@Ronin47 nie jest łatwo wrócić po tym co mu się przydarzyło, przecież on już miał prawie cały sezon w plecy, wrócił zagrał parę minut kontuzja na 2miesiace, wrócił kontuzja po paru minutach znowu na cały sezon.. Kto by się nie załamał.. Ale skoro Dzbanele sobie poradził to wierzę, że i Fati odzyska swój blask który miał jak debiutował przy Messim, odnośnie mundialu bo cóż.. Gdyby nie Enrique chyba by nie pojechał na ten mundial.
@liberoFCB nie no niektórzy mają pojęcie, ale znowu nie lubię słuchać komentatorów ani expertow, jeżeli wcześniej przyznali np. Że sympatyzują za Realem. Poprostu nijak nie da się ich słuchać bo nie są obiektywni.
@BIGCULES nie mogą zrobić takich rzeczy nawet przepisy na to nie pozwalają.. Coś Ty żaden walkower co najwyżej sędzia 3 karne dla Osasuny by dał, ale na pewno z powodu 1 zawodnika i jego zachowania nie ukarali by klubu. Pique pewnie by dostał bana na 3 lata na piłkę czy tam ile, kara pieniężna, ale patrząc na Niego? Itak koniec kariery, kasy ma w brud jak sam mówił, ma tyle kasy co cały budżet Espanyolu xD mógłby dać kibicom tę radość i pacnąć go w czerep. Tak wiem agresja itd. Itd. Ale ja już czasami nie wytrzymuje.
@liberoFCB właśnie według mnie Pedri zagrał dzisiaj dobrze, nie miał strat, dobrze utrzymywał się przy piłce i próbował słać ciekawe podania fakt, że brakowało cm.. A znowu tacy ezperci w Eleven po meczu mówią, że kolejny już 3 słaby mecz tego zawodnika, że nie wiele daje w pomocy.. To ile daje Busquets..? Jak Pedri niewiele? Bo on ich przyzwyczaił do tej bajecznej techniki i to jest norma, że zrobi z piłką kółeczko w okół 3 zawodników i nie straci, ale takie rzeczy też trzeba chwalić i doceniać, przy jego wieku, za 5 lat będzie to norma jak u Iniesty, ale teraz? Teraz trzeba to doceniać.
@jamesbond6 ja bym wolał Pique jako 1 zawodnik w historii piłki nożnej dał sędziemu w mordę.. Jak mi się marzy taki scenariusz, nikt się nie odważy bo zawieszenie było by ogromne, ale co takiemu Pique zależy?
Jaki to paradoks jedyny zespół który w grupie LM zdobył komplet punktów i uzbierał ich 18 za same zwycięstwa, trafia na myślę najtrudniejszego rywala jakiego mógł.
@ziomal62 heh jak można mówić, że nie dojeżdża skoro zawalił 1 mecz a w innych prezentował się co najmniej przeciętnie.. Eric Garcia gorzej wypadał a więcej grał, może z racji wieku?? Niee tu chodzi o kontrakt i pieniądze, a Pique dostał do zrozumienia, że nie będzie dostawać szans za wiele a rezerwowym 5 SO też nie będzie, i zrobił to co zapowiadał, gdy nie będę w stanie wygrywać walki o pierwszą 11 zakończę karierę. Zachowanie godne podziwu i klasy.
@messi 94 a najlepsze jest to, że mamy znawców którzy twierdzą m, że trzeba nam trenera z jaja i który posadzi święte krowy na ławkę albo odeślę na trybuny, i właśnie Xavi pokazał jak to zrobić, czy to w gorszej formie już z Pique czy Albą..
@ziomal62 no to taki trochę słaby z Ciebie kibic skoro szkoda Ci Lewego o o o bo Polak trafił do Barcy i odpadł z LM ojojoj szkoda to wszystkich a nie tylko Lewego.. A skoro kibicujesz od 24 lat to powinieneś znać historie Barcy i wiedzieć i docenić złotą i najlepszą epoke Barcy w historii a nie przeżywać 1 mecz legendy klubu który prez 15 lat dostarczył tyle szczescia..
@ziomal62 tego nie zapomnisz, ale zapomniałeś już ile dał przez 15 lat kariery w klubie?? Heh właśnie takich kibiców mamy, a potem oczekiwania nie wiadomo jakie i ciężko się takim pogodzić, że 2 rok z rzędu odpadamy w grupie LM... Ajjj jak patrzę i czytam takie komentarzy takich kibiców jak Ty... Niech Barca jeszcze rok nie wychodzi z grupy aby tacy zniknęli stąd na zawsze a zostali tylko najwierniejsi...
