@MesQueUnClub96 Alvarez? A za co niby miałby iść do więzienia? Grał 30 minut i jako jedyny tak naprawde poza Fodenem miał na tyle jaj żeby pewnie wykorzystać karnego. To tylko ignorancja Guardioli zadecydowała o tym, że wystawiał Halanda bez formy zamiast Alvareza, który potrafi wyczarować coś z niczego.
Panowie, spokojnie, nie takie rzeczy się odrabiało. Po pierwsze jest jeszcze 30 minut gry, a po drugie mamy jeszcze drugi mecz żeby odrobić straty. Bierzmy przykład z Sevilli, która w ostatnim meczu świetnie pokazała co to znaczy podnieść się z kolan w meczu który na pozór był już przegrany :)
Posłuchajcie tych komentatorów, nawet oni wyśmiewają dzisiaj naszą gre, rzuty rożne o których jeden przed chwilą powiedział że "Znowu rzut rożny, czyli nic groźnego" nie oszukujmy się nasza gra dzisiaj niestety jest śmieszna.
Dalej mówcie że Neymar i Suarez dzisiaj źle grają, co z tego że wychodzą do takich sytuacji do których 3/4 napastników by nie wyszło a co dopiero strzeliło. Jedyne czego brakuje to troche szczęścia.
Suarez nie miał prawa dzisiaj dobrze zagrać i taka jest prawda. Pomijam sytuacje z główki bo to tak naprawde jest najcięższa z sytuacji dla napastnika, zwłaszcza kiedy bramkarz jest w dobrej formie. Nie miał prawa dobrze zagrać z dwóch powodów, po pierwsze grał na pozycji nie miejącej nic wspólnego z jego naturalną a po drugie dzisiaj pomoc tak naprawde nie istniała. Zresztą co ma grać środkowy napastnik na skrzydle, już nawet komentatorzy Canal wyśmiali to rozwiązanie..
Komentarze
0
@MesQueUnClub96 Alvarez? A za co niby miałby iść do więzienia? Grał 30 minut i jako jedyny tak naprawde poza Fodenem miał na tyle jaj żeby pewnie wykorzystać karnego. To tylko ignorancja Guardioli zadecydowała o tym, że wystawiał Halanda bez formy zamiast Alvareza, który potrafi wyczarować coś z niczego.
0
Iniesta to już chyba zapomniał po 6 latach, jak się strzela z poza pola karnego w ważnych momentach :)
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Panowie, spokojnie, nie takie rzeczy się odrabiało. Po pierwsze jest jeszcze 30 minut gry, a po drugie mamy jeszcze drugi mecz żeby odrobić straty. Bierzmy przykład z Sevilli, która w ostatnim meczu świetnie pokazała co to znaczy podnieść się z kolan w meczu który na pozór był już przegrany :)
0
Mimo że wiadomo że 3 bramek nie strzelą.. to nerwówka jest niesamowita.
6
Posłuchajcie tych komentatorów, nawet oni wyśmiewają dzisiaj naszą gre, rzuty rożne o których jeden przed chwilą powiedział że "Znowu rzut rożny, czyli nic groźnego" nie oszukujmy się nasza gra dzisiaj niestety jest śmieszna.
6
Rafinha i Adama zdecydowanie na propsie, powinni dostawać więcej szans w 1 składzie.
6
Dalej mówcie że Neymar i Suarez dzisiaj źle grają, co z tego że wychodzą do takich sytuacji do których 3/4 napastników by nie wyszło a co dopiero strzeliło. Jedyne czego brakuje to troche szczęścia.
5
Suarez nie miał prawa dzisiaj dobrze zagrać i taka jest prawda. Pomijam sytuacje z główki bo to tak naprawde jest najcięższa z sytuacji dla napastnika, zwłaszcza kiedy bramkarz jest w dobrej formie. Nie miał prawa dobrze zagrać z dwóch powodów, po pierwsze grał na pozycji nie miejącej nic wspólnego z jego naturalną a po drugie dzisiaj pomoc tak naprawde nie istniała. Zresztą co ma grać środkowy napastnik na skrzydle, już nawet komentatorzy Canal wyśmiali to rozwiązanie..
4
Granie z Suarezem to musi być ogromna przyjemność, widać że jest to jeden z tych piłkarzy, którzy stawiają dobro klubu ponad własne ambicje :)