ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dunczycy dziś przewrócą stolik legii
3
Kasa na kontrakt cancelo poszła na losowanie także transferów już nie będzie
0
City to też będzie niezły bilans bramek wykręcać w tej grupie
5
Abidal sprzedał nerkę za dobre losowanie
0
@MesQueUnClub96 Newcastle jest dobre na słabe i przecietne drużyny, myślę że z tymi lepszymi jeszcze nie dadzą rady
0
Antwerpia nas zabiega
0
@Sulimo truskawka na torcie
0
AWANS PEWNY JESTESMY FAWORYTEM
0
@Recha_0684 oczywiście że twoja
1
Hubert Dziurkacz jeszcze wygra
0
Jeszcze się okaże że ten ziomek jednak faktycznie miał rację i nikomu stówy nie wyśle
1
@MesQueUnClub96 trzeba to zgłosić do UOKiK
0
@Khajio uważam że ekstraklasa jest lepszym oknem wystawowym na zachód jeśli masz oczywiście wystarczające umiejętności jak na PL, patrz Kamiński Skóraś Kapustka itp
0
@Khajio no widzisz, otóż nie
1
@Ptasior typowy polaczek na emigracji XD
0
@whoocash19841 łukasz łukasz ręką...
7
@takisobiektos talent bo raz lewym skrzydłem się urwał w juniorach xd
2
Próbuję wytłumaczyć kolegom z moldawii..
1
@Deviler w pełni zasłużenie warto dodać
0
@Ukasz jeszcze dublet nam wtedy zasadził z ławki xd upokorzenie maksymalne
4
Dominacja genetyczna południowców nawet na najwspanialszym polaku się odbija, nam jest to pisane bracia slowianie
0
@Pressinho trzeba było grać tym zwolinskim a nie kołkiem lewandowskopodobnym
0
Dzisiaj Polacy w siatkę rozpoczynają mistrzostwa Europy, a tutaj większe poruszenie powołaniami na mecz z wyspami owczymi. Cóż a potem płaczki chcą zmieniać sport narodowy.
1
Już się nie mogę doczekać aż Mati Borek nam uplastyczni ten gruby transfer
2
Legia dziś odpada i wszyscy będą szczęśliwi
1
@J23Closs za rok będzie mocno wypychany do arabów lub usa
1
Rakow sosnowiec sie chyba przeraził potężnego Grabary i nawet nie próbuje oddawać strzałów
0
@Gall niezły odklejeniec z niego
1
2k godzin na bhopach, 800h na deathrunach.. a i tak byłem chujowy w csa
0
@Rust_Cohle jak w każdej innej