@messi 94 no dobra niech by zagrał katastrofalnie 1 mecz cały nawet.. Ale nie piszcie, że ostatnie mecze... Albo gwizdy? Po meczu z Interem? Gwizdy? Już ludzie zapominają po 1 tragicznym meczu, o 10 latach kariery.. Pięknej kariery..
@messi 94 ostatnie jego mecze?? On zawalił mecz z Interem nic więcej.. Nie przypominam sobie, żeby grał źle w ostatnich meczach, powiem więcej z Interem popełnił 1 błąd..
W obronie Pilzno zrobiło nam situ, a w ataku tylko dlatego było dobrze, bo rywal jest cienki jak barszcz.. Znowu znajdzie się lepszy rywal gdzie nas ukara za obronę, i przy braku odrobiny szczęścia znowu nic nie strzelimy :(
@macio_944 dodam coś więcej, ostatnio w jakimś studiu nie wiem czy nie było to Hola La Liga, podkreślali, że Lewy jako 1 będzie mobilizować zawodników do dalszej i cięższej pracy, to jest człowiek tak ambitny, i tak pracowity, że on jako 1 nie będzie aż tak przeżywać odpadnięcia a wręcz przeciwnie dalej motywować zawodników, to jest człowiek stworzony właśnie do odbudowy nowej Barcy.
@pluszek a nie tak dawno jak wczoraj ktoś się wypowiedział czy tam był artykuł, aaaa to Pan Tebas mówił, że w Europejskich Pucharach po roku 2000 to hiszpańskie zespoły są najbardziej utytułowane, nie te Angielskie..
@cacek97 przede wszystkim Xavi czy Iniesta w takim wieku jak obecnie jest chociażby Gavi i Pedri to co najwyżej wchodzili jako rezerwowi, Xaviego początków nie pamiętam aż tak, ale Iniesty owszem.. Iniesta bardzo powoli był wprowadzany, a u nas? Pedri gra każdy mecz zajeżdżają chłopaka :( Gavi?? W tym wieku co wyprawia ajj... Szczęśliwy trener będzie ten który będzie miał obu w wieku 25 lat, wtedy będzie nowa era Barcy.
@UserName2442 łatwo jest tak mówić, ale każdy trąbi na Busquetsa, gdzie Xavi być może widzi to, że gdyby nie Busquets na jego pozycji ktokolwiek zamiast popełnić 1 błąd popełnił by 8?
@Marcelinho99 i co zapłacić karę za zwolnienie Xaviego i zatrudnić Tuchela na którego niema kasy i może jeszcze ściągnąć mu zawodników pod jego wizję i sprzedać obecnych hah dobre sobie.. Poszliśmy all in z transferami i musimy teraz to budować,. Koniec kropka.
@Marcelinho99 będzie gorzej finansowo jak zwolnili by teraz i zatrudnili nowego, a jak nie wypali?? Takie same ryzyko a kasa większa... Zbudowali pod Niego zespół to dajmy mu czas. Jak niema czasu?? Do końca sezonu przynajmniej.
Trzeba myśleć pozytywnie, Rijkaard też za Laporty dopiero w 3 sezonie odpalił, i myślę, że Xavi powinien dostać również kredyt zaufania, różnica jest taka, że wtedy Barca była przeciętna, a potem nastała era Xaviego Iniesty Messiego i tak nas nauczyli wygrywać, że mamy teraz tak duże wymagania, ale patrząc w przyszłość.. Balde niesamowicie ostatnio zachwycił grą obronną i odbiorami a jest młodziutki, Araujo wielka przyszłość i Kounde również.. Nie mówiąc o tym jak za 5 lat będą się prezentować Gavi i Pedri, ja osobiście widzę coś ala Puyol, Xavi Iniesta, ale narazie są młodzi a już takie brzemię..
0
@Ronin47 nie jest łatwo wrócić po tym co mu się przydarzyło, przecież on już miał prawie cały sezon w plecy, wrócił zagrał parę minut kontuzja na 2miesiace, wrócił kontuzja po paru minutach znowu na cały sezon.. Kto by się nie załamał.. Ale skoro Dzbanele sobie poradził to wierzę, że i Fati odzyska swój blask który miał jak debiutował przy Messim, odnośnie mundialu bo cóż.. Gdyby nie Enrique chyba by nie pojechał na ten mundial.
