CescFàb
Dołączył/a: październik 2011
6 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1
Grałeś?
https://www.gry-online.pl/gry/the-lord-of-the-rings-the-battle-for-middle-earth/z8bc3
https://www.gry-online.pl/gry/the-lord-of-the-rings-the-battle-for-middle-earth-ii/z588e
https://www.gry-online.pl/gry/the-lord-of-the-rings-the-battle-for-middle-earth-ii-the-rise-of-/z21df7
Super gry. Grałem wiele razy i nigdy mi się nie nudziły.
1
No nie wybiorę jednej :D Wszystkie trzy części uwielbiam.
1
W 2010 roku też było "grubo".
https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_biuro_poselskie_PiS_w_%C5%81odzi
0
https://www.ipla.tv/wideo/news/Skandalisci/5004612
1
Tutaj jest odpowiedź:
https://theworldgame.sbs.com.au/is-it-camp-nou-or-nou-camp-the-answer-is-here
2
Możliwe, że Barcelona ogłosi transfer 12 stycznia, a De Jong trafi do nas w lecie.
0
Są szybsze, ale i droższe.
0
Dobre dyski SSD:
https://www.x-kom.pl/p/400623-dysk-ssd-crucial-250gb-25-sata-ssd-mx500.html
https://www.x-kom.pl/p/400625-dysk-ssd-crucial-500gb-25-sata-ssd-mx500.html
Nie wiem, ile możesz zapłacić za SSD, ale ja bym wybrał 500GB. Szczególnie w takiej cenie.
0
No dobra, niech będzie :D
43
Emma nie grała akurat w tamtym filmie :D
1
Rozumiem. Dell będzie dobrym wyborem. ;) Ten monitor obsługuje FreeSync, który działa tylko z kartami AMD, więc jeśli ma taką kartę graficzną to bardzo dobrze się składa. Dodatkowo posiada HDR10, który jednak nie działa jednocześnie z FreeSync.
1
Jaki masz sprzęt?
Ten jest bardzo dobry: https://www.x-kom.pl/p/411785-monitor-led-24-269-dell-s2419hm.html
Tutaj taniej:
https://www.sferis.pl/monitor-dell-238-s2419hm-210-aoqv-ips-pls-fullhd-1920x1080-60hz-p591606
0
Nie ma co sprawdzać gotowców, bo zawsze będzie to gorszy wybór niż składak. Jeśli możesz dać 2800 zł, to zamień w zestawie, który Ci podałem, kartę graficzną na RX 580:
https://www.x-kom.pl/p/375361-karta-graficzna-amd-sapphire-radeon-rx-580-pulse-4gb-gddr5.html
W pierwszym zestawie jest słaba płyta główna, taki sobie zasilacz, obudowa gorsza od Regnum RG4.
W drugim na takiej płycie głównej nie podkręcisz Ryzena, słaba obudowa (gorsza od RG1 - pierwszy zestaw), zasilacz również taki sobie.
W trzecim również płyta bez możliwości OC w przyszłości (przy tych cenach za Intele - aktualnie warto kupować Ryzeny). Zasilacz taki sobie, obudowa lepsza od tamtych dwóch.
0
Podam jeszcze trochę odcinków: 184, 328, 211, 240, 244, 200, 267, 261, 178, 315, 251, 304, 205, 203, 210, 214, 218, 221, 230, 231, 234, 238, 239, 241, 248, 249, 254, 252, 258, 260, 265, 268, 272, 274, 278, 276, 289, 293, 295, 300, 303, 305.
0
ŚWK oglądałem wszystkie odcinki (no z wyjątkiem kilku najnowszych).
Kilka dobrych odcinków: 190, 239, 271, 263, 321, 351, 256, 389, 227, 270, 394, 381, 104, 127, 129, 136, 141. Wiele ich było. Lubię odcinki z Krzysztofem Draczem. Na tej stronie są wymienione:
http://kiepscy.org.pl/wszystkie-role-krzysztofa-dracza/
0
O wiele lepszy zestaw od tego gotowca:
https://www.x-kom.pl/lista/7zlo5upw1
0
Jaki masz budżet?
2
Lektor z Polsatu to Piotr Borowiec, Borkowski to inna osoba.
1
Zobacz tutaj:
https://miuipolska.pl/forum/topic/30808-menad%C5%BCer-pulpitu-nie-odpowiada/?tab=comments#comment-410224
1
Polsat Sport Premium?
https://www.ipla.tv/pakiety/POLSAT_SPORT_PREMIUM
Po prawej masz: mam kod.
1
Dobry gościu :D
1
Morawiecki powiedział: jednym z liderów - warto doprecyzować.
0
Oczywiście.
To z 2015: https://www.fcbarca.com/63021-lfp-sklada-doniesienie-na-obrazliwe-przyspiewki-kibicow-sevilli-pod-adresem-messiego-i-fc-barcelony.html
4
Będzie kara za te żałosne "przyśpiewki".
0
Już w pierwszej połowie było słychać.
0
Na zero nie mogło być :D
1
https://i.imgur.com/0VkUgo2.jpg :D
4
Spokojnie możesz go obejrzeć, nie jest straszny.
0
Nie mam.