Roobo A frekwencja na referendum 15% :D W sensie, nie wiem co tam się dzieje u was w Krakowie, może naprawdę jest taki dramat, ja tam przyjeżdżam 2 razy do roku pociągiem zjeść burgerka i pochodzić po rynku :D
@Kazragore Nie wiem czy lepsze czy gorsze. Raczej gorsze fakt. Nie no ja jestem załamany jak beznadziejny i bezjajeczni są kandydaci na prezydenta :/ Tu potrzeba menedżera z krwi i kości który ogarnie tą Stajnię Augiasza ale jakoś nikogo takiego nie ma wśród chętnych
@pride1899 Ja osobiście widzę. Zadłużanie się (nawet na korzystnych warunkach) na obronność, gdzie osobiście uważam, że np edukacja i ochrona zdrowia dużo bardziej potrzebują pieniędzy. No ale jak to mówił klasyk "taki mamy klimat"
@Fog_W_1899 też nie wiem skąd te opinie. Tak jakby City w tym sezonie było w jakiejś wybitnej formie. Wystarczy że Curtois zagra na swoim poziomie i Vinicius coś poszarpie jak przez ostatnie miesiące i może byc bubu
@mientusek1407 a mi wszystko jedno. Jeśli nie wygramy my to ucieszyła by mnie tylko wygrana drużyn z naszej części drabinki - Bodo, Sporting albo Arsenal. A że wygra pewnie ktoś z tamtej strony to tak czy tak będę wkurzony
@qbsonFCBarca Temat alkoholu w tym kraju to w ogóle jest hit :D Myślę, że lekko połowa społeczeństwa dalej przypisuje wódzie działanie pro-zdrowotne, eh. @Toretto Tu też nie ma co aż tak dramatyzować bo zależy na co się zachoruje. Ja od prawie 10 lat mam styczność z ochroną zdrowia praktycznie codziennie i fakt, przy wpisywaniu na Krajową Listę Oczekujących wkurzałem się na niektóre terminy do specjalistów. Niemniej moją "podstawową" chorobę ogarniam bez żadnych problemów i kolejek
@NeroTFP1 Zgadzam się. My na ten moment mamy trzech zawodników topowych na świecie. Yamal, Pedri, Garcia. Reszta ma lepsze i gorsze momenty ale to nie są zawodnicy na których można oprzeć cały sezon.
@BorzyKrzys Ja tego wręcz nie rozumiem i mnie to irytuje niesamowicie. Wiem, że piłka nożna to nie matematyka, ale jak ktoś potrafi zagrać przerzut na 60 metrów prosto do nogi partnera to do jasnej cholery podanie na 5 metrów do najbliższego też nie powinno stanowić problemu. A czasami mam wrażenie, że im łatwiejsze zagranie tym gorzej
@BorzyKrzys panie Oskarku pan to niech to Porto chociaz do finału LM doprowadzi to porozmawiamy, a tymczasem będzie grał w kadrze atmosferowicz bo w 2016 na euro miał jedną fajną wrzutkę
@Pedri16Future nie wiem co w tym śmiesznego xD chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie ma wątpliwości że Griezmann jest w przekroju kariery dużo lepszym zawodnikiem niż Neymar
@Arden xD kolejny przechlany ryj. Pokaż mi ziomek jednego polskiego zawodnika który strzelił bramkę po takiej akcji jak Oskar ostatnio. A chłop ma 17lat
@Borneo a w jaki sposób przysłużyły się ludziom ataki na łączność, armię, fabryki i przywódców? Chyba nie jesteś na tyle naiwny i nie łykasz amerykańsko-izraelskiej propagandy aż tak bardzo żeby wierzyć że te działania prowadzą do zmiany władzy? W jaki sposób miałyby do tego prowadzić? Pokaż mi realistyczna ścieżkę
@betonito fajnie jakby Irańczycy mieli spokój w swoim pięknym kraju, od zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych. Nie wiem w jaki sposób bombardowanie ich kraju poprawia im jakość życia
1
@PIWOSZ89 To ja tylko BODO a 6 pozostałych drużyn może oddać mecze walkowerem
1
@Roobo A frekwencja na referendum 15% :D W sensie, nie wiem co tam się dzieje u was w Krakowie, może naprawdę jest taki dramat, ja tam przyjeżdżam 2 razy do roku pociągiem zjeść burgerka i pochodzić po rynku :D
1
@Kazragore Nie wiem czy lepsze czy gorsze. Raczej gorsze fakt. Nie no ja jestem załamany jak beznadziejny i bezjajeczni są kandydaci na prezydenta :/ Tu potrzeba menedżera z krwi i kości który ogarnie tą Stajnię Augiasza ale jakoś nikogo takiego nie ma wśród chętnych
1
@Toretto Nie wiem czy to kwestia czasów czy jednak konkretnych osób :D Mój licznik to 1 :D
5
@pride1899 Ja osobiście widzę. Zadłużanie się (nawet na korzystnych warunkach) na obronność, gdzie osobiście uważam, że np edukacja i ochrona zdrowia dużo bardziej potrzebują pieniędzy. No ale jak to mówił klasyk "taki mamy klimat"
1
@majkiii Czy to wyciągnięcie z bagna jest z nami teraz w pokoju? :D wszystko sprzedane, długi największe w historii. Wyciągnął z bagna xD
2
@PioteK I co byś ją ru**ł w łazience? xD No kurde to jest jego siostra, litości.
