@Nano22 hahahaha taa zmieniajmy trenera co pół roku najlepiej i płaćmy wszystkim odchodne za zerwanie kontraktu.. Ajjj powiedzieć, że nic nie osiągnął to szczyt hipokryzji.. Ja bym równie dobrze mógł powiedzieć czego nie osiągnął, nie osiągnął jeszcze dobrego wyniku z ekipą mocną z topu, patrz Liga Mistrzów w tym roku i El Clasico, ale z drugiej strony poprzedni rok i el Clasico?? W Madrycie 4 do 0? Więc różnie z tym bywa, ale odkąd przybył mnóstwo się zmieniło, jak nie pamiętasz co to obejrzyj sobie jakikolwiek mecz za Koemana, np. Z Rayo w jaki sposób graliśmy..
Ogólnie to trochę śmieszne jest, oo bo graliśmy o nic, już ja na ich miejscu przyjechał bym przed meczem 2h, ale specjalnie każdemu telefon do koszyka zabrał aby żaden nie znał wyniku Interu, przed meczem powiedzieć zawodnikom, że Inter zremisował i mamy szansę.. Bo teraz to taka wymówka..
@Czarny19 noo szczególnie gdy na własnym stadionie przy takich kibicach bo niema co mówić pięknie dopingowali i wiernie.. A my nawet celnego strzału nie oddaliśmy ehh
Tytuł, że Bayern wypunktował Barcę nadawał się na 1 mecz. Ale w tym? W tym nas niema, taktycznie Bayern tak wysoko się ustawił dobrze, że nasi nie wiedzą jak mają grać.. Xavi wygrał bitwę z Valverde i chyba testował tam taktykę na Bayern, ale jest różnica klas w zespołach i w ogóle inny skład jest.. Nie wiem w czym ten Kessie miał dać w środku pola przewagę, jak ewidentnie brakuje 2 skrzydła..
@Limit_l3ss ale Frenkie ma ważny kontrakt, a Messiemu wygasł i trzeba było podpisać nowy to prawie jak nowy transfer. Inna sprawa to co się działo za kulisami bo tego nie wiemy, wieku bardziej ceniło Laporte niż Messiego, zakładając, że Messi chciał dalej duże pieniądze a nas nie było na nie stać, Laporta powiedziałby: Messi nie chce obniżyć pensji i musimy się pożegnać, na co Messi to nie prawda. I komu byśmy uwierzyli? Większość pewnie legendzie i Laporta został by zrugany za np. Prawdę, o której nigdy się nie dowiemy, lub za kilkanaście lat.
Tylko i wyłącznie dlatego o 1/8 wspomniał, bo Barca od 2 lat ma problem żeby tam właśnie dotrzeć.. Poniekąd może i miał na myśli jak łatwo im to przychodzi gdzie my naprawdę gramy mecze na życie.. I o życie.. Ale nic pozostało wierzyć w to, że na Camp Nou utrzemy im nosa. I po cichutku liczyć na kolejny cud w Pilzno..
@bialyzdw to, że czasami Lewy wyjdzie na 40m po piłkę to nie koniecznie jest źle, bo po 1, skrzydłowi mogą coś podziałać i wybiec na prostopadłą gdy Lewy wyciągnie obrońców, a po 2. To swoim doświadczeniem i przetrzymaniem piłki umożliwi wyjście z pressingu, a nieraz rywal dobrze go narzuci.
A mówiłem o tym, że paradoksalnie to przed Gran Derbi to nasza defensywa wyglądała najlepiej w Europie pod względem straconych bramek, i do meczu z nami Villarreal też to miał.
@Cygan BRC tzn w sumie źle się wyraziłem, poprostu jak np. Dostał piłkę od Gaviego, i zmarnował to jakby się nie przejął, ale jak ktoś inny coś gdzieś źle zrobi to robi te skwaszone miny czy jest niezadowolony a nawet miał pretensje już kilka razy.. Nie do końca mi się to podobało, ale z drugiej strony no cóż... Status gwiazdy i najlepszego zawodnika w zespole. Do tego to Polak to nie będę się czepiać.
