28 lutego 2018, 19:49
0
No a Mina będzie czekał jak dwóch Obrońców złapie kontuzję to dopiero zagra? xd Według mnie powinno być równouprawnienie i jeden siada obrońca i odpoczywa na jakiś bardzo ważny mecz i wpuszcza innego ;) Ale to jest moje zdanie ;) hejty na Bok
28 lutego 2018, 19:15
64
Zaczyna mnie już denerwować Valverde... Czemu ten Pique nie odpoczywa z tą girą a nie daje Minie zagrać ;/ Nie zrozumiałe ....
16 lutego 2018, 17:28
A czasami nie dostał kontraktu dożywotniego? :) Nie jestem pewny ale tak mi się obiło o uszy :)
4 lutego 2018, 15:13
1
Czemu w rezerwowych jest 2 razy Alba ? xd Chyba błąd jakiś :D
26 stycznia 2018, 12:51
Cou chociaż nie bedzie nurkował jak Neymar XD
25 stycznia 2018, 20:30
Cillessen-Alba-Umtiti-Pique-Roberto-Iniesta-Sergio-Rakitic-Vidal-Messi-L.Suarez ;)
26 listopada 2017, 22:41
Komentarz usunięty przez użytkownika
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No a Mina będzie czekał jak dwóch Obrońców złapie kontuzję to dopiero zagra? xd Według mnie powinno być równouprawnienie i jeden siada obrońca i odpoczywa na jakiś bardzo ważny mecz i wpuszcza innego ;) Ale to jest moje zdanie ;) hejty na Bok
64
Zaczyna mnie już denerwować Valverde... Czemu ten Pique nie odpoczywa z tą girą a nie daje Minie zagrać ;/ Nie zrozumiałe ....
0
A czasami nie dostał kontraktu dożywotniego? :) Nie jestem pewny ale tak mi się obiło o uszy :)
1
Czemu w rezerwowych jest 2 razy Alba ? xd Chyba błąd jakiś :D
1
Cou chociaż nie bedzie nurkował jak Neymar XD
0
Cillessen-Alba-Umtiti-Pique-Roberto-Iniesta-Sergio-Rakitic-Vidal-Messi-L.Suarez ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika