0

Co sądzisz o Hobbicie? Podobał Ci się?

2

Ja lubię Władcę Pierścieni jak i Pottera ;) Gwiezdne wojny w sumie również.

0

:D

0

Bardzo dobrze. Tutaj masz filmik:

0

Nikt mnie tak nie denerwuje jak ten gość :D

6

Oby Barcelona wygrała, wtedy będzie idealnie :D

0

Aż tak raczej nie będzie :D

0

Myślałem, że przegranych kuponów najbardziej :D

0

Jeszcze wcześniej była reklama na początku meczu, to też było dziwne rozwiązanie.

7

Akcja Messiego w 1080p:


Piękna bramka Depaya vs PSG:

26

Bramki z polskim komentarzem:
0-1 Rakitić: https://streamable.com/l0ank
0-2 Messi: https://streamable.com/ulh8r
0-3 Suárez: https://streamable.com/goig7
0-4 Messi: https://streamable.com/fdpv4
0-5 Suárez: https://streamable.com/z6svq

2

Dzięki!

0

Z jakiej aplikacji to screen? ;)

0

Warto dodać, że człowiek, który zrobił to zdjęcie nie przeżył zamachu. Był w grupie turystów (z Hiszpanii) razem z osobami ze zdjęcia.

0

Co za porażka :D

Aukcje WOŚP: Joanna Jaśkowiak (żona prezydenta Poznania) przekazała na licytację swoje wezwanie na policję.
https://poznan.onet.pl/aukcje-wosp-joanna-jaskowiak-przekazala-na-licytacje-swoje-wezwanie-na-policje/mpfg3e4

"Taka dewastacja nie występowała nawet w czasach okupacji hitlerowskiej" - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski Kinga Rusin po zakończeniu ostatnich obrad komisji zajmującej się prawem łowieckim.
https://wpolityce.pl/polityka/376504-rusin-przekracza-granice-absurdu-dziennikarka-przyznaje-taka-dewastacja-nie-wystepowala-nawet-w-czasie-okupacji-hitlerowskiej

Sklepy H&M w Afryce zdemolowane w reakcji na bluzę "Coolest monkey in the jungle".
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-01-14/sklepy-hm-w-afryce-zdemolowane-w-reakcji-na-bluze-coolest-monkey-in-the-jungle/

1

Pablo Fornals przed meczem: chcemy wygrać z Realem Madryt - udało się i w dodatku to Fornals zdobył gola :D

0

Wspaniały dzień! :D

0

Tutaj możesz sprawdzić: https://bf4stats.com/

0

Nie potwierdzone, ale skoro Turan odszedł to pewnie tak będzie ;)

2

Tutaj masz jak grał wczoraj Dembele i Gomes:


2

Wydaje mi się, że chodzi o taką kurtkę: http://www.iss-sport.pl/shop,show,26784 ;)

1

Cały dzień tak będzie, a może i nawet dłużej :D

0

Ogórki to przydomek Leganes.

0

To przydomek Leganés - Los Pepineros (Ogórki).

“Nazwa ta ma głębokie korzenie w lokalnej społeczności. Mieszkańcy tych okolic utrzymywali się niegdyś z uprawy warzyw i owoców, które następnie sprzedawali w oddalonym o zaledwie jedenaście kilometrów Madrycie.

Król Carlos III koniecznie chciał w swojej sałatce mieć słynne ogórki z Leganés, bo jako jedyne nie powodowały przykrych dolegliwości w żołądku i miały wyjątkowy smak”.

http://olemagazyn.pl/la-otra-liga-ogorki-z-leganes/

0

To całkiem możliwe, lepiej tego nie rób.

0

79 zł w eMag, 82 zł cdp.pl oraz 85 zł w MediaExpert.

24

Uncharted :)

0

Gomorra to również świetny serial ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?