Hehe przed meczem przy składach na czytałem się z 10 komentarzy ajjj Dembele powinien być zamiast Ferrana.. To mam nadzieję, że Ci którzy tak pisali zostali zgaszeni..
@JUNIORcom rywal?? Rywal dobry solidny, ale nasi musieli wkoncu odpalić po tylu nieudanych próbach.. Pozatym Fati, on bardziej przyspiesza grę niż Dembele..
Hmmm wyjściowa 11 bardzo cieszy, skrzydła inne bo tamte nie dawały rady, brak Busquetsa na tak ważny mecz to +, że pupil nie gra za nazwisko, jedyna ciekawostka to brak Erica, ok popełnia błędy, ale przecież Eric jest tak cenny dla Xaviego, że nawet Alonso na środek zamiast nominalnego stopera? Ciekawe.. Belletin po kontuzji więc w sumie nic dziwnego, że nie zaczyna, mam nadzieję, że wejdzie i pokaże się z dobrej strony aby wygrysc Roberto na stałe.
@rafa324 Mbappe był do wzięcia w momencie gdy braliśmy Dembele, jeszcze z Monaco.. Mówili o tym już.. Za podobną kwotę był do wyjecia, wybrali Dembele tylko i wyłącznie że względu na pozycję, Dembele to typowy skrzydłowy a Mbappe to bardziej 9, i z tego względu wybrali Dembele, Ci którzy go kupili mówili o tym.
@Bogan akurat po Dembele bym nie płakał, przynajmniej nie musiał bym się pukać w głowę co mecz co ten chłop wyrabia i jakie decyzję podejmuje w trakcie meczu..
Heh, w sumie to zabawnie jest czytać komentarze do takich rankingów.. Ilu to my mamy znawców, bo jeden czy drugi lubi tego bardziej lub mniej i dałby go wyżej, czyt. Enrique bo bo? Bo co? Bo czytasz Enrique i co myślisz? Wygrał z Barcą LM, ładnie prowadzi reprezentację a Xavi owalił 4 mecze ostatnie pod rząd z dobrymi rywalami. Tyle.. Ale żaden się nie zastanowi nie doczyta.. Chodzi o ostatnie 12 miesięcy i to jakim zespołem czy zawodnikami dysponuje.. Pozory na ogół bardzo mylą, a wiecie, że Xavi biorąc pod uwagę pierwsze 50 meczów jako trener wypadł gorzej niż Koeman czy Setien?? Wiecie o tym?? Mimo to wolę grę obecną Xaviego, jak obu panów wcześniej.. Pozatym jak ktoś się zastanawia dlaczego Ancelotti czy Enrique są gdzie są, jest w artykule link do argumentacji jaką kierowali się Ci ludzie tworząc ten ranking. Mógłbym się założyć, że większość którzy piszą tu swoje komentarze typu śmiech na sali a nie ranking, nawet nie przeczytali opisu do 2 trenerów, chyba że w artykule, ale żeby zagłębić się bardziej i przeczytać postarać się zrozumieć to już nie bo po co.. Lepiej poprostu napisać aaa bullshitt bo Enrique tyle dalej za Xavim.. A śmiech na sali to jest własnie z was..
@JarekS skomentuje to tylko tak: idąc Twoim tokiem myślenia, było wieku, bardzo wielu którzy nigdy by nie zabłysnęli, czy świat by o nich nie uslyszal, ponieważ grali w słabszych zespołach, mimo to dostawali nagrody bo im się należały, potem historia pokazała, że słusznie. I powiem więcej, gwarantuje Ci i jestem tego pewny, a przecież nie jestem jasnowidzem, że za 5 lat o Musiali może jeszcze usłyszymy, ale za 5 lat o Gavim?? On będzie lepszy jak Xavi.
