Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@adi7adi8 Przciez był jednym z najlepszych dzisiaj xD
Sam sobie wywalczył karnego, strzelił bramke zaliczył asystę, rozegrał akcję przy 3 I 4 bramce. Kilka świetnych dryblingów
Dalej wam mało?
0
Setien Come back
0
@Moriarty Motm jak dla mnie
0
@Yoshi94 Wolę Trincao
1
Ja rozumiem grać w 10. Ale z Celta też tak grali i potrafili normlanie grać . Tutaj się bronimy z ogórkami xD
0
@Statistics Jeden i drugi będą strzelać coraz mniej z każdym sezonem.
0
@Krystian_mix Z Getafe poza Pedrim I Demebele wyszedł pierwszy skład więc trochę bez sensu to co piszesz. Tym bardziej ze pedri zagrał bardzo dobrze
8
@viscajasiek Teraz wgl Messi biegający dziwnie wygląda xD
3
@koksik2700 Powinni go wyrzucić po wygraniu ligi z jedną porażką i zdobyciu pucharu króla? Używajcie mózgu czasami
0
@kamilop Leo dwa pierwsze mecze miał dobre, A teraz widać ze jest bez formy. Liczę na przełamanie jutro i pierwsza bramkę z gry w tym sezonie
2
@Fawrf Ludzie udają zatłoczonych jakby pierwszy raz Messiego widzieli. Śmieszne jest to ze on tak w każdym meczu tracił, ale jak się wygrywało mecze i trofea to nikt O tym nie mówił xD
0
@MaTt_BarcaFan Ale jakim cieniem piłkarza? Kolejny raz znalezliscie sobie kozła ofiarnego
4
Klapią sobie barany jakby 3;0 prowadzili
1
@PieN za młody
12
Współczuję tym którzy regularnie oglądają mecze Atletico xD
3
@horang nie wiem po co ten komentarz O ,,ekspercie". Jak drużyna przegra mecz to odrazu jest słaba? Sevilla aktualnie jest najlepiej ułożoną drużyna w LL i jeden mecz tego nie zmienia
2
@catalunya77 jak zagra to znaczy ze Messi ustala skład czy jak ? XDD
6
Komentarz usunięty
11
@Hubso Messiemu się troszkę przestawia w główce na stare lata. Nie mówię tutaj tylko o tym incydencie
2
@wsrh27 w Hiszpani brakuje przede wszystkim topowej ,,9"
23
@Bartunek Tylko za Setiena gral Wszystko. Valdek często nim rotował
0
@Vebrol