0

@Bobo25 Jak tacy ludzie bez mózgu jak ty są irytujący. Koeman nie ma wpływu na błędy indywidualne przez które przegraliśmy niemal każdy mecz w lidze w tym sezonie. Jedynie z Realem pokazaliśmy się po prostu z gorszej strony. Wina Kumana ze piłkarze mają tragiczna skuteczność? Jedynie do czego można się teraz przyczepić to wystawianie Busiego

0

@martin866 Tak narzekajcie dalej na tego Valverde. Był 2,5 roku wygrał , 2 razy zdominował ligę. Ogromną palmą są kompromitację w LM. Jednak jak odchodził to drużyna była na 1 miejscu w lidze i LM. Jak widać od tamtego czasu nie zanosi się żebyśmy wrócili na szczyt w La lidze

0

@Tomek54321 Nie zgodzę się z Tobą. 2 sezon Enrique wydawał się być jeszcze lepszy niż pierwszy. Niestety na wiosnę, zadyszka ,kontuzje Messiego i wszystko się zepsuło. Była realna szansa na 2 Tryplety z rzędu

0

0

@banann16 I nam to nic nie da,bo baraże będą bardzo ciężkie

3

@BarcaInfo I co,Leoś się obrazi xD?

3

@VamosRakieta Po raz kolejny trener nie dostaje zawodników których chce, A potem szok i zdziwnie xD

0

@Bartex1981 Tak samo były mecze jak z Osasuna, czy Juve gdzie Messi grał i jakoś też graliśmy bardzo ładnie. Zgadzam się z powolnym odstawianiem Messiego bo młodszy już nie będzie. Ale tłumaczenie porażek Messim I tym ze drużyna gra niby bez niego lepiej jest żałosne

0

@blaugrana_36 Trener nie ma wpływu na to że przegrywamy przez błedy indywidualne i wylewy naszych Genialnych obrońców. Wątpię że jego winą jest także tragiczna skuteczność od początku sezonu. Dopóki nie zaczniesz myśleć, to niestety nie zrozumiesz że tutaj żaden nowy trener nie pomoże

1

@NaFazieHitman No ma i wirusa i kontuzje

0

@itmustbejoke Valdek dobry trener

3

Juz od kilku sezonów odnosze dziwne wrażenie słuchając komentatorów, że Real jakby nie zagrał to zawsze się ich usprawiedliwia ,,nie ,zagrali złego meczu" . Od Barcelony zawsze wymagają pięknej gry, tiki taki.

0

@Bobo25 No tak troche nie obiektywnie xD
Real już w 1 minucie miał setke, która koncertowo zmarnował Vini. Potem wylew Bono na bramce, jeszcze groźny strzał Kroosa. Sevilla nie oddała nawet celenego strzału

0

Ciekawy mecz się zapowiada pomiędzy levante A Getafe

1

@GadulkiGembulki Gdzie ma grać? Messi i Cou odpoczywali. Na 100% zagrają w 1

0

@SkN No o ile było w polu karnym to Myślę że większość sędziów dało by za tą sytaucję karnego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@insp1re Co by nie mówić. Ziadne potrafił doskonale wykorzystać Ronaldo i jego warunki fizyczne. Przestawiał go bardziej na pozycję ,,9". Wtedy taktyka 1000 wrzutek opierająca się na CR sprawdzala się doskonale

0

@Khajio A to powiedział ci wczoraj że chce iść tą samą drogą co Ibra?

0

@ObiektywnyKibic121 A kto tam najwięcej ich bronił

0

@Tomek54321 no tylko ze te dwie straty było pod koniec meczy przy wyniku 4:0 , więc raczej nie byłoby ciepło :)

0

@kamilos1214 Nie uważam że aktualnie Arsenal jest na poziomie Realu Sociedad :)

10

@barteq Przecież w tym pokręconym sezonie każdy wypada. Zobacz jakie my mamy problemy w defensywie przez kontuzje.

0

@Naturopata no patrząc na wiek to ja jednak widzę znacznie różnice umiejętności Puiga I Pedriego

1

@AlwaysBlaugrana Ale dzisiaj to też było 4231 z tym ze pedri grał jako spd. Dla mnie głupia decyzja Kumana

1

@neeed No dla mnie z Dynamem w pierwszej cou był najlepszym piłkarzem XD

0

@Uukasz_93 kiedyś pamiętam ze był temat jego transferu do nas

0

@fejkenq no Bo Lenglet kontuzja to ktoś musi wejść xD

1

@fcbarcafan19 tak jak większośc meczów . Masa akcji i TRAGICZNA skuteczność

4

@Bagsik88 Przciez on połowę z tych kontuzji ma w 2 sezony w Realu. Nie wiem co miało to pokazać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?