3

@Luccas zawsze z szacunkiem do rywala nawet jeżeli to najsłabszy rywal na świecie, mes que un club coś Ci mówi?

56

@MrCental prędzej obaj przejdą do Madrytu i to wcale nie będą jaja tylko jest to bardzo prawdopodobne niestety.

0

@prodigy dlatego trzeba go w zimie puścić chociażby za głupie 30 baniek..

1

@PJ777 hmm dlaczego nie tryplet?? Liga Europy, La Liga, Puchar Króla to też tryplet xDD

35

@david89 teoretycznie szczepionka ma uchronić ludzi od śmierci z powodu niewydolności płuc, ewentualnie ma poprostu sprawić aby osoby zaszczepione łatwiej znosiły virusa.. Nic więcej a nosicielem może być każdy czy szczepiony czy nie.

0

W takich przypadkach zadziwia mnie jednak klub.. Niema żadnej oficjalki ani nic tylko co chwilę jakieś info a to badania itd itd. Ok ktoś napisał to nie wina klubu, że chcą na spokojnie domknąć operacje. Zgoda mają prawo tym bardziej przy obecnej sytuacji finansowej naszego klubu, ale kurde w ogóle zawsze są przecieki, zawsze pewien pan wie najwięcej i zawsze sprawdzają się jego informacje, nie rozumiem wobec tego czemu nigdy nikt nie potrafi utrzymać tego w tajemnicy?? Po co te przecieki domysły informacje niech klub ukryje wszystko i nagle poprostu wyskoczy z oficjalką??

0

@22_LR nie nie twierdzę tak absolutnie, ale poprzednią markę powiedzmy sprzedawał Bartomeu i uzyskał ile uzyskał, a Laporta uważa, że klub zasługuje na więcej i jest więcej wart dlatego wierzę i wiem, że znajdzie bez Messiego z obecną Barca lepszych sponsorów.

0

@Magicc89PL w zwykłej Polsce też na hipotekę bierzesz kasę a nie wszyscy wydają ją tylko na dom.. Wystarczy zawyżyć ceny różnych rzeczy np. Kuchnia kosztuje 50 tys. I dostajesz na to kasę, a zrobisz np. Ją za 20 to już 30 Ci zostaje nie wiem na auto w jakim wy ludzie świecie żyjecie... A 1,5 miliarda to ogromne kwoty do manipulacji..

0

@Murazor nie wiesz jeszcze co to znaczy umiejętne księgowanie czy manipulacja księgowa także nie mów.. Bartomeu to robił i co..

0

@gaq ale limit płacowy skąd się bierze?? Z zysków klubu, ponieważ mieliśmy ogromne straty to i limit słaby, ale gdy za chwilę okaże się, że mamy super sponsorów którzy zwiększą przychody klubu i wyjdziemy z dołka to i limit się diametralnie zwiększy.. Spokojnie Lapcio wie co robi.

2

@Comentateiro oczywiście sama gra dla Barcy to premia jak kiedyś. Każdy chciał tu być.

1

@jutroIV wystarczy przeczytać ten artykuł, z którego wynika, że gdy Barca podpisze dobre umowy sponsorskie z dobrą kasą to problemy finansowe fair play się słończą, teraz porównaj sobie ofertę sponsorską legalną i prawdziwa np za 100mln rocznie, a weź teraz ofertę gdzie Paryż naprzykład podpisze umowę za miliard.. Jest różnica?

6

Może najpierw niech klub jakąś oficjalke sypnie na święta, dopiero mówmy o prezentacji xD

0

@czarek78 nie porównuj ekstraklasy do szkolenia dzieci, pozatym jakieś pojęcie do trenowania musisz mieć i dużo wiedzy, żeby chociażby dzieci uczyć taktyki.. A kolega tylko wyraził mi i wytłumaczył swoją opinię i ją popieram, absolutnie nie jest to słaby gracz ale poprostu na dzisiaj jest za drogi.. Tyle w temacie i to własne zdanie i opinia, oczywiście pieniądze nie nasze i fakt, że przyjdzie przyszłościowy gracz cieszy i napawa entuzjazmem, ale krótko reasumując w 1 zdaniu, uważam: poprostu za duża kwota na obecny stan klubu.

0

@czarek78 kolega nie miałem na myśli 16 latka oglądającego piłkę amatorsko, lecz trenera z prawdziwego zdarzenia z którym ja amatorsko gram w piłkę, który ma skończone najwyższe kursy trenerskie w Polsce UEFA i który na codzień trenuje młodzików Legii Warszawa i jest fanem i kibicem Barcy do tego socio od kilkunastu lat..

