0

Czyli to samo co u Eriksena?? Jeżeli tak to chyba rzeczywiście już nie pogra chłopak biorąc pod uwagę ile czasu minęło od Euro, a Eriksen od tamtej pory nie zagrał ani razu :(( ajajajaj

0

@patryk1995991 słownik poprawił co nie zmienia faktu, że mam to w nosie i miałem chęć napisać Hussain qrwa.

1

@ramon59 aha czyli gościu który pograł u nas trochę dalej jest młody, ale według Ciebie się nie nadaje to dobra oddajmy go weźmy kolejnego z La Masii a nóż widelec któryś odpali bo przecież z marszu albo jesteś nowym 18 letnim Alvesem albo won tak??

0

@Tasak88 a co ma powiedzieć?? Powiedz mądraliński co byś chciał usłyszeć no powiedz mi?? Skoro wyników niema, ale gra np. Dzisiaj wyglądała inaczej lepiej to jak powie dzisiaj, że dali dupy to ktoś pomyśli ooo grali słabo nie mówili tak a nagle lepiej grają to mówią, że słabo zagrali no...

1

@Tasak88 wolę bułeczki.

5

@ramon59 a Ty za to chłopie nie wymagaj od każdego wychowanka klubu, że wystrzeli i będzie perełką z La Masii.. Nie każdy wychowanek musi być super jak Gavi, Nico czy Araujo..

0

@CuleLbn a trochę jaśniej co to znaczy to coś co wymieniłeś?

0

@patryk1995991 Newcastle czeka hehe jeszcze gdyby chłop pokazał dawną formę chociaż kilka meczy przed zimą to może uda się go sprzedać.

1

@patryk1995991 taaa rzeczywiście jeden z lepszych występów Alby w tym sezonie a Ty typie nietypowy na ławce chcesz go posadzić to pozdro właśnie jak widzisz Balde bo szybki.. Co z tego że szybki jak technika nie ta co było widać w debiucie i dzisiaj.. Nie ta półka nie ta liga... Ale nie szybki Usaine Bolt nowy, może będzie szybszy od piłki hahhaha

0

@Kondziubarca taaa Twoja też patrz nic się nie zmieniasz z biegiem czasu a oczekujesz od piłkarzy?? Zmień już swoją gadkę..

0

@Piotrasz10 ja tam widzę postępy u zawodników, ale znowu wasza gadka też się nie zmienia.. Potraficie tylko napisać jedno zdanie, to czego oczekujecie od nich?? Sami zacznijcie pisać inaczej to może i piłkarze zaczną..

0

@Qaz123 dokładnie tak samo uważam idealnie słowo w słowo podzielam Twoją opinie.. Szkoda chłopaka :/

0

@KibicBarcy84 ja uważam, że nie tyle co brak Suareza a brak Messiego jest nie do zastąpienia.. Nie oszukujmy się już nawet nie chodzi o jego same branki, ale weźcie statystykę ile wykreował kolegom.. Suareza zastąpił by uważam taki Aguero czy Depay na zmianę.. Ale przy boku Messiego który by im kreował akcje.. Griezmann miał te 20 bramek a ile nie trafił?? 3x tyle..

1

@TeDer ludzie nie widzą tego, że gracz który próbuje 1 podaniem minąć 3 obrońców i zrobić koledze sytuację z bramkarzem i ewentualny gol.. Lepiej widzieć, że Puig źle podał, ale kto nie próbuje ten nie spija śmietanki, lepszy Puig z nieudanymi zagraniami niż Coutinho bez strat, ale za to z podaniem do najbliższego lub do tyłu..

0

@Leolee też mi się serce kraja, uwielbiałem gościa i dalej bardzo bardzo naprawdę bardzo długo i mocno mu kibicuje, ale z każdym kolejnym występem poprostu widzę co się dzieje, no nie może się chłopak odnaleźć nie wiedzieć czemu kurcze nie szkoda go :( przeszedł ciężką kontuzję, ale nie mogę już dalej go bronić i wierzyć, że się odbuduje :(

1

Heh nie wiedzieliście, że rude to wredne jak mawiają?? I teraz mamy tego przykład, Xavi nigdy nie krytykował Koemana, baa zawsze wypowiadał z się z pełnym szacunkiem, a rudy co?? Rudy co? Na co on liczył? Że zachowa posadę przy tyłu wpadkach jak Rayo czy inne średniaki ligowe?? Mecz z Benficą to było zabójstwo i kompromitacja..

0

@dzefrej234 prędzej Dani Alves.

2

@normasubiektywna wygrała z obecnym formatem Superligi, ale nie całkowicie.. Od początku mówi się, że superliga będzie jednak inna itd. Także wcale nie wygrała, pozatym to zwykle pionki jak narazie głosowały..

1

@Kengo otóż to, pozatym to zwykli politycy, posłowie czy jak się na nich mówi, z zerowym pojęciem o biznesie..

0

A co ciekawe gdzie podziękowania od holenderskiej gwardii i ulubieńców?? De Jongów i Dupaya?

0

@messi 94 no tak bo asystent tu wiele zmieni jak myśl szkoleniowa ta sama.. W ogóle śmiać mi się chce jak któraś osoba z kolei pisze, żeby to asystent Rudego prowadził zespół..

1

Dobra jeszcze gwałt z Dynamem i będzie komplet.

