Calik
Dołączył/a: czerwiec 2011
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Alvarez? A za co niby miałby iść do więzienia? Grał 30 minut i jako jedyny tak naprawde poza Fodenem miał na tyle jaj żeby pewnie wykorzystać karnego. To tylko ignorancja Guardioli zadecydowała o tym, że wystawiał Halanda bez formy zamiast Alvareza, który potrafi wyczarować coś z niczego.
0
Iniesta to już chyba zapomniał po 6 latach, jak się strzela z poza pola karnego w ważnych momentach :)
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Panowie, spokojnie, nie takie rzeczy się odrabiało. Po pierwsze jest jeszcze 30 minut gry, a po drugie mamy jeszcze drugi mecz żeby odrobić straty. Bierzmy przykład z Sevilli, która w ostatnim meczu świetnie pokazała co to znaczy podnieść się z kolan w meczu który na pozór był już przegrany :)
0
Mimo że wiadomo że 3 bramek nie strzelą.. to nerwówka jest niesamowita.
4
Granie z Suarezem to musi być ogromna przyjemność, widać że jest to jeden z tych piłkarzy, którzy stawiają dobro klubu ponad własne ambicje :)
0
Neymar bardzo dobrze, jeszcze jedna czy dwie takie okazje i strzeli zobaczycie, bardzo dobrze że bierze na siebie ciężar gry.
1
Strzelił - źle, podał by i Suarez by nie strzelił - też źle.
0
Gdyby nie Pique to jezu drogi... Gdzie jest Messi..?
6
Dalej mówcie że Neymar i Suarez dzisiaj źle grają, co z tego że wychodzą do takich sytuacji do których 3/4 napastników by nie wyszło a co dopiero strzeliło. Jedyne czego brakuje to troche szczęścia.
1
David Luiz przytulający się z trenerem PSG i radość drugiego, przepiękna chwila :)
1
JEEEEEEEEEEEST !!!!! JEZU KOCHAM PSG NORMALNIE
3
Sprzedany mecz, tylko tyle w tym temacie. Szkoda Ibrahimovicia..
0
Mam nadzieje że trafimy na Chelsea i odpłacimy się im podwójnie bo jeszcze w imieniu PSG. Jeżeli ktoś może pokazać tym żałosnym klubikom typu Chelsea które za pieniądze są w 1/4 gdzie jest ich miejsce, to tylko Barca.
0
Ja sie pytam gdzie jest Lavezzi!?
2
PSG nie wygra tego meczu, na pewno nie w normalnych warunkach i normalnym golem. Sędzia do tego nie dopuści.
0
Lavezzi za Cavaniego, przecież on by strzelił każdą z sytuacji którą marnuje Cavani..
0
Ewidentnie sprzedany mecz, wyrzucić akurat IBRAHIMOVICIA w 30 minucie meczu po faulu w którym ewidentnie chował nogi i nawet nie powiedział słowa to zwyczajne podcięcie skrzydeł całemu PSG. Ten sędzia robi takie wałki jak politycy w naszym kraju.
0
Ale Real ma dzisiaj strach w oczach, pięknie się na to patrzy :)
0
Hunteelar zawsze strzelał piękne bramki, okazuje się że Schalke ma niesamowicie duży potencjał. Do tego jeszcze całą ich grą w środku kieruje Meyer którego talent w każdej chwili może wybuchnąć jeszcze 2 razy bardziej. Chyba zaczne się im bacznie przyglądać.
0
Ten Max Meyer, jaki to może być gracz za jakiś czas.. Żeby tylko nadal tak dobrze się rozwijał a może być z niego jeden z czołowych graczy świata.
1
Barca to dzisiaj antonim samej siebie, gol z kontry, gol z rzutu rożnego to coś co Barcelonie zdarza się nieczęsto :p
0
No i macie Halilovicia :)
3
Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do Rafinhi to w 58 minucie już może przestać je mieć, gość może być świetnym piłkarzem jeżeli tylko da mu się troche kredytu zaufania, wesprze w gorszych momentach i da mu poczuć się pewnie na boisku. Fajnie się ogląda takie mecze bo pokazują jak działa na młodych piłkarzy stres i jaka jest różnica między ich grą pod presją a jaka kiedy mogą pokazać pełnie swoich umiejętności i czują się pewnie. Zdecydowanie trzeba dawać więcej szans takim piłkarzom jak Rafinha czy Adama.
6
Rafinha i Adama zdecydowanie na propsie, powinni dostawać więcej szans w 1 składzie.
0
Zgadzam się w stu procentach, p.s nie nie jestem fanboyem Messiego.
0
Alves dzisiaj wygląda jakby był po psychotropach
0
Haha dobre, śmiechłem :d
5
Suarez nie miał prawa dzisiaj dobrze zagrać i taka jest prawda. Pomijam sytuacje z główki bo to tak naprawde jest najcięższa z sytuacji dla napastnika, zwłaszcza kiedy bramkarz jest w dobrej formie. Nie miał prawa dobrze zagrać z dwóch powodów, po pierwsze grał na pozycji nie miejącej nic wspólnego z jego naturalną a po drugie dzisiaj pomoc tak naprawde nie istniała. Zresztą co ma grać środkowy napastnik na skrzydle, już nawet komentatorzy Canal wyśmiali to rozwiązanie..
0
W sumie, to bardzo mądrze napisałeś. Zgadzam się, zwłaszcza z ostatnim zdaniem.