Calik
Dołączył/a: czerwiec 2011
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahaha nie no to już po prostu jest śmieszne, dzisiejszy mecz to apogeum beki. W życiu nie widziałem tak śmiesznie grającej Barcy, szkoda słów na to co oni dzisiaj robią..
0
Nie no nie wierze, przegrywamy i kto wchodzi ? Nasz lek na wszystko czyli niezawodny Pedro, no i weź tu nie śmiechnij :D
6
Posłuchajcie tych komentatorów, nawet oni wyśmiewają dzisiaj naszą gre, rzuty rożne o których jeden przed chwilą powiedział że "Znowu rzut rożny, czyli nic groźnego" nie oszukujmy się nasza gra dzisiaj niestety jest śmieszna.
4
Nawet komentator Canal+ powiedział że Luis Suarez na prawym skrzydle to marnowanie jego potencjału, Lucho chyba musi być ślepy skoro tego nie dostrzega. Chyba że po prostu nie chce tego widzieć..
0
Haha śmiechłem :D
0
Kwintesencją całej tej porażki był moment w którym przegrywaliśmy 2-1 bądź 3-1 i nagle na boisku pojawił się Pedro, naprawde w tamtym momencie śmiechłem obficie :)
0
Chyba ta piłka kopnięta przez Ramosa w karnych w tamtym sezonie walnęła go w łeb że takie głupoty gada .