0

To teraz Robcio motywacja i lecimy po LM

1

A może Oyarzabala by tak spróbować.

0

Dzięki za Euro 2016

1

Own Goal włącza się do walki o ZP

0

Dobra Ściągaj Pedriego i Yamala

0

@VamoSBarca88 Ja z rana i pod wieczór.(Zwłaszcza,jak się "zbiera")

0

@FcPortoFan1999 No w 2006 to tak sobie.Francja w 1/8

1

Złota Piłka Dembele zagrożona

2

Błąd Ter Stegena za daleko wyszedł.

0

@FcPortoFan1999 Tą pierwszą okazję na wślizgu też.

0

@Stinger_ Ah ta LM 2012...

2

Ale ten Bożydar drze tego pyska

0

@Prorokk Trumnę jedynie

5

Jak w Smoleńsku;d

0

2009 Piękny rok...

5

@Eto'o9 R10 Nojer jedną ręką by lepiej bronił.

0

A więc Tottenham ma Puchar Europejski,a Arsenal nie... Oj będzie to gryzło fanów Kanonierów:d

2

@BezglutenowyPedri My lepiej pilnujmy swojego kraju...

4

Pedrido pomścił Barcelonę

0

@kamil_veb Na Bilbao będą pewnie rezerwy

7

@cules100pro Pijany chyba jeszcze.

2

Laporta dobry kombinator;d Na chwilę obecną odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

0

Pięknie.Mamy to! Dziękuję za ten sezon.

0

@adamek20151 Zdecydowanie Milan.

0

No to znowu świętowanie na stadionie Espanyolu?

0

@wolny99991 Z Depor tylko wtedy zremisowaliśmy i z Sevilla.

1

@novy1899 Też tak uważam,bardzo pechowy stadion.

0

@tadzik447 No pewnie,a ludzie dalej się emocjonują ich pseudo wojenkami.

1

@PatrychoO Oni zapewne myślą tak samo.To jest niekończącą się wojenka,która przynosi większą oglądalność.

1

Gościu ty oszukałeś 40 milionów Polaków!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?