0

Może szykują Arde na zmiennika do ataku a Roberto na bok obrony i po prostu wzmacniają środek pomocy ;) Samper może iść na wypożyczenie, chyba że będzie zmiennikiem Busiego ;)

0

To wiem, ale czy ktoś widział za co się złapał czy co konkretnie mu się stalo

0

Ktoś wie co się stało z Carvalajem?

1

Bo obrażać też trzeba umieć ;) genialne, oby więcej takich tekstów :D

1

Kiedyś była podobna sytuacja, to był sezon 11/12, prawdopodobnie też w teatrze :D

0

Poratuje ktoś trasmisja na telefon? ;)

0

Ja to samo, graliśmy kiedyś w jednym teamie na Stegnach ;)

2

Kto zasługuje na statuetkę dla największego hipokryty i ignoranta już wiadomo ;) kogoś boli w zadek hegemonia Barcelony, nieskazitelna biel trochę zblakła i się pobrudzila, co nie panie Guti? ;)

0

To slabo trochę, ale jakoś trzeba przeżyć :D ja jutro będę jak zombie, wstaje kawałek po 6 a po szkole jeszcze siłownia, chyba już następnego dnia nie będę miał problemu żeby zasnąć :D

1

Czy tylko ja idę rano do szkoły, a nie mogę spać? ;)

4

Walentynki, święto zakochanych, pełno romantyzmu, a tu taki brutalny gwałt na drużynie Celty ;)

1

Na livescore jest ze nietrafiony karny :D

1

Dobre i tyle, dzięki ;)

0

Poratuje ktoś streamem działającym na smartfonie?

2

Dobra panowie, może teraz uda mi się zasnąć, rano czeka trening więc przydałoby się chociaż troszkę pospać ;) miłej nocy i bordowo-granatowych snów ;)

2

Bieda panuje, nie można przecież przystac na takie surowe warunki jakie są w Barcelonie... ;)

2

Jestem tego samego zdania. W sumie Rakieta jakoś cały czas nie może do końca mnie do siebie przekonać, ale cały czas trzymam mocno za niego kciuki ;)

0

Dobrze że już nigdy nie wróci saga zwana Thiago Silva :D

0

Zapomniałem o Mustafim, jak najbardziej jestem na tak za jego przyjściem ;)

0

Ja to samo, moim zdaniem Grimaldo idealnie pasował za Adriano, ale stało się jak stało :( tak to nie mam pojęcia kto mógłby przyjść na lewą stronę do nas ;) Chyba że Lucho w razie potrzeby będzie wystawiał Sergi Roberto :D

0

Szczerze ciężko mi troszkę stwierdzić, kto z tej dwójki najbardziej się nadaje. Stones gra dobrze, tylko nie zawsze zawodnicy z BPL odpalali w Hiszpanii, temat Marquinhosa ciągnie się bodajże od 2013 roku i myślę że ta opcja nie byłaby najgorsza, tylko ile szejkowe chcieliby do portfela, to dopiero pytanie ;) w obiegu jest jeszcze Laporte, ale to raczej mało możliwe po ostatnich wypowiedziach. Jeszcze warto zastanowić się nad lewą obroną, Adriano raczej przeżywa u nas swoje ostatnie momenty :)

0

Ja to myślę że na dzień dobry trzeba troszkę pozmieniać w naszej formacji obronnej, pomoc i atak na razie styka, co najwyżej napadziora ściągnąć ;)

1

Drodzy użytkownicy, mam pytanie. Korzystał ktoś może z nielimitowanego internetu play na kartę? Nie orientuję się za bardzo we wszystkich pakietach, usługach itd. Jeśli ktoś korzystał z takiego bądź ma jakiś dosyć ciekawy pakiet z dużą ilością GB w dobrej cenie to niech ta osoba da mi znać w komentarzu. Z góry dzięki ;)

3

O kurde ziomek ode mnie z miasta, pomyśleć że 4 lata temu graliśmy w jednej drużynie i prawie codziennie się na wf grało razem ;) Ma duży talent i myślę że może mu się udać, co on wyprawia to poezja ;)

2

Alba, Joaqin Sanchez, Nani, Song, Alaba, Boateng, Giuly, Quaresma, Malouda (chyba), Hamsik, Immobile, Mandzukic, Van Bommel, Gerrard ;)

2

Co prawda Neymar ma zbliżone statystyki, ma nawet więcej goli, ale nie zapominajmy że Messi od samego początku grał w lidze hiszpańskiej i miał na pewno ciężej w porównaniu do Neymara, który grał w lidze brazylijskiej ;) oczywiście nie należy odejmować zasług naszemu młodemu crackowi, ale to Messi de facto w tym wieku był już liderem, który miał 2 złote piłki i 3 ligi mistrzów na koncie oraz wiele więcej ważnych trofeów. Jednak trofea zdobyte w Europie, gdzie futbol jest na najwyższym poziomie mają większą wartość od tych, które można zdobyć na południowoamerykańskim czy innym kontynencie. ;) Neymar jest kosmiczny, ale nawet on nie może się równać mistrzowi, może kiedyś... ;)

2

Szacunek dla nich, że pomimo straty jednego dziecka nie załamali się i żyją szczęśliwe :)

0

Alexis raz miał wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia, to było chyba w drugiej części sezonu za Taty Martino ;)

0

Dołączam się do pytania :D

1

Pamiętam jak najpierw miałem łzy smutku i byłem taki zły na wszystko po meczu na San Siro, a potem ta piękna remontada i łzy szczęścia i dumy po meczu na Camp Nou. Perfekcyjny mecz, genialny Lio, skuteczny Villa i niezmordowany Alba. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?