0

Wiecie.. Ja też tego Rudego buca wywalił bym na zbity pysk, albo i gorzej.. Ale.. Ale.. Nie ma obecnie innego kandydata, nawet nie mówię, że lepszego a poprostu żadnego.. Jeżeli według was gdzie każdy milion się obecnie liczy warto jest wydać te 15 na odprawę zatrudnić kolejnego Pirlo artystę piłkarza, ale trenera zagadkę.. Dać mu kolejne 5 baniek i ryzykować kolejne 15 wrazie jego niepowodzenia to niestety, ale nie stać nas na to.. Faktycznie wydaje się, że gorzej poprostu już być nie może, otóż przypominam, że od czasów Valverde każdy tak mówił, a mamy równią pochyłą w dół i każdy kolejny trener ściąga nas jeszcze głębiej w otchłań.. Setien, Koeman.. Oczywiście jest nadzieja, że a nóż widelec ktoś przyjdzie, ktokolwiek i nagle odmieni ten zespół, ale jest to nadzieją tak samo możliwa jak to, że wkoncu i teraz coś zatrybi i doczągamy się do tego top 4 do końca sezonu aby były puchary.. Od nowego roku Koeman out i nowy trener.. Zaoszczędzamy dobre 35 baniek lekko licząc..

A nawet gdyby już okazało się, że przyjdzie magik typu Guardiola, to już w tym roku nic nie uratuje, nie wygra LM, Ligi zapewne też nie bo tu trzeba budować trochę czasu, a w tym właśnie potrzebnym czasie czołówka odjedzie na tyle daleko, że jej zwyczajnie nie dogonimy..

Zostaje na pocieszenie Puchar Króla, marne to pocieszenie i nie warte ryzyka tych 35 baniek.. Według mnie przynajmniej, już wolę zaoszczędzić te pieniądze, a dołożyć do jakiegoś przyszłego transferu, albo poprostu trenera z topki jakiegoś za rok.. Bo ten rok itak już będzie zmarnowany, jedyny dosłownie jedyny pozytyw to, że nasza młodzież zderzy się z ostrą rzeczywistością która miejmy nadzieję zaowocuje w przyszłości. Dziękuję dobranoc.

1

Heh jakie to jest do przewidzenia.. Skuteczność, toć to będzie walkowane przy każdej jednej naszej porażce dopóki nie zaczną się mecze typu Bayern wtedy nie będzie w ogóle okazji, ale jego nie będzie martwić brak skuteczności bo jak? Będzie pierdo... Że mamy zbyt młodych zawodników.. Litości naprawdę.. Litości... Rudy zakłamany łeb no naprawdę, a rude kobiety takie piękne są to Ci frajer obrzydzi wszystko ajjj

0

@Piotrasz10 tak tylko pomysł o tym, że wybrałeś sobie zespół do kibicowania z topki, a spróbuj kibicować innym zespołom typu Bilbao, Rayo, czy Getafe.. Tak?

0

@R_da_Souza_Faria ok, pół składu to LaMasia obecnie.. Jedni już emeryci drudzy za młodzi żeby nazwać ich diamentami.. Ale samo to, że taki Fati wybuchł a odniósł poważną kontuzję to już diament.. Dobra Gavi?? Młodziak gra zamiast Koke w Hiszpanii i nie odstaje, nie nazwiemy go diamentem po 10 meczach rozegranych.. Ale pogadamy za kilka lat chociażby za 5 czy to diament typu Xavi.. Eric Garcia też wychowanek, ale młody.. Poczekajmy na te diamenty.. Nico bardzo dobrze się zapowiada, Puig to duża niewiadoma.. Byłem przekonany, że Pedri pochodzi z La Masii i przeniósł się w pewnym wieku do Las Palmas, jeszcze to sobie sprawdzę, czy pierwszych kroków nie stawiał właśnie w La Masii, a pierwsze kroki kształtują człowieka dopiero później piłkarza..

A co powiesz o Araujo, Mingueza.. Tak jak mówiłem emeryci, Alba Busquets, Pique...

Wague.. Zobacz ile towaru z La Masii typie, ale nie oczekuj, że będą diamentami w wieku 17 lat..

0

@R_da_Souza_Faria no zgoda, ale czego Ty oczekujesz od 20 latków?? Przypomnij sobie w jakim wieku mogłeś nazwać Inieste czy Xaviego diamentem..

0

Heh. Na darmo taka praca nijaka z obecnym szkoleniowcem, jedyne czego nauczy was ten rudy kloc to jak spaść najniżej lub obniżyć swoje loty do maximum.

1

@czarek78 taa a z Realem zagrał po profesorsku gdzie Nico został by jeszcze zjedzony mentalnie tzn pod wpływem presji.. Spokojnie no błąd to błąd, ale nie zwalajmy winy na jego jednego bo on jest graczem od zadań defensywnych, natomiast ofensywa nic dzisiaj też nie pokazała.. Nawet karnego Dupay musiał sam strzelać..

1

@normasubiektywna wiesz.. Jestem w stanie się z tym zgodzić.. Różnica polega na ich wieku, ponieważ Xavi czy Iniesta byli w takim wieku, że Xavi zakończył karierę natomiast Iniesta który chciał jeszcze pograć w piłkę odszedł daleko daleko.. Pique nigdzie się nie ruszy poza Barcelonę tak samo Busquets.. Roberto z kolei nikt by bawet nie chciał, to co tu dużo mówić.. Cierpimy jeszcze z 2 latka i sami pokończą karierę o ile nie dostaną kolejnych kilku letnich kontraktów o ile Pique ma długi o tyle Busquetsa sytuacji nie znam, a Roberto miejmy nadzieję, nie przedłuży..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?