1
@liberoFCB nie no niektórzy mają pojęcie, ale znowu nie lubię słuchać komentatorów ani expertow, jeżeli wcześniej przyznali np. Że sympatyzują za Realem. Poprostu nijak nie da się ich słuchać bo nie są obiektywni.
0
@BIGCULES nie mogą zrobić takich rzeczy nawet przepisy na to nie pozwalają.. Coś Ty żaden walkower co najwyżej sędzia 3 karne dla Osasuny by dał, ale na pewno z powodu 1 zawodnika i jego zachowania nie ukarali by klubu. Pique pewnie by dostał bana na 3 lata na piłkę czy tam ile, kara pieniężna, ale patrząc na Niego? Itak koniec kariery, kasy ma w brud jak sam mówił, ma tyle kasy co cały budżet Espanyolu xD mógłby dać kibicom tę radość i pacnąć go w czerep. Tak wiem agresja itd. Itd. Ale ja już czasami nie wytrzymuje.
2
@liberoFCB właśnie według mnie Pedri zagrał dzisiaj dobrze, nie miał strat, dobrze utrzymywał się przy piłce i próbował słać ciekawe podania fakt, że brakowało cm.. A znowu tacy ezperci w Eleven po meczu mówią, że kolejny już 3 słaby mecz tego zawodnika, że nie wiele daje w pomocy.. To ile daje Busquets..? Jak Pedri niewiele? Bo on ich przyzwyczaił do tej bajecznej techniki i to jest norma, że zrobi z piłką kółeczko w okół 3 zawodników i nie straci, ale takie rzeczy też trzeba chwalić i doceniać, przy jego wieku, za 5 lat będzie to norma jak u Iniesty, ale teraz? Teraz trzeba to doceniać.
2
@jamesbond6 ja bym wolał Pique jako 1 zawodnik w historii piłki nożnej dał sędziemu w mordę.. Jak mi się marzy taki scenariusz, nikt się nie odważy bo zawieszenie było by ogromne, ale co takiemu Pique zależy?
1
JEST KURWA AAA JESESSST
0
@gamache otóż to..
0
@blakkudium Napoli zdecydowanie łatwiej będzie miało aniżeli City albo porównywalnie.
5
Jaki to paradoks jedyny zespół który w grupie LM zdobył komplet punktów i uzbierał ich 18 za same zwycięstwa, trafia na myślę najtrudniejszego rywala jakiego mógł.
0
@ziomal62 heh jak można mówić, że nie dojeżdża skoro zawalił 1 mecz a w innych prezentował się co najmniej przeciętnie.. Eric Garcia gorzej wypadał a więcej grał, może z racji wieku?? Niee tu chodzi o kontrakt i pieniądze, a Pique dostał do zrozumienia, że nie będzie dostawać szans za wiele a rezerwowym 5 SO też nie będzie, i zrobił to co zapowiadał, gdy nie będę w stanie wygrywać walki o pierwszą 11 zakończę karierę. Zachowanie godne podziwu i klasy.
0
@messi 94 a najlepsze jest to, że mamy znawców którzy twierdzą m, że trzeba nam trenera z jaja i który posadzi święte krowy na ławkę albo odeślę na trybuny, i właśnie Xavi pokazał jak to zrobić, czy to w gorszej formie już z Pique czy Albą..
1
@ziomal62 no to taki trochę słaby z Ciebie kibic skoro szkoda Ci Lewego o o o bo Polak trafił do Barcy i odpadł z LM ojojoj szkoda to wszystkich a nie tylko Lewego.. A skoro kibicujesz od 24 lat to powinieneś znać historie Barcy i wiedzieć i docenić złotą i najlepszą epoke Barcy w historii a nie przeżywać 1 mecz legendy klubu który prez 15 lat dostarczył tyle szczescia..
9
@ziomal62 tego nie zapomnisz, ale zapomniałeś już ile dał przez 15 lat kariery w klubie?? Heh właśnie takich kibiców mamy, a potem oczekiwania nie wiadomo jakie i ciężko się takim pogodzić, że 2 rok z rzędu odpadamy w grupie LM... Ajjj jak patrzę i czytam takie komentarzy takich kibiców jak Ty... Niech Barca jeszcze rok nie wychodzi z grupy aby tacy zniknęli stąd na zawsze a zostali tylko najwierniejsi...
