1

@allien18 Explorer

0

@Barcaa12 Jeszcze jak

1

No wycofuje,trochę jednak ciekawy ten mecz.

3

To jest ten Dembele z Liverpoolem

2

@Seledynowy Miazge może nie,ale brakuje nam kadry do nich...

5

Nasze mecze w LM pomimo porażek są ciekawsze ;d

9

Pewnie że tak.Trochę ze względu Nostalgii do tamtych lat...

4

@majkiii Ahh te jego chytre strzały po ziemi z Realem.

3

Pedroooo Lazio 2-1 :D

1

Piekło menszczyzn:D

1

Atletico bierze LM :D

1

No to Vamos po100 punktów.

5

Dawać tego Mourinho do Realu.Przecież to będzie hit:D

0

@ikar34 Ja wcale tu nie żartuję.

0

@BIGCULES O tym już się mówi oficjalnie,więc lepiej Ty załóż czapeczkę

0

@ikar34 Tragedią jest wasz brak myślenia.Pewnie sami się dziabneliście i prawda boli

5

Preparaty działają

0

Ten dziad Simeone powinien odejść z Atlético

0

@Barcaa12 Wiadomo dlaczego...

0

Atletico bierze LM

5

Jutro 1 zmiana,ale trzeba jeszcze poczytać La Ramble;d

1

Kartka Camavingi? Biorę to na siebie.

1

Real nie umie przegrywać

0

@karci0 Urleich,Mendy

0

@ZuczekFCB1899 A z z psg Mbape

5

@Zbyszard Szkoda najbardziej 2012 i 2019.Boli do dzisiaj

13

20 lat kibicowania za mną.Pierwsza połowa 4×LM.Druga połowa 0LM.Ehh w życiu bym nie pomyślał,że triumf w Berlinie będzie póki co ostatni

0

Jazda Fabregas ;d

0

@LukaszFan Sterowanie pogodą... Obserwujemy czasami co się na niebie dzieje.

4

Zagraj tak we wtorek i wtedy możesz zostać;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?