@ZwyklyKibicBarcy04 oooo tak to by było piękne, brzydko to zabrzmi co powiem, ale akurat jego brzydką mordę to chciałbym zobaczyć jak udało by nam się utrzeć im nosa. Ojjj chciałbym.
@JarekS mówisz deklasacja, ale kurcze to jest nagroda indywidualna za całokształt nie chodzi tylko o statystyki, ale może również wpływ zawodnika na zespół, to jakie ma znaczenie, jak ważny jest dla danego klubu, i jakiego klubu czy zespołu, ja uważam, że Gavi dla Barcy znaczy 5x więcej niż Musiala dla Bayernu, Barca powiedzmy zdobyła 50 goli, Gavi niema nic, ale przy Bayernu 120 golach te liczby ma Musiala, ale zabrać Musiale z Bayernu uważam że Bayern by na tym nie ucierpiał nic. Natomiast Barca bez Gaviego? Gdzie zagrał własbie 48 meczów przy 14 Musiały?? Nie wiem no ja tak to sobie tłumaczę. Poprostu mogę nie być obiektywny, ale Gavi robi bardziej jak by to nazwać no kurde hmm.. Większy rozgłos w świecie piłki, 17 latek gra od deski do deski w każdym meczu Barcy, do tego jest podstawowym graczem Hiszpanii, gdzie naprawdę śmiem twierdzić, że z Pedrim i Busquets em to 1 wybór dla Enrique inni to tylko rezerwowi zmieniający się od czasu dostający szanse aby dać odpocząć właśnie tym graczom jak Gavi czy Pedri. Natomiast Musiala to tylko ułamek wielkiego i potężnego Bayernu, gdzie tam jest 10 zawodników lepszych i innych którzy robią cała robotę zespołową, nie wiem mam na myśli, że rozumiecie o co mi chodzi.
@Roxi na jakiej podstawie? Daj jakieś argumenty, ja Ci przedstawię swoje, z racji tego, że nie oglądałem obu panów tak dużo jak Gaviego mogę nie być obiektywny, pozatym jestem kibicem Barcy. Ale.. Ale właśnie, moimi argumentami jest to, że taki Gavi bardzo szybko nie tylko w klubie non stop gra ale o w reprezentacji.. A to już bardzo dużo, to po 1. Po 2. Uważam, że presja w Barcy jest większa niż w Bayernie a co dopiero w Borussi. Gavi miał cięższe mecze i ciężej pokazać wysoki poziom. Po 3. Właśnie Bayern ma świetnych zawodników, powiedzmy że Barca dobrych, zespół dużo daje zawodnikowi aby mógł lepiej się pokazać, Bayern to maszyna przy tamtych graczach Musiala dużo łatwiej miał grać i się pokazać tak mi się wydaje przynajmniej a niżeli Gavi u nas. Oczywiście to moja opinia i moje zdanie, nie wiem jak dobrzy są tamci, ponieważ nie oglądałem ich aż tyle co Gaviego, nie wiem jak dużo progres robią z roku na rok.
@Nano22 nikt nie mógł przewidzieć jak potoczy się kariera obu tych zawodników, fakt Coutinho był mega zawodnikiem a co się z nim stało po przyjściu do nas? Tylko Bóg to wie, natomiast Dembele.. Niech pluje sobie w mordę ten który wybrał jego zamiast Mbappe..
9
@Nano22 hahahaha taa zmieniajmy trenera co pół roku najlepiej i płaćmy wszystkim odchodne za zerwanie kontraktu.. Ajjj powiedzieć, że nic nie osiągnął to szczyt hipokryzji.. Ja bym równie dobrze mógł powiedzieć czego nie osiągnął, nie osiągnął jeszcze dobrego wyniku z ekipą mocną z topu, patrz Liga Mistrzów w tym roku i El Clasico, ale z drugiej strony poprzedni rok i el Clasico?? W Madrycie 4 do 0? Więc różnie z tym bywa, ale odkąd przybył mnóstwo się zmieniło, jak nie pamiętasz co to obejrzyj sobie jakikolwiek mecz za Koemana, np. Z Rayo w jaki sposób graliśmy..