0

@czarek78 obecnie ma, ale jak grał to inni ją mieli, nie wiem dla mnie w obecnej sytuacji to duże pieniądze, już rozbić tą kwotę i spokojnie na pensje Messiego by wystarczyło po obniżce.. Wolę starego Messiego jak młoda niewiadoma

0

@Swistus172 właśnie rozmawiałem z kolegą który ogląda City i całą Ligę angielską, i Ferran grał wtedy dużo tylko dlatego, że w klubie było bardzo duzo kontuzji i wypadli Jesus Foden itd. A szału nie robił, jedynie w Hiszpanii coś tam szarpał, ale nie za takie pieniądze.. Nie za tyle mln.. Już lepiej znaleść zawodnika o podobnym profilu tak samo dobrze zapowiadającego się i zapłacić za Niego te 25mln i uczyć u nas, tak jak właśnie było to z Ferranem gdy przrchodzil do City..

0

@azysko tak tak literówka xD

1

@JarekS w ogóle skąd u nas niby nagle takie pieniądze mamy posiadać?? Czy my o czymś nie wiemy?? Espai Barca? Czy CVC?? Bo nijak nie mam pojęcia.

PS. Czy ktoś mi może powiedzieć jak to jest teraz z transferami.. Okienko otwiera się 1 stycznia czy jak bo już się gubię..

0

@Janek_7 bo przegrywa rywalizację i jest 8 wyborem w ataku na 3 pozycje..

1

@DamianBarcaCule jakość jakością, ale jak kolega powyżej też uważam, że to błąd.. Mamy potężne długi i tak duża kwota za 5 wybór lub 7 City?? On przegrywa rywalizację że wszystkimi w City w ataku: G. Jesus, Sterling, Grealish, Mahrez, B. Silvą, De Bruyne, Foden.. 7 naliczyłem a więc dajemy 55mln za gracza 8 wyboru.. No spoko

0

@gabrych93 skoro tak to super talentu się od tak nie oddaje sam nie wiem. Trzeba poprostu wierzyć, że to okaże się mega transfer i tyle. Ale w City poprostu jest to ostatni wybór w ataku.

0

@theadzio124 no tak, Pedri, Gavi, Busquets, Ferran Torres, Fati, i mamy połowę Hiszpanii w składzie heh brakuje jeszcze zakupić Olmo i młodziutkiego Piko z Villarreal i jedziemy Hiszpania vs Real Madryt aaa no i Alba przeciez :D Eric Garcia.. Ajj się porobiło.

0

@XTobiX dokładnie, oceny będą na koniec kadencji a nie w jej trakcie..

0

@Comentateiro i dodatkowo City dużo kasy w Niego władowało i od tak chcieli by go oddać?? Dziwne..

1

Zaraz zaraz chwila moment jaka pożyczka skąd od kogo?? Espai Barca?? Przecież to kasa miała być na nowy stadion xDD

0

@pioz123 tak samo zastanawiający jest fakt, że to był młody talent wybuchł kupiło go City odrazu, pogr trochę w Hiszpanii u Enrique, ale znowu u Guardioli w City baaardzo rzadko występuje.. Nie wiem czy miał sporo kontuzji czy poprostu przegrywał rywalizację z Mahrezen, Silvą i Sterlingiem nie wiem.

0

@BartArt heh przy obecnej grze naszego zespołu i tego jak się prezentuje z drużynami pokroju Elche, nie wiem czy Superliga była by dla nas, na pewno mecze po 5 do 0 w plecy co tydzień czy co ile tam by były to nic fajnego..

0

@Matte34 no zgoda może nie warto chwalić zachowania Alby, ale już darmowa czerwona dla rywala. To fajnie nie??

0

@Qaz123 Lenglet za Garcię który po zderzeniu najprawdopodobniej mógł mieć uraz lub wyglądało to na mocne stłuczenie ostro mu wleciał chłop na mięsień.. To że Luuk to drewno nie znaczy, że w ogóle nie dawać mu szans chociażby na 10min i to jest właśnie to co podoba mi się u Xaviego. Mimo że napastnik zupełnie nijak pasuje do Barcy, to chociażby za ciężką pracę na treningach wypada z czasu go wpuścić, a biorąc pod uwagę, że to tak naprawdę jedyny obecnie nasz napastnik bo Jutgla zszedł to nie było wyjścia, za czasów Koemana by tak nie było, mówimy o Luuku więc też by grał, ale zamieńcie napastników i taki Koeman już napastnika nie wpuści a właśnie da jakiegoś innego pomocnika a to błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?