0

No jak Dembuś odejdzie to będzie mocny cios.. Więc do prawej obrony i do środka pomocy priorytetem byłoby też skrzydełko wyżej.. Ale mam nadzieję,że Dembele nie będzie aż taki głupi

0

Ale mi Raphinha zaimponował teraz xd

0

Kurde Chris odwalił...

0

Brawo Abde! Brawo Lewy!

0

@michalgajdek obecny! Xd

0

Ter stegen-dest-araujo-chris-alonso-gundogan-orio-pedri-abde-lewy-raphinha. Taki skład jest jakby ktoś nie wiedział

0

Oj mam nadzieję,że wypuszczą tercet : De Jong,Gundogan i Pedri

2

Alonso ze Saką? Boże XD

0

@VegetaPolska Ja jestem zdecydowanie na nie temu transferow2i nawet jeśli kasa by była. Jeśli Laporta znajdzie pieniądze,to pozystać Bernardo i jakiegoś Solidnego prawego obrońcę i można zaczynać sezon

1

Nie jest to dla was dziwne? Szykuje się coś grubego z tą "operacją finansową",Zainteresowanie Mbappe,Zarejestrowanie piłkarzy. Jest coś czego my nie wiemy,ale niedługo się pewnie dowiemy xd

2

@szkutnik91 Bez powodu nie był Laporta na spotkaniu z arabami. coś czuję,że albo Araby coś mają z tym wspólnego albo dźwignię uruchomią

0

Z tyłu głowy mam myśli,że Barca uruchomi tą dźwignie coś czuję xd Ktoś orientuje się ile pieniążków jest za tą dźwignie?

1

Co jak co,ale Gaviego to my im nie oddamy. Niech się wypchają.

0

Jeśli nawet Barca miałaby jakimś cudem 180 mln to już zdecydwoanie lepiej zapłacić za Bernardo i jakiegoś top prawego obrońce. Na co nam taki dzieciak

0

Nie wiem co musiałoby się stać aby go pozyskać xd Ale chociaż troszkę się uśmiałem. W sumie Laporta powiedział,że jakieś pieniążki jeszcze zostaną z tej budowy nowego stadionu,więc może kto wie... Barca wie,że nie jest to możliwe,więc coś z drugiej strony mi tu śmierdzi. Nawet jeśli,to nie chciałbym w Barcelonie grajka co patrzy na kase. Więc śmiało można powiedzieć : Here we go Arabia

0

Powiedzcie mi będzie transmisja dzisiaj Realu z Milanem? Bo wcześniej Chelsea z Brighton bylo a nie puszczali a mimo na elevenie miało być

3

Jeśli dojdzie do skutku,to ja nie mam nic przeciwko. Pod warunkiem,że ten Ferran wyleci. Ale znając Atletico jeśli Barca bedzie chciała wymiany,to Felixa tak szybko nie oddadzą. Na pewno będą wołali dopłaty

2

Bartomeu : Jo nie chcioł

0

Jak Ferrana zamienią za niego to jestem jak najbardziej za. Ale znając Barce,to dopłaci jeszcze z 60 baniek XD

16

No i elegancko.

5

Ale bym sobie w niedziele popatrzył na takie trio w pomocy: De Jong,Gundogan i Pedri. Tak dla ciekawych : Mecz będzie transmitowany na Eleven Sport 1

0

Dobra to teraz cel : Prawy obrońca.

1

@CuleLbn Desperacko to ty chyba laików szukasz pod tym komentarzem :) Daj mu chłopie czas aby coś pokazał a później oceniaj

10

Prawie każdy się śmieje z transferu tego.. Jeszcze wyjdzie tak,że będzie nam robotę robił. Wierzę Xaviemu i wie co robi. Powodzenia Romeu

0

Ale bedzie chodzil Romeu na srodeczku bedzie chodzil z de jongiem i gundoganem xd

3

Słuchajcie sądzę,że kto przychodzi do Barcy,to powinno mu się dać szansę wykazać się. Wcale bym się nie dziwił jakby wypalił ten transfer

0

Uwielbiam tego piłkarza. Ale będzie chodził w następnym sezonie ten piłkarz. Życzę mu jak najlepiej

0

@DzizuSS Myślę,że na spokojnie takiego Bernardo można kupić albo jakiegoś Kevina De Bruyne xd

6

Dobra Ferran pokazałeś co jesteś wart. Idź gdzie indziej

0

@maciejsonFCB A ten ogór może nam niezłą robotę zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?