0

@Mistrzu888 Czy ja wiem. Jeśli ktoś kocha klub,to pieniądze nie będą dla niego ważne :) Gdyby tak było,to by nie słuchał ofert Barcy tylko od razu by oficjalnie powiedział,że przechodzi tam i nie ma gadania

1

Prawda jest taka,że Messi chce wrócić,ale czeka na ruch ze strony Barcy. Wstępnie z Arabami zgodził się na to,ale ostatnie słowo należy do Laporty. Jeśli będą pieniążki,to będzie i Messi

0

Ja od teraz przestanę słuchać wszystkich redakcji. Chyba,że to będzie Gerard Romero

2

Owacje na stojąco dla tego Pana na ostatni mecz jeśli to prawda

2

@notrac Po burzy zawsze wychodzi słońce

31

No jeśli by Busiego i Albę zabrał ze sobą,to pieniążków ładnie by się znalazło za nich :) Ale sądzę,że nawet jeśli odejdą,to zasługują na godne też pożegnanie

0

@RanDiFCB Za słaby jest XD

0

@BellaCiao No akurat to prawda ;d

2

Za taką Kasę co chce Newcaste wyłożyć,to brać i się nie zastanawiać.

0

Coś czuję,że Alemany na pożegnanie zrobi zajeb... transfery :)

1

Mówiłem wcześniej...Niech idzie.. Ma potencjał jebany....Życzę mu jak najlepiej... Ale widziałbym go w Newcastle

0

Każi o. oczernia.... chce coś więcje zrobiźć. Kotko zrobił duzo ale był nam potrzebnym Dziękujemy Alemany... Został nam Cruyf..

3

Coś się kończy coś się zaczyna... Dziękujemy Alemany... Niech zrobi z Villi dobrą drużynę

0

Gavi,Kounde muszą od ławy,bo się zajadą chłopaki

8

Dembele dwie asysty i brameczka z Betisem będzie xd

0

Następny sezon będzie lepszy

1

W końcu wszyscy wrócą na Betis

0

Jeśli chodzi o mnie,to Gundogan powinien przyjść,Foyth,Laporte i może isak dobry jest

0

Tak dla niepoinformowanych : Dzisiaj o 17 Laporta ma ogłosić coś bardzo ważnego

2

Torres dobry mecz gra.

0

Tak poza Barcą... Totki co wrąb dostają od Newcastle. Dwie Murphy,dwie Isak i Joelinton

1

No lewy musi pokazać w tym meczu,że nie bez powodu przyszedł do Barcelony.

7

Pedri z Yamalem wejdą i zrobią robotę

2

Alonso jeszcze brame lub asyste bedzie miał ;p

0

Skład będzie taki : Ter Stegen-Kounde-Araujo-Alonso-Balde-De Jong-Busi-Gavi- Pedri-lewy-Raphinha

1

Dać mu z 15 minut i tyle. Wystarczająco jak na takie Atletico

0

Ja wam mówię : Barca za 3 lata będzie miała taką kasę na transfery,że to będzie poezja XDD

20

Co jak co,ale jestem dumny,że mamy takiego człowieka jak Laporta. Działaj mistrzu

3

No jeszcze tego by brakowało aby Kessiego za Brozovicia wymienić.

0

I tak coś czuje ze troche z tej kasy pojdzie na transfery xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?