0
De Ligt w tłumaczeniu na Polsacie mówił, że Lewy to jeden z najlepszych, a nie najlepszy napastnik..
0
Ogólnie to trochę śmieszne jest, oo bo graliśmy o nic, już ja na ich miejscu przyjechał bym przed meczem 2h, ale specjalnie każdemu telefon do koszyka zabrał aby żaden nie znał wyniku Interu, przed meczem powiedzieć zawodnikom, że Inter zremisował i mamy szansę.. Bo teraz to taka wymówka..
0
@Freek_Tom też według mnie Balde to jedyny plus.
0
@Czarny19 noo szczególnie gdy na własnym stadionie przy takich kibicach bo niema co mówić pięknie dopingowali i wiernie.. A my nawet celnego strzału nie oddaliśmy ehh
1
Tytuł, że Bayern wypunktował Barcę nadawał się na 1 mecz. Ale w tym? W tym nas niema, taktycznie Bayern tak wysoko się ustawił dobrze, że nasi nie wiedzą jak mają grać.. Xavi wygrał bitwę z Valverde i chyba testował tam taktykę na Bayern, ale jest różnica klas w zespołach i w ogóle inny skład jest.. Nie wiem w czym ten Kessie miał dać w środku pola przewagę, jak ewidentnie brakuje 2 skrzydła..
0
@Limit_l3ss ale Frenkie ma ważny kontrakt, a Messiemu wygasł i trzeba było podpisać nowy to prawie jak nowy transfer. Inna sprawa to co się działo za kulisami bo tego nie wiemy, wieku bardziej ceniło Laporte niż Messiego, zakładając, że Messi chciał dalej duże pieniądze a nas nie było na nie stać, Laporta powiedziałby: Messi nie chce obniżyć pensji i musimy się pożegnać, na co Messi to nie prawda. I komu byśmy uwierzyli? Większość pewnie legendzie i Laporta został by zrugany za np. Prawdę, o której nigdy się nie dowiemy, lub za kilkanaście lat.
0
Tylko i wyłącznie dlatego o 1/8 wspomniał, bo Barca od 2 lat ma problem żeby tam właśnie dotrzeć.. Poniekąd może i miał na myśli jak łatwo im to przychodzi gdzie my naprawdę gramy mecze na życie.. I o życie.. Ale nic pozostało wierzyć w to, że na Camp Nou utrzemy im nosa. I po cichutku liczyć na kolejny cud w Pilzno..
2
@waletpl no dobra skok na kasę, oczywiście, zawsze o to chodziło, ale w tym przypadku większą kasę dla takiej Barcy, bo obecnie to nam się zabiera..
0
@mint hehe dobrze powiedziane.
0
@bialyzdw to, że czasami Lewy wyjdzie na 40m po piłkę to nie koniecznie jest źle, bo po 1, skrzydłowi mogą coś podziałać i wybiec na prostopadłą gdy Lewy wyciągnie obrońców, a po 2. To swoim doświadczeniem i przetrzymaniem piłki umożliwi wyjście z pressingu, a nieraz rywal dobrze go narzuci.
0
A mówiłem o tym, że paradoksalnie to przed Gran Derbi to nasza defensywa wyglądała najlepiej w Europie pod względem straconych bramek, i do meczu z nami Villarreal też to miał.
0
@Cygan BRC tzn w sumie źle się wyraziłem, poprostu jak np. Dostał piłkę od Gaviego, i zmarnował to jakby się nie przejął, ale jak ktoś inny coś gdzieś źle zrobi to robi te skwaszone miny czy jest niezadowolony a nawet miał pretensje już kilka razy.. Nie do końca mi się to podobało, ale z drugiej strony no cóż... Status gwiazdy i najlepszego zawodnika w zespole. Do tego to Polak to nie będę się czepiać.
