4

Zagraj tak we wtorek i wtedy możesz zostać;d

1

@daniel32778 Jaki był,taki jest.

2

Przez te ich pie.... sędziowie nas tak często łapią zarówno w LM jak i La Liga.Sprytnie to sobie wymyślili.

1

Jutro wygrać i całe siły na Atlético.Niema nic do stracenia,trzeba zagrać o wszystko

3

Wylew musiał być

0

No to teraz już rozkład jazdy znany

15

Dobrze mówi czytajcie artykuły,nie tylko tytuły.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@paquito88 Tak.Mateusz Morawiecki

3

Serhio Esposito Ramos

0

Włochy jak przegrają w karnych,to po raz trzeci ich zabraknie na Mundialu.

1

Borek jakby w lekkiej żałobie,bo Ukraina odpadła;p

1

Brzęczek uruchomił sygnał.

8

Dwóch weteranów nas ratuję.

3

Bardzo dobrze Ukraina.

0

Jeden snus Nawrota=Jedna bramka Vamos Prezidento!

0

@KamQiX No elegancko się bawią za nasze pieniądze

2

@KamQiX Na czym?Chłopie tam 2 lata już wojny niema,a w Kijowie balety są;d

0

Słaby,wypalony przez filozofa Guardiole

1

De Jong nie jest piłkarzem na poziomie Barcelony.Powinni go sprzedać

0

@D10SLEO A można jak najbardziej

2

Chuck Norris otworzył z półobrotu wrota do nieba.

0

Juve w 10 prawie ich wyrzuciło.Tu będzie pogrom

1

@LAMC_10 Ja też 2006 od meczu z Chelsea

0

@Bilon87 Nie w Lidze Mistrzów

0

Czarny kot z Elche kiedyś,teraz uderzenie piłką Araujo to będzie punkt zwroty

4

6-2 Mój ulubiony wynik,wiadomo dlaczego;d

2

@turhiay Vinicjus strzeli z kontry,zacznie tańczyć i dowidzenia

2

@Octane Brak doświadczenia

0

@MOLESTA Perez 15 lat starszy,więc nic dziwnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?