20 kwietnia 2010, 20:08
0
brakuje tylko Iniesty :((
19 kwietnia 2010, 07:24
jedyne co mi sie podoba to wpuszczenie BN
16 lutego 2010, 22:09
czyli 1/8 az po grób ;d
29 stycznia 2009, 22:28
wspaniala atmosfera ;)) dawno takiej nie bylo. chyba nawet na Gran Derbi nie bylo tak glosno ;D
17 listopada 2008, 19:59
ciekawe czy naprawde tak mysli ;P
12 września 2008, 21:01
Valdes, Alves - Pique - Puyol - Abidal, Xavi - Yaya Toure - Iniesta, Henry (Pedro?) - Eto'o - Messi.
28 września 2008, 11:42
wczoraj po tej zadymie pokazywali Laporte i pierwszy raz widzialem Joana tak wkurzonego.. tylko nie wiem z kim on tam sie klocil..
24 września 2008, 18:30
czy ktorys z tych kanalow jest niekodowany ?
16 listopada 2008, 16:37
adam.bar kiedys chcialem sprawdzic to sportklub ale nie mam tego na liscie kanalow ; / i nie moglem zadnej listy znalezc z tym ; / jakby co mam pionka.. skad wziac liste z digitv?
13 września 2008, 09:55
Premiere Sport jeaa!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
brakuje tylko Iniesty :((
0
jedyne co mi sie podoba to wpuszczenie BN
0
czyli 1/8 az po grób ;d
0
wspaniala atmosfera ;)) dawno takiej nie bylo. chyba nawet na Gran Derbi nie bylo tak glosno ;D
0
ciekawe czy naprawde tak mysli ;P
0
Valdes, Alves - Pique - Puyol - Abidal, Xavi - Yaya Toure - Iniesta, Henry (Pedro?) - Eto'o - Messi.
0
wczoraj po tej zadymie pokazywali Laporte i pierwszy raz widzialem Joana tak wkurzonego.. tylko nie wiem z kim on tam sie klocil..
0
czy ktorys z tych kanalow jest niekodowany ?
0
adam.bar
kiedys chcialem sprawdzic to sportklub ale nie mam tego na liscie kanalow ; / i nie moglem zadnej listy znalezc z tym ; / jakby co mam pionka.. skad wziac liste z digitv?
0
Premiere Sport jeaa!