0
Hehe przed meczem przy składach na czytałem się z 10 komentarzy ajjj Dembele powinien być zamiast Ferrana.. To mam nadzieję, że Ci którzy tak pisali zostali zgaszeni..
0
@JUNIORcom rywal?? Rywal dobry solidny, ale nasi musieli wkoncu odpalić po tylu nieudanych próbach.. Pozatym Fati, on bardziej przyspiesza grę niż Dembele..
1
@Death11 nooo niby racja, ale z drugiej strony to też nie do końca zespołowo się zachowuje na boisku.
0
Hmmm wyjściowa 11 bardzo cieszy, skrzydła inne bo tamte nie dawały rady, brak Busquetsa na tak ważny mecz to +, że pupil nie gra za nazwisko, jedyna ciekawostka to brak Erica, ok popełnia błędy, ale przecież Eric jest tak cenny dla Xaviego, że nawet Alonso na środek zamiast nominalnego stopera? Ciekawe.. Belletin po kontuzji więc w sumie nic dziwnego, że nie zaczyna, mam nadzieję, że wejdzie i pokaże się z dobrej strony aby wygrysc Roberto na stałe.
0
@rafa324 aaa to o tym nie wiedziałem, rzeczywiście uwierzyłem naszym oszustom xD
5
Heh paradoksalnie do meczu z Realem to my mieliśmy najlepszą defensywę w Europie..
0
@rafa324 Mbappe był do wzięcia w momencie gdy braliśmy Dembele, jeszcze z Monaco.. Mówili o tym już.. Za podobną kwotę był do wyjecia, wybrali Dembele tylko i wyłącznie że względu na pozycję, Dembele to typowy skrzydłowy a Mbappe to bardziej 9, i z tego względu wybrali Dembele, Ci którzy go kupili mówili o tym.
1
@Bogan akurat po Dembele bym nie płakał, przynajmniej nie musiał bym się pukać w głowę co mecz co ten chłop wyrabia i jakie decyzję podejmuje w trakcie meczu..
0
Heh, w sumie to zabawnie jest czytać komentarze do takich rankingów.. Ilu to my mamy znawców, bo jeden czy drugi lubi tego bardziej lub mniej i dałby go wyżej, czyt. Enrique bo bo? Bo co? Bo czytasz Enrique i co myślisz? Wygrał z Barcą LM, ładnie prowadzi reprezentację a Xavi owalił 4 mecze ostatnie pod rząd z dobrymi rywalami. Tyle.. Ale żaden się nie zastanowi nie doczyta.. Chodzi o ostatnie 12 miesięcy i to jakim zespołem czy zawodnikami dysponuje.. Pozory na ogół bardzo mylą, a wiecie, że Xavi biorąc pod uwagę pierwsze 50 meczów jako trener wypadł gorzej niż Koeman czy Setien?? Wiecie o tym?? Mimo to wolę grę obecną Xaviego, jak obu panów wcześniej.. Pozatym jak ktoś się zastanawia dlaczego Ancelotti czy Enrique są gdzie są, jest w artykule link do argumentacji jaką kierowali się Ci ludzie tworząc ten ranking. Mógłbym się założyć, że większość którzy piszą tu swoje komentarze typu śmiech na sali a nie ranking, nawet nie przeczytali opisu do 2 trenerów, chyba że w artykule, ale żeby zagłębić się bardziej i przeczytać postarać się zrozumieć to już nie bo po co.. Lepiej poprostu napisać aaa bullshitt bo Enrique tyle dalej za Xavim.. A śmiech na sali to jest własnie z was..
1
@neeed no racja, sam byłem zdziwiony, że go niema.
1
A Messi to w ogóle był na gali?? Bo wydaje mi się, że nie miał po co i nawet się nie pojawił.
