0

No a Mina będzie czekał jak dwóch Obrońców złapie kontuzję to dopiero zagra? xd Według mnie powinno być równouprawnienie i jeden siada obrońca i odpoczywa na jakiś bardzo ważny mecz i wpuszcza innego ;) Ale to jest moje zdanie ;) hejty na Bok

64

Zaczyna mnie już denerwować Valverde... Czemu ten Pique nie odpoczywa z tą girą a nie daje Minie zagrać ;/ Nie zrozumiałe ....

0

A czasami nie dostał kontraktu dożywotniego? :) Nie jestem pewny ale tak mi się obiło o uszy :)

1

Czemu w rezerwowych jest 2 razy Alba ? xd Chyba błąd jakiś :D

1

Cou chociaż nie bedzie nurkował jak Neymar XD

0

Cillessen-Alba-Umtiti-Pique-Roberto-Iniesta-Sergio-Rakitic-Vidal-Messi-L.Suarez ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?