21

@adi7adi8 Przciez był jednym z najlepszych dzisiaj xD
Sam sobie wywalczył karnego, strzelił bramke zaliczył asystę, rozegrał akcję przy 3 I 4 bramce. Kilka świetnych dryblingów
Dalej wam mało?

0

Setien Come back

0

@Moriarty Motm jak dla mnie

0

@Yoshi94 Wolę Trincao

1

Ja rozumiem grać w 10. Ale z Celta też tak grali i potrafili normlanie grać . Tutaj się bronimy z ogórkami xD

0

@Statistics Jeden i drugi będą strzelać coraz mniej z każdym sezonem.

0

@Krystian_mix Z Getafe poza Pedrim I Demebele wyszedł pierwszy skład więc trochę bez sensu to co piszesz. Tym bardziej ze pedri zagrał bardzo dobrze

8

@viscajasiek Teraz wgl Messi biegający dziwnie wygląda xD

3

@koksik2700 Powinni go wyrzucić po wygraniu ligi z jedną porażką i zdobyciu pucharu króla? Używajcie mózgu czasami

0

@kamilop Leo dwa pierwsze mecze miał dobre, A teraz widać ze jest bez formy. Liczę na przełamanie jutro i pierwsza bramkę z gry w tym sezonie

2

@Fawrf Ludzie udają zatłoczonych jakby pierwszy raz Messiego widzieli. Śmieszne jest to ze on tak w każdym meczu tracił, ale jak się wygrywało mecze i trofea to nikt O tym nie mówił xD

0

@MaTt_BarcaFan Ale jakim cieniem piłkarza? Kolejny raz znalezliscie sobie kozła ofiarnego

4

Klapią sobie barany jakby 3;0 prowadzili

1

@PieN za młody

12

Współczuję tym którzy regularnie oglądają mecze Atletico xD

3

@horang nie wiem po co ten komentarz O ,,ekspercie". Jak drużyna przegra mecz to odrazu jest słaba? Sevilla aktualnie jest najlepiej ułożoną drużyna w LL i jeden mecz tego nie zmienia

2

@catalunya77 jak zagra to znaczy ze Messi ustala skład czy jak ? XDD

6

Komentarz usunięty

11

@Hubso Messiemu się troszkę przestawia w główce na stare lata. Nie mówię tutaj tylko o tym incydencie

2

@wsrh27 w Hiszpani brakuje przede wszystkim topowej ,,9"

23

@Bartunek Tylko za Setiena gral Wszystko. Valdek często nim rotował

0

@Vebrol Nikt nie będzie się chciał pchać w ten Burdel. W przyszłości jednak mocno liczę na Simeone

0

@MarioVeB! Ale problem w tym ze on nawet dobrze nie zagrał

3

@MarioVeB! Przecież on wcale wybitnie nie zagrał dzisiaj xD
Oglądaj człowieku mecz A nie popierasz się na statystykach

1

@Maniek9444 Nie :)

0

@Transu96 Właśnie sprzedaje Hazarda xD
Gra mi się nim dramatycznie w tej fifie. Rusza się jak wóz z węglem

0

@Hubert98 Ramos Lenglet/Militao

0

@fejkenq kabaret

0

@Zip
1.Brazylia
2. Francja
3. Belgia

1

@Dajnatace jak najbardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?