0
@JarekS skomentuje to tylko tak: idąc Twoim tokiem myślenia, było wieku, bardzo wielu którzy nigdy by nie zabłysnęli, czy świat by o nich nie uslyszal, ponieważ grali w słabszych zespołach, mimo to dostawali nagrody bo im się należały, potem historia pokazała, że słusznie. I powiem więcej, gwarantuje Ci i jestem tego pewny, a przecież nie jestem jasnowidzem, że za 5 lat o Musiali może jeszcze usłyszymy, ale za 5 lat o Gavim?? On będzie lepszy jak Xavi.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 oooo tak to by było piękne, brzydko to zabrzmi co powiem, ale akurat jego brzydką mordę to chciałbym zobaczyć jak udało by nam się utrzeć im nosa. Ojjj chciałbym.
0
Huehheeh Barca to nie tylko Piłka Nożna moi drodzy :)
1
@JarekS mówisz deklasacja, ale kurcze to jest nagroda indywidualna za całokształt nie chodzi tylko o statystyki, ale może również wpływ zawodnika na zespół, to jakie ma znaczenie, jak ważny jest dla danego klubu, i jakiego klubu czy zespołu, ja uważam, że Gavi dla Barcy znaczy 5x więcej niż Musiala dla Bayernu, Barca powiedzmy zdobyła 50 goli, Gavi niema nic, ale przy Bayernu 120 golach te liczby ma Musiala, ale zabrać Musiale z Bayernu uważam że Bayern by na tym nie ucierpiał nic. Natomiast Barca bez Gaviego? Gdzie zagrał własbie 48 meczów przy 14 Musiały?? Nie wiem no ja tak to sobie tłumaczę. Poprostu mogę nie być obiektywny, ale Gavi robi bardziej jak by to nazwać no kurde hmm.. Większy rozgłos w świecie piłki, 17 latek gra od deski do deski w każdym meczu Barcy, do tego jest podstawowym graczem Hiszpanii, gdzie naprawdę śmiem twierdzić, że z Pedrim i Busquets em to 1 wybór dla Enrique inni to tylko rezerwowi zmieniający się od czasu dostający szanse aby dać odpocząć właśnie tym graczom jak Gavi czy Pedri. Natomiast Musiala to tylko ułamek wielkiego i potężnego Bayernu, gdzie tam jest 10 zawodników lepszych i innych którzy robią cała robotę zespołową, nie wiem mam na myśli, że rozumiecie o co mi chodzi.
25
@Roxi na jakiej podstawie? Daj jakieś argumenty, ja Ci przedstawię swoje, z racji tego, że nie oglądałem obu panów tak dużo jak Gaviego mogę nie być obiektywny, pozatym jestem kibicem Barcy. Ale.. Ale właśnie, moimi argumentami jest to, że taki Gavi bardzo szybko nie tylko w klubie non stop gra ale o w reprezentacji.. A to już bardzo dużo, to po 1. Po 2. Uważam, że presja w Barcy jest większa niż w Bayernie a co dopiero w Borussi. Gavi miał cięższe mecze i ciężej pokazać wysoki poziom. Po 3. Właśnie Bayern ma świetnych zawodników, powiedzmy że Barca dobrych, zespół dużo daje zawodnikowi aby mógł lepiej się pokazać, Bayern to maszyna przy tamtych graczach Musiala dużo łatwiej miał grać i się pokazać tak mi się wydaje przynajmniej a niżeli Gavi u nas. Oczywiście to moja opinia i moje zdanie, nie wiem jak dobrzy są tamci, ponieważ nie oglądałem ich aż tyle co Gaviego, nie wiem jak dużo progres robią z roku na rok.
0
@Nano22 nikt nie mógł przewidzieć jak potoczy się kariera obu tych zawodników, fakt Coutinho był mega zawodnikiem a co się z nim stało po przyjściu do nas? Tylko Bóg to wie, natomiast Dembele.. Niech pluje sobie w mordę ten który wybrał jego zamiast Mbappe..