@MaziFCB No tak to zawsze można było by napisać, że przy 1:1 to bramka na 2:1 jest przyczyną porażki xD Ale to trochę krótkowzroczne nie uważasz? Biorąc pod uwagę, że tylko dzięki bramkarzowi uniknęliśmy kompromitacji.
@Bilon87 Wspaniały pomysł :D Nie wiem który mózgowiec na to wpadł, ale pomysł stulecia bym powiedział xD Umiejętność przewidywania konsekwencji na poziomie przedszkolaka
@Gibbon_FCB Powie że zagraliśmy jak najgorsze dziady i 1:2 po takiej drugiej połowie to jest najmniejszy wymiar kary. I będzie miał rację. Znowu zerowa skuteczność z przodu, dramatyczna obrona z tyłu i zwalanie winy na jedną decyzję sędziego (która była debilna ale nie była przyczyną naszej porażki)
@MikeBajson xD debilizm tego komentarza pozostawię bez odpowiedzi @Bartula jak chce się wygrywać mistrzostwo Hiszpanii to nie można się w meczach z Gironą tłumaczyć sędzią. Gramy wielkie gówno i tyle
Nie oglądałem więc ciężko mi ocenić sędziego i grę ale graliśmy z drużyną z drugiej połowy lipowej tabeli. Tu żadne kontrowersje nie powinny mieć znaczenia (zważywszy że dostaliśmy karnego). Mecz powinien nic rozstrzygnięty dużo przed tym stemplem o którym piszecie
@Chimera Dokładnie od tak :D Ale jak wolisz mieć na tym terytorium mniej niż 20mln Polaków w niedalekiej perspektywie to spoko, zwijajmy ten kram i już :D
@Chimera No bo pewnie bym ich nawet nie znał xD Są pewnie tysiące no-namów którzy mają polskie obywatelstwo, których nie znam bo nie mam jak znać. Moje zdanie ich również dotyczy, jeśli tu mieszkają i pracują to są bardziej Polakami niż wielcy patrioci z Czikago
@Chimera Nie widzę przeciwskazań. Chłopie taki Wilfredo Leon czy Władimir Semirunnij są dla mnie bardziej Polakami niż typ który 40 lat temu wyjechał do Czikago @Gall Ja uważam, że każdy kto chce tu mieszkać i być/czuć się Polakiem, powinien mieć taką możliwość. Bo jak będziemy podchodzić tak elitystycznie jak Wy to według prognoz Polaków za 50 lat będzie 18mln
@Cryptolis mielibyśmy jeden medal mniej na IO według twoich kryteriów :D w ogóle śmieszy mnie taka "elitaryzacja" paszportu/obywatelstwa Jak dla mnie to każdy kto tu mieszka i pracuje na nasze PKB może być traktowany jako Polak jeśli tego chce
@Kleps0n nie bardzo rozumiem pytanie. Ale i tak nie ma ono dla mnie znaczenia, patrzę pod swoim kątem, mieszkam w okolicy starych kamienic i niskich starych budynków, w dodatku w małym dołku, smog zimą jest dramatyczny, ale się poprawiło. Chcę żeby się poprawiało dalej
@AlexDark00 jak wracam wieczorem z dializy to nie mogę oddychać przez smog z kominów obok a nie przez zanieczyszczenia z Chin. Ja nie chce zmian żeby naprawiać świat tylko żeby sie nie truć chodząc wieczorem po miescie
@wyrek Ale on zupełnie nie o tym mówi :D Po prostu zdaje sobie sprawę, że jest ekstremalnie nierealne żebyśmy byli jedyną formą życia we wszechświecie.
2
@kubix05 O kurnia mój na diecie ale chyba dziś będzie jakaś saszeta premium :D
0
@MaziFCB No tak to zawsze można było by napisać, że przy 1:1 to bramka na 2:1 jest przyczyną porażki xD Ale to trochę krótkowzroczne nie uważasz? Biorąc pod uwagę, że tylko dzięki bramkarzowi uniknęliśmy kompromitacji.
0
@Bilon87 Wspaniały pomysł :D Nie wiem który mózgowiec na to wpadł, ale pomysł stulecia bym powiedział xD Umiejętność przewidywania konsekwencji na poziomie przedszkolaka
0
@MaziFCB Niestrzelony karny nie był przyczyną porażki?
