@Mistrzu888 Czy ja wiem. Jeśli ktoś kocha klub,to pieniądze nie będą dla niego ważne :) Gdyby tak było,to by nie słuchał ofert Barcy tylko od razu by oficjalnie powiedział,że przechodzi tam i nie ma gadania
Prawda jest taka,że Messi chce wrócić,ale czeka na ruch ze strony Barcy. Wstępnie z Arabami zgodził się na to,ale ostatnie słowo należy do Laporty. Jeśli będą pieniążki,to będzie i Messi
No jeśli by Busiego i Albę zabrał ze sobą,to pieniążków ładnie by się znalazło za nich :) Ale sądzę,że nawet jeśli odejdą,to zasługują na godne też pożegnanie
0
@Mistrzu888 Czy ja wiem. Jeśli ktoś kocha klub,to pieniądze nie będą dla niego ważne :) Gdyby tak było,to by nie słuchał ofert Barcy tylko od razu by oficjalnie powiedział,że przechodzi tam i nie ma gadania
1
Prawda jest taka,że Messi chce wrócić,ale czeka na ruch ze strony Barcy. Wstępnie z Arabami zgodził się na to,ale ostatnie słowo należy do Laporty. Jeśli będą pieniążki,to będzie i Messi
0
Ja od teraz przestanę słuchać wszystkich redakcji. Chyba,że to będzie Gerard Romero
2
Owacje na stojąco dla tego Pana na ostatni mecz jeśli to prawda
2
@notrac Po burzy zawsze wychodzi słońce
31
No jeśli by Busiego i Albę zabrał ze sobą,to pieniążków ładnie by się znalazło za nich :) Ale sądzę,że nawet jeśli odejdą,to zasługują na godne też pożegnanie
0
@RanDiFCB Za słaby jest XD
0
@BellaCiao No akurat to prawda ;d
2
Za taką Kasę co chce Newcaste wyłożyć,to brać i się nie zastanawiać.
0
Coś czuję,że Alemany na pożegnanie zrobi zajeb... transfery :)
1
Mówiłem wcześniej...Niech idzie.. Ma potencjał jebany....Życzę mu jak najlepiej... Ale widziałbym go w Newcastle
0
Każi o. oczernia.... chce coś więcje zrobiźć. Kotko zrobił duzo ale był nam potrzebnym Dziękujemy Alemany... Został nam Cruyf..
3
Coś się kończy coś się zaczyna... Dziękujemy Alemany... Niech zrobi z Villi dobrą drużynę
0
Gavi,Kounde muszą od ławy,bo się zajadą chłopaki
8
Dembele dwie asysty i brameczka z Betisem będzie xd
0
Następny sezon będzie lepszy
1
W końcu wszyscy wrócą na Betis
0
Jeśli chodzi o mnie,to Gundogan powinien przyjść,Foyth,Laporte i może isak dobry jest
0
Tak dla niepoinformowanych : Dzisiaj o 17 Laporta ma ogłosić coś bardzo ważnego
2
Torres dobry mecz gra.
0
Tak poza Barcą... Totki co wrąb dostają od Newcastle. Dwie Murphy,dwie Isak i Joelinton
1
No lewy musi pokazać w tym meczu,że nie bez powodu przyszedł do Barcelony.
7
Pedri z Yamalem wejdą i zrobią robotę
2
Alonso jeszcze brame lub asyste bedzie miał ;p
0
Skład będzie taki : Ter Stegen-Kounde-Araujo-Alonso-Balde-De Jong-Busi-Gavi- Pedri-lewy-Raphinha
1
Dać mu z 15 minut i tyle. Wystarczająco jak na takie Atletico
0
Ja wam mówię : Barca za 3 lata będzie miała taką kasę na transfery,że to będzie poezja XDD
20
Co jak co,ale jestem dumny,że mamy takiego człowieka jak Laporta. Działaj mistrzu
3
No jeszcze tego by brakowało aby Kessiego za Brozovicia wymienić.
0
I tak coś czuje ze troche z tej kasy pojdzie na transfery xd