0

Dunczycy dziś przewrócą stolik legii

3

Kasa na kontrakt cancelo poszła na losowanie także transferów już nie będzie

0

City to też będzie niezły bilans bramek wykręcać w tej grupie

5

Abidal sprzedał nerkę za dobre losowanie

0

@MesQueUnClub96 Newcastle jest dobre na słabe i przecietne drużyny, myślę że z tymi lepszymi jeszcze nie dadzą rady

0

Antwerpia nas zabiega

0

@Sulimo truskawka na torcie

0

AWANS PEWNY JESTESMY FAWORYTEM

0

@Recha_0684 oczywiście że twoja

1

Hubert Dziurkacz jeszcze wygra

0

Jeszcze się okaże że ten ziomek jednak faktycznie miał rację i nikomu stówy nie wyśle

1

@MesQueUnClub96 trzeba to zgłosić do UOKiK

0

@Khajio uważam że ekstraklasa jest lepszym oknem wystawowym na zachód jeśli masz oczywiście wystarczające umiejętności jak na PL, patrz Kamiński Skóraś Kapustka itp

0

@Khajio no widzisz, otóż nie

1

@Ptasior typowy polaczek na emigracji XD

0

@whoocash19841 łukasz łukasz ręką...

7

@takisobiektos talent bo raz lewym skrzydłem się urwał w juniorach xd

2

Próbuję wytłumaczyć kolegom z moldawii..

1

@Deviler w pełni zasłużenie warto dodać

0

@Ukasz jeszcze dublet nam wtedy zasadził z ławki xd upokorzenie maksymalne

4

Dominacja genetyczna południowców nawet na najwspanialszym polaku się odbija, nam jest to pisane bracia slowianie

0

@Pressinho trzeba było grać tym zwolinskim a nie kołkiem lewandowskopodobnym

0

Dzisiaj Polacy w siatkę rozpoczynają mistrzostwa Europy, a tutaj większe poruszenie powołaniami na mecz z wyspami owczymi. Cóż a potem płaczki chcą zmieniać sport narodowy.

1

Już się nie mogę doczekać aż Mati Borek nam uplastyczni ten gruby transfer

2

Legia dziś odpada i wszyscy będą szczęśliwi

1

@J23Closs za rok będzie mocno wypychany do arabów lub usa

1

Rakow sosnowiec sie chyba przeraził potężnego Grabary i nawet nie próbuje oddawać strzałów

0

@Gall niezły odklejeniec z niego

1

2k godzin na bhopach, 800h na deathrunach.. a i tak byłem chujowy w csa

0

@Rust_Cohle jak w każdej innej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?