0
@insp1re No dobra ale kto jest winny temu, że postanowiliśmy jakże inteligentnie płacić temu Negreirze? xD
0
@Gibbon_FCB O już nawet wiemy dokładnie "Żenująco słaba Barca przegrywa z sędzią i Gironą". Bardzo trafnie jak na moje oko
0
@Gibbon_FCB Powie że zagraliśmy jak najgorsze dziady i 1:2 po takiej drugiej połowie to jest najmniejszy wymiar kary. I będzie miał rację. Znowu zerowa skuteczność z przodu, dramatyczna obrona z tyłu i zwalanie winy na jedną decyzję sędziego (która była debilna ale nie była przyczyną naszej porażki)
1
@Stanio87 godzę się z tym że z taką grą nie zasługujemy na wygrywanie
0
@Don Lucas o dziękuję wreszcie zdroworozsądkowa opinia
0
@Keson równie dobrze można powiedzieć że straciliśmy ten punkt przez pudło Yamala. A 100% komentarzy wini sędziego
0
@baryn nie no pewnie, z Gironą powinniśmy grać jak równy z równym a o zwycięstwie będzie decydować błąd sędziego xD wysoko postawiona poprzeczka
0
@MikeBajson xD debilizm tego komentarza pozostawię bez odpowiedzi
@Bartula jak chce się wygrywać mistrzostwo Hiszpanii to nie można się w meczach z Gironą tłumaczyć sędzią. Gramy wielkie gówno i tyle
1
Nie oglądałem więc ciężko mi ocenić sędziego i grę ale graliśmy z drużyną z drugiej połowy lipowej tabeli. Tu żadne kontrowersje nie powinny mieć znaczenia (zważywszy że dostaliśmy karnego). Mecz powinien nic rozstrzygnięty dużo przed tym stemplem o którym piszecie
0
O na dziąsło od Girony fajnie fajnie :D luty zawsze rozpieszcza
0
@Chimera Dokładnie od tak :D Ale jak wolisz mieć na tym terytorium mniej niż 20mln Polaków w niedalekiej perspektywie to spoko, zwijajmy ten kram i już :D
0
@Chimera No bo pewnie bym ich nawet nie znał xD Są pewnie tysiące no-namów którzy mają polskie obywatelstwo, których nie znam bo nie mam jak znać. Moje zdanie ich również dotyczy, jeśli tu mieszkają i pracują to są bardziej Polakami niż wielcy patrioci z Czikago
0
@Chimera Nie widzę przeciwskazań. Chłopie taki Wilfredo Leon czy Władimir Semirunnij są dla mnie bardziej Polakami niż typ który 40 lat temu wyjechał do Czikago
@Gall Ja uważam, że każdy kto chce tu mieszkać i być/czuć się Polakiem, powinien mieć taką możliwość. Bo jak będziemy podchodzić tak elitystycznie jak Wy to według prognoz Polaków za 50 lat będzie 18mln
0
@Filipem rzut monetą oczywiście. Milion fajnie dostać ale zaraz go nie będzie. 100 mln zmienia życie twoje, rodziny i jeszcze pewnie dzieci
9
@Faro ale multi to nie znaczy logowanie się na to samo konto z różnych urządzeń :D
7
@Cryptolis mielibyśmy jeden medal mniej na IO według twoich kryteriów :D w ogóle śmieszy mnie taka "elitaryzacja" paszportu/obywatelstwa
Jak dla mnie to każdy kto tu mieszka i pracuje na nasze PKB może być traktowany jako Polak jeśli tego chce
0
@misterio ktoś jeszcze kupuje dyski hdd?
1
@Kleps0n nie bardzo rozumiem pytanie. Ale i tak nie ma ono dla mnie znaczenia, patrzę pod swoim kątem, mieszkam w okolicy starych kamienic i niskich starych budynków, w dodatku w małym dołku, smog zimą jest dramatyczny, ale się poprawiło. Chcę żeby się poprawiało dalej
8
@AlexDark00 jak wracam wieczorem z dializy to nie mogę oddychać przez smog z kominów obok a nie przez zanieczyszczenia z Chin. Ja nie chce zmian żeby naprawiać świat tylko żeby sie nie truć chodząc wieczorem po miescie
0
@Kukiz FCB niestety derby Katalonii na Canal+ :(
0
@Kgorecki2500 jak zwykle? Tak
4
@mordini123 ale co sobie w wiosce olimpijskiej poruchał to jego
20
@Roobo naprawdę lepiej żeby dalej wszyscy kopcili węglem?
0
@wyrek Ale on zupełnie nie o tym mówi :D Po prostu zdaje sobie sprawę, że jest ekstremalnie nierealne żebyśmy byli jedyną formą życia we wszechświecie.
2
@Arden Nic kontrowersyjnego nie powiedział
0
@Filipem a jak ktoś bronił Rakitica to się całe forum na niego rzucało :D