1
@macio_944 Mnie to zaskoczą jak w końcu wydadzą to GTA VI :D Będę w szoku
0
@Pedri16Future No raczej :D Czy kogoś to dziwi?
5
@Fog_W_1899 też nie wiem skąd te opinie. Tak jakby City w tym sezonie było w jakiejś wybitnej formie. Wystarczy że Curtois zagra na swoim poziomie i Vinicius coś poszarpie jak przez ostatnie miesiące i może byc bubu
1
@mientusek1407 a mi wszystko jedno. Jeśli nie wygramy my to ucieszyła by mnie tylko wygrana drużyn z naszej części drabinki - Bodo, Sporting albo Arsenal. A że wygra pewnie ktoś z tamtej strony to tak czy tak będę wkurzony
1
@Safrani kiedyś Puma teraz wszystko jedno
0
@Nieznajomy nie wiem co rozumiemy przez topowy. Dla mnie zawodnicy których wymieniłeś nawet w formie nigdy nie byli typowi
0
@qbsonFCBarca Temat alkoholu w tym kraju to w ogóle jest hit :D Myślę, że lekko połowa społeczeństwa dalej przypisuje wódzie działanie pro-zdrowotne, eh.
@Toretto Tu też nie ma co aż tak dramatyzować bo zależy na co się zachoruje. Ja od prawie 10 lat mam styczność z ochroną zdrowia praktycznie codziennie i fakt, przy wpisywaniu na Krajową Listę Oczekujących wkurzałem się na niektóre terminy do specjalistów. Niemniej moją "podstawową" chorobę ogarniam bez żadnych problemów i kolejek
0
@NeroTFP1 Zgadzam się. My na ten moment mamy trzech zawodników topowych na świecie. Yamal, Pedri, Garcia. Reszta ma lepsze i gorsze momenty ale to nie są zawodnicy na których można oprzeć cały sezon.
0
@BorzyKrzys Ja tego wręcz nie rozumiem i mnie to irytuje niesamowicie. Wiem, że piłka nożna to nie matematyka, ale jak ktoś potrafi zagrać przerzut na 60 metrów prosto do nogi partnera to do jasnej cholery podanie na 5 metrów do najbliższego też nie powinno stanowić problemu. A czasami mam wrażenie, że im łatwiejsze zagranie tym gorzej
7
@BorzyKrzys panie Oskarku pan to niech to Porto chociaz do finału LM doprowadzi to porozmawiamy, a tymczasem będzie grał w kadrze atmosferowicz bo w 2016 na euro miał jedną fajną wrzutkę
0
@Eklerek jakie podanko
2
@mmaciass Oni to robią żeby ogarnąć giełdę, w dupie mają ile ludzie płacą na stacjach :D U nas dodatkowo dochodzi jeszcze problem rynku z monopolistą
0
@Robert_Kubica Pewnie nie ma na wszystkich stadionach
4
@Katalonik97 Fajnie, że się zmieniamy w Real xD Jakbym chciał kibicować Realowi to bym kibicował Realowi. Barca wygrywa grając pięknie
0
@Pedri16Future nie wiem co w tym śmiesznego xD chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie ma wątpliwości że Griezmann jest w przekroju kariery dużo lepszym zawodnikiem niż Neymar
2
@buglikos ten przepis to była totalna głupota :D
0
No dobra oglądajcie bobaski, ja sobie obejrzę skrót za 3 godziny :(
1
@Zoker już myślałem że to jakaś metafora a to prawdziwy wypasiony pączur :D
8
@Arden xD kolejny przechlany ryj. Pokaż mi ziomek jednego polskiego zawodnika który strzelił bramkę po takiej akcji jak Oskar ostatnio. A chłop ma 17lat
2
@Borneo a w jaki sposób przysłużyły się ludziom ataki na łączność, armię, fabryki i przywódców? Chyba nie jesteś na tyle naiwny i nie łykasz amerykańsko-izraelskiej propagandy aż tak bardzo żeby wierzyć że te działania prowadzą do zmiany władzy? W jaki sposób miałyby do tego prowadzić? Pokaż mi realistyczna ścieżkę
1
@betonito fajnie jakby Irańczycy mieli spokój w swoim pięknym kraju, od zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych. Nie wiem w jaki sposób bombardowanie ich kraju poprawia im jakość życia
4
@norbi77 ja nie wiem czy poseł Suski nie ma zaszczytnego miana bycia absolutnie najmniej inteligentnym posłem
0
@lucca87 cena Canal+ żeby obejrzeć 10 meczów w roku jest nieludzka