0

brakuje tylko Iniesty :((

0

jedyne co mi sie podoba to wpuszczenie BN

0

czyli 1/8 az po grób ;d

0

wspaniala atmosfera ;)) dawno takiej nie bylo. chyba nawet na Gran Derbi nie bylo tak glosno ;D

0

ciekawe czy naprawde tak mysli ;P

0

nie ma takiego dopingu, poniewaz fani ''Boixos Nois'' ktorzy napedzali zawsze nasza druzyne nie sa wpuszczani na Camp Nou. Po czesci rozumiem bo to hooligani ale przeciez u siebie niczego nie zrobia..

0

a skad wziac klucze bo juz chyba znalazlem kanal.. ?

0

adam.bar

kiedys chcialem sprawdzic to sportklub ale nie mam tego na liscie kanalow ; / i nie moglem zadnej listy znalezc z tym ; / jakby co mam pionka.. skad wziac liste z digitv?

0

czy to TV 3 to jest ta katalonska telewizja ? inaczej TVCi ?

0

Busquets 8 !

0

oooo, male przypomnienie.. ;]

0

osz... ;/ on sedziuje na korzysc gospodarzy... ;/

0

wczoraj po tej zadymie pokazywali Laporte i pierwszy raz widzialem Joana tak wkurzonego.. tylko nie wiem z kim on tam sie klocil..

0

eee puta Espanyol ! Wspaniałe derby!! ''Boixos Nois''

0

no a gdzie niby moge w tv obejzec ? ; P

0

no taa.. ale praktycznie tylko tam ogladalem.. a zeby ogladac w internecie to mam za slabego neta..

0

nie mam tego.. nie znalazlem :( troche premiere mnie wkurzyli.. ;/

0

czy ktorys z tych kanalow jest niekodowany ?

0

ilo minutowym opoznieniem ?

0

a premiere sport?

0

Na meczu z Racingiem było niby 54 678 osob.. a wydawalo sie jakby bylo z 20 000. W niektorych sektorach było dosłwnie pusto. Po sobotnim remisie wątpie żeby przyszło więcej osób.. Chociaz jest juz 75 000 sprzedanych biletów.

0

ojj źle :(

0

Premiere Sport jeaa!

0

Valdes, Alves - Pique - Puyol - Abidal, Xavi - Yaya Toure - Iniesta, Henry (Pedro?) - Eto'o - Messi.

0

jest to kanal z FTA. Hiszpanskie.. TVCi . gdzies niedaleko TVE International ;]

0

a mecz Hiszpanii gdzies leci ? ;>

0

Barça - PSV - Zenit - Fiorentina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?