ChihuahuaFCB
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A pamiętacie serię 5-10-15? Fajnie się czytało o starych meczach i jeszcze były dodane skróty tych meczów :)
0
Ja na twoim miejscu bym wziął ;)
4
Gdybym napisał co myślę o fifie poszedłbym do więzienia.
0
Komentarz usunięty
0
Ludzie czepiacie się Montoyi, ale co się dziwić ze chłopak gra beton jak nie ma szans żeby złapać rytm meczowy bo go Lucho nie wystawia. Ja się nie dziwie ze mu nie idzie.
0
Nic nie zdziwi tych, którzy widzieli niskie ceny w biedronce. :)
0
Moim zdaniem najlepszy byłby Klopp. Wystarczy spojrzeć na to, co zrobił z Borussią. Z ligowego przeciętniaka zrobił klub, który nagle zaczął wygrywać Bundesligę i dotarł do finału LM. Po za tym dba o to, żeby każdy dawał z siebie 120%. W końcu Borussia w zeszłym sezonie LM była klubem, który najwięcej biegał. I nie siedzi grzecznie na dupie przyglądając się jak gra drużyna, tylko stoi przy tej bocznej linii i zdziera całe gardło, żeby piłkarze grali tak jak mają grać. Ma jeszcze nosa do ściągania piłkarzy. Kupuje za małą cenę, aby potem ich talent miał eksplodować. Przykład? Napastnik Lecha Poznań kupiony za 3,5 mln kilka sezonów później strzela 4 gole Realowi Madryt. A jak nie Klopp, to przynajmniej trener, który będzie żył podczas meczu, bo jak nieraz patrze na Tatę, to on chyba boi się krzyknąć do piłkarzy.
0
Nawet jeśli trafimy na Bayern, to co z tego? Jeśli mamy wygrać LM, mamy pokonywać każdego bez wyjątku. Piłkarze na pewno mają w pamięci 7:0 z zeszłego sezonu i nie przepuściliby okazji do zemsty. Po za tym teraz nie mamy kontuzjowanych zawodników, a trener cały czas jest z drużyną. Jeślibyśmy wygrali, morale automatycznie idą w górę, bo nie dość że awans do półfinału, to jeszcze zwycięstwo z drużyną, która broni tytułu. Dla mnie obojętnie jaka będzie drużyna, ja wierzę w Barce. Wierzę, że dadzą rade z każdym, nie raz to pokazywaliśmy. Tyle ode mnie. Visca el Barca!
0
Żałosne jest już zwalanie winy na masę innych rzeczy, zamiast poprostu się przyznać do błędu. W strugach deszczu w meczu z Sevillą jakoś wygraliśmy. Trzeba umieć grać w każdych warunkach. Może to trochę banalny przykład w porównaniu do tego poziomu, ale go podam. Nieraz jak mieliśmy turnieje i nasz nauczyciel od w-f dawał nam jakąś gównianą piłkę, my mówiliśmy żeby ją wymienić bo grać się nią nie da. On mówił "Mistrzowie umieją zagrać każdą piłką". Tak samo piłkarze na takim poziomie nie powinni narzekać na warunki, tylko pokazać że jeszcze w takich umieją grać wspaniały futbol. Tyle z mojej strony.
0
Oj tam, każdemu się zdarza. Victor również popełnił wiele błędów. Nie ma co go skreślać przez jeden błąd. Przecież to duży talent i golkiper na lata.:)
0
Ale Cesar grał jeszcze w kilku klubach La Liga, więc tych bramek ma więcej. 192 zdobył dla Barcy. ;)
0
"oraz Guardioli (1991-1991)." Wow, Pep wygrał sześć mistrzostw w ciągu roku, to jest dopiero sztuka ;) ;p
0
Ciekawe komu Marca bramkę przypisze ;P
0
Nie mogę wyjść z podziwu. Szacunek dla niego. Wygrał najważniejszy mecz w swoim życiu.
0
Nie wiem jak wy, ale ja bym z chęcią zobaczył w pomocy na mecz z mallorcą Songa, Thiago i J. Dos Santosa. Nie ma co ryzykować z Busquetsem, Xavim i Iniestą ;)
0
Thiago SIlva: Znamy słaby punkt Barcy. Hmm... to że Barca nie kupuje sędziów a PSG tak? A tak na poważnie to mam wrażenie jakby PSG kupiło sędziego. Ale już jedna taka Granada zobaczyła że sędzia nawet nie podziałał, więc co jak co, ale nawet w 12 (PSG i sędzia) nie dacie rady Barcy. VeB!
0
I zaczynają się kłopoty. A co do ustawienia defensywy, zanim nastąpi rewanż, dawać ogrywać się młodym, a na rewanż zobaczyłbym Alvesa, Pique, Bartre, Albe oraz Busquetsa i Songa na defensywnym. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Nie ma co ryzykować.
0
Myślę, że wróci o wiele szybciej, w końcu to Messi, on chce cały czas grać, ostatnio jak Artur stłukł mu kolano to na następny mecz był gotowy, tu jest inna sytuacja, ale moim zdaniem do rewanżu na Camp Nou się wykuruje. Także trzymajmy kciuku za naszego Leo :)
0
Pragnę jeszcze zauważyć, że po raz kolejny zostaliśmy okradzeni ze zwycięstwa. A podobno sędziowie to nam pomagają... Do wszystkich osób które pytają o Messiego, Leo jutro przejdzie badania w Barcelonie i dopiero będzie wiadomo ile będzie pauzował. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych cules. Dobrej nocy.
0
Podsumowując mecz: Alves zagrał fenomenalnie, jeden z najlepszych meczów od kiedy jest w Barcelonie. Sanchez... dzisiaj zagrał o wiele lepiej, miał kilka setek, ale za to dużo walczył, i wywalczył rzut karny. Szkoda kontuzji Messiego, strzelił bramkę, chwała mu za to, mam nadzieje że wróci jak najszybciej. Pech również z kontuzją Mascherano. Po raz kolejny w tym sezonie muszę powiedzieć też, że sędziowie na których trafia Barca to dno. Ibra gol z metrowego spalonego, szejkowie chyba ładną sumkę wyłożyli na sędziego... I ten gol w samej końcówce... Nie podobała mi się dzisiaj nieczysta gra PSG, czasami traciłem nerwy, ale cóż, szykujcie się na piekło na Camp Nou! Milan się już przekonał, przekonacie się i wy... I na koniec o hejtach na Valdesa. Nie ma to jak chwalić go przez cały mecz, bo nie oszukujmy się, gdyby nie on, to byłoby o wiele gorzej, a na sam koniec dissować ile wejdzie bo wpuścił bramkę, Sorry, ale miał do tego prawo, w końcu wszystko wydarzyło się po rykoszecie Bartry, a Victor był zaskoczony. Ja nadal uważam że Victor zagrał wspaniały mecz. Pozdro dla tych którzy dotrwali do końca moich wypocin. VeB! Spotkamy się na CN...
0
Jak Messi Villi, tak Villa Messiemu :)