CescFàb
Dołączył/a: październik 2011
6 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzisz o Hobbicie? Podobał Ci się?
2
Ja lubię Władcę Pierścieni jak i Pottera ;) Gwiezdne wojny w sumie również.
0
0
Bardzo dobrze. Tutaj masz filmik:
0
Nikt mnie tak nie denerwuje jak ten gość :D
6
Oby Barcelona wygrała, wtedy będzie idealnie :D
0
Aż tak raczej nie będzie :D
0
Myślałem, że przegranych kuponów najbardziej :D
0
Jeszcze wcześniej była reklama na początku meczu, to też było dziwne rozwiązanie.
2
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_WINeyh671lbFlHJ0wizqte5mYtwxh44v.jpg
:D
2
Zobacz tutaj:
https://www.reddit.com/r/nflstreams/comments/7s0ya8/game_thread_minnesota_vikings_133_philadelphia/
7
Akcja Messiego w 1080p:
Piękna bramka Depaya vs PSG:
26
Bramki z polskim komentarzem:
0-1 Rakitić: https://streamable.com/l0ank
0-2 Messi: https://streamable.com/ulh8r
0-3 Suárez: https://streamable.com/goig7
0-4 Messi: https://streamable.com/fdpv4
0-5 Suárez: https://streamable.com/z6svq
2
Dzięki!
0
Z jakiej aplikacji to screen? ;)
0
Warto dodać, że człowiek, który zrobił to zdjęcie nie przeżył zamachu. Był w grupie turystów (z Hiszpanii) razem z osobami ze zdjęcia.
0
Co za porażka :D
Aukcje WOŚP: Joanna Jaśkowiak (żona prezydenta Poznania) przekazała na licytację swoje wezwanie na policję.
https://poznan.onet.pl/aukcje-wosp-joanna-jaskowiak-przekazala-na-licytacje-swoje-wezwanie-na-policje/mpfg3e4
"Taka dewastacja nie występowała nawet w czasach okupacji hitlerowskiej" - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski Kinga Rusin po zakończeniu ostatnich obrad komisji zajmującej się prawem łowieckim.
https://wpolityce.pl/polityka/376504-rusin-przekracza-granice-absurdu-dziennikarka-przyznaje-taka-dewastacja-nie-wystepowala-nawet-w-czasie-okupacji-hitlerowskiej
Sklepy H&M w Afryce zdemolowane w reakcji na bluzę "Coolest monkey in the jungle".
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-01-14/sklepy-hm-w-afryce-zdemolowane-w-reakcji-na-bluze-coolest-monkey-in-the-jungle/
1
Pablo Fornals przed meczem: chcemy wygrać z Realem Madryt - udało się i w dodatku to Fornals zdobył gola :D
0
Wspaniały dzień! :D
0
Tutaj możesz sprawdzić: https://bf4stats.com/
0
Nie potwierdzone, ale skoro Turan odszedł to pewnie tak będzie ;)
2
Tutaj masz jak grał wczoraj Dembele i Gomes:
2
Wydaje mi się, że chodzi o taką kurtkę: http://www.iss-sport.pl/shop,show,26784 ;)
1
Cały dzień tak będzie, a może i nawet dłużej :D
0
Ogórki to przydomek Leganes.
0
To przydomek Leganés - Los Pepineros (Ogórki).
“Nazwa ta ma głębokie korzenie w lokalnej społeczności. Mieszkańcy tych okolic utrzymywali się niegdyś z uprawy warzyw i owoców, które następnie sprzedawali w oddalonym o zaledwie jedenaście kilometrów Madrycie.
Król Carlos III koniecznie chciał w swojej sałatce mieć słynne ogórki z Leganés, bo jako jedyne nie powodowały przykrych dolegliwości w żołądku i miały wyjątkowy smak”.
http://olemagazyn.pl/la-otra-liga-ogorki-z-leganes/
0
To całkiem możliwe, lepiej tego nie rób.
0
79 zł w eMag, 82 zł cdp.pl oraz 85 zł w MediaExpert.
24
Uncharted :)
0
Gomorra to również świetny serial ;)