1
@Kismeth i to by było piękniejsze i lepsze.
0
@messi 94 no dobra niech by zagrał katastrofalnie 1 mecz cały nawet.. Ale nie piszcie, że ostatnie mecze... Albo gwizdy? Po meczu z Interem? Gwizdy? Już ludzie zapominają po 1 tragicznym meczu, o 10 latach kariery.. Pięknej kariery..
8
Wypychali go, a on na wyje... On jest ponad to. Śmiało jeden z większych cule w historii..
0
@barcelonaLM nic dodać nic ująć.
0
@messi 94 ostatnie jego mecze?? On zawalił mecz z Interem nic więcej.. Nie przypominam sobie, żeby grał źle w ostatnich meczach, powiem więcej z Interem popełnił 1 błąd..
0
W obronie Pilzno zrobiło nam situ, a w ataku tylko dlatego było dobrze, bo rywal jest cienki jak barszcz.. Znowu znajdzie się lepszy rywal gdzie nas ukara za obronę, i przy braku odrobiny szczęścia znowu nic nie strzelimy :(
2
Pozytywny sygnał?? Jak ten mecz śmiało mogliśmy zremisować gdyby rywal był bardziej skuteczny..
6
@macio_944 dodam coś więcej, ostatnio w jakimś studiu nie wiem czy nie było to Hola La Liga, podkreślali, że Lewy jako 1 będzie mobilizować zawodników do dalszej i cięższej pracy, to jest człowiek tak ambitny, i tak pracowity, że on jako 1 nie będzie aż tak przeżywać odpadnięcia a wręcz przeciwnie dalej motywować zawodników, to jest człowiek stworzony właśnie do odbudowy nowej Barcy.
0
@pluszek a nie tak dawno jak wczoraj ktoś się wypowiedział czy tam był artykuł, aaaa to Pan Tebas mówił, że w Europejskich Pucharach po roku 2000 to hiszpańskie zespoły są najbardziej utytułowane, nie te Angielskie..
2
@cacek97 przede wszystkim Xavi czy Iniesta w takim wieku jak obecnie jest chociażby Gavi i Pedri to co najwyżej wchodzili jako rezerwowi, Xaviego początków nie pamiętam aż tak, ale Iniesty owszem.. Iniesta bardzo powoli był wprowadzany, a u nas? Pedri gra każdy mecz zajeżdżają chłopaka :( Gavi?? W tym wieku co wyprawia ajj... Szczęśliwy trener będzie ten który będzie miał obu w wieku 25 lat, wtedy będzie nowa era Barcy.
0
Ojejku marzenie..
0
@UserName2442 łatwo jest tak mówić, ale każdy trąbi na Busquetsa, gdzie Xavi być może widzi to, że gdyby nie Busquets na jego pozycji ktokolwiek zamiast popełnić 1 błąd popełnił by 8?
1
@Rewolucja123 pięknie opisane.
1
@Marcelinho99 i co zapłacić karę za zwolnienie Xaviego i zatrudnić Tuchela na którego niema kasy i może jeszcze ściągnąć mu zawodników pod jego wizję i sprzedać obecnych hah dobre sobie.. Poszliśmy all in z transferami i musimy teraz to budować,. Koniec kropka.
1
@Marcelinho99 będzie gorzej finansowo jak zwolnili by teraz i zatrudnili nowego, a jak nie wypali?? Takie same ryzyko a kasa większa... Zbudowali pod Niego zespół to dajmy mu czas. Jak niema czasu?? Do końca sezonu przynajmniej.
4
Trzeba myśleć pozytywnie, Rijkaard też za Laporty dopiero w 3 sezonie odpalił, i myślę, że Xavi powinien dostać również kredyt zaufania, różnica jest taka, że wtedy Barca była przeciętna, a potem nastała era Xaviego Iniesty Messiego i tak nas nauczyli wygrywać, że mamy teraz tak duże wymagania, ale patrząc w przyszłość.. Balde niesamowicie ostatnio zachwycił grą obronną i odbiorami a jest młodziutki, Araujo wielka przyszłość i Kounde również.. Nie mówiąc o tym jak za 5 lat będą się prezentować Gavi i Pedri, ja osobiście widzę coś ala Puyol, Xavi Iniesta, ale narazie są młodzi a już takie brzemię..
2
@kubix05 na 4 bo jeszcze Superpuchar Hiszpanii, do tego 2 krajowe i Liga Europy :)