Wiecie co? pluje na tych ludzi co ciesza sie ze odchodzi. Moze i dobrze dla klubu ale widac po niektórych brak szacunku dla Roberto. Ale fajnie sie patrzylo jak strzela bramke PSg co nie? Fajnie sie ogladalo jak zrobil rajd przeciwko realowi dajace bardzo cenne punkty po bramce Messiego co nie? Szkoda slow na niektorych... Powodzenia Roberto!
Nie ma zbytnio dobrego zawodnika na prawa obrone... Fakt jest Vale,ale cos czuje ze nie wytrzyma presji przy niektorych meczach. Cancelo tez miewal dni gorsze,ale jak byl w formie,to nie raz pokazywal ze mozna smialo na niego liczyc
Pięknie to wygląda jak ciśniecie kogoś.Jeszcze nie zaczal grac a juz na niego plujecie. Wam sie wgl nie dogodzi. Jeszcze wam przymknie jadaczki. Trzymam kciuki Olmo i powodzenia
Nie no Panie Fati.. Z taka gra to musze przyznac ze Romeu juz lepszy jest... Juz jego czas sie skonczyl. Mamy Yamala. Sprzedac Fatiego za 15 baniek chociaz. Ale watpie ze ktos da tyle za niego
0
Niech dobrze wyleczy kontuzje i niech chlopak wraca do formy. Mam nadzieje,ze Flick przywroci jego poprzednia formę
6
Powodzenia Roberto i dziękujemy za wszystko !
0
Brać Comana na wypożyczenie a w nastepnym roku isc po jakiegoś skrzydłowego i tyle
0
Nic nie wyjdzie z tego transferu... Chyba ze jakims cudem sprzedadza kogos
0
@Shoxxu w tv nie,ale jesli masz internet to polecam na strims in obejrzec xd
1
@Hasszz Mimo to pomogl w bardzo waznych meczach. Otwórz oczy i pluj na ziemie.
0
Valle i Fort dobrze sobie radza na bokach. Z dala od Barcy Regulion. Idz poszukac miejsca w jakimś MANU
19
Wiecie co? pluje na tych ludzi co ciesza sie ze odchodzi. Moze i dobrze dla klubu ale widac po niektórych brak szacunku dla Roberto. Ale fajnie sie patrzylo jak strzela bramke PSg co nie? Fajnie sie ogladalo jak zrobil rajd przeciwko realowi dajace bardzo cenne punkty po bramce Messiego co nie? Szkoda slow na niektorych... Powodzenia Roberto!
1
De Jonga opchnac i bedzie kasa xd
0
To mam rozumiec,ze ta kasa co dostali 40 mln to poszła na Olmo? xd
0
Nie ma zbytnio dobrego zawodnika na prawa obrone... Fakt jest Vale,ale cos czuje ze nie wytrzyma presji przy niektorych meczach. Cancelo tez miewal dni gorsze,ale jak byl w formie,to nie raz pokazywal ze mozna smialo na niego liczyc
1
Nie no niech sie skupia na tym skrzydłowym a nie na środku pomocy. Mamy za dużo ich
0
Tu nie ma co : Fermin musi wiecej minut musi w Barcelonie dostawać a nawet ma szanse na 1 skład
0
@Chudini123 Baena 3
1
@Chudini123 Aktualizacja : 2:1 dla Hiszpanii i Fermin z drugim golem !
0
@adamek20151 Już nie miałcz chłopie
0
Tak z ciekawosci : Fermin z Golem w finale ! Na ten moment 1:1
2
Brawo ! Pokaz tym płaczkom, ze na marne nie poszły te pieniądze.
0
Powiem wam, ze jego transfer dużo by pomógł.
2
Ale byłoby super go ściągnąć. Ja wierze ze sie uda
0
Dobrze Panie Flick. Szlifować ta młodzież.
26
Pięknie to wygląda jak ciśniecie kogoś.Jeszcze nie zaczal grac a juz na niego plujecie. Wam sie wgl nie dogodzi. Jeszcze wam przymknie jadaczki. Trzymam kciuki Olmo i powodzenia
12
Ale Lanie na Treningu Barca dostanie. I bardzo dobrze. Niech wyrobią się kondycyjnie i skuteczność niech poprawią
4
Ja dałem na Fermina,ponieważ bardzo podoba mi się jego styl grania i jak się odnajduje w polu.
0
Ferminek też się dobrze spisał. Mam nadzieję że w następnym sezonie więcej minut będzie dostawał
0
Panie Flick proszę częściej niż w tym sezonie wpuszczać Lopeza. Młody dobry sezon ma
6
Pluje na tych ludzi co dali na TAK w ankiecie.Yamal nie na sprzedaż
1
Nie no Panie Fati.. Z taka gra to musze przyznac ze Romeu juz lepszy jest... Juz jego czas sie skonczyl. Mamy Yamala. Sprzedac Fatiego za 15 baniek chociaz. Ale watpie ze ktos da tyle za niego
1
Ale Lewa obrona tez by sie przydała.
3
To co? Bernardo i Zubimendi fichado? Dopóki jest okazja to zapraszam Nico Williamsa. Tez fajny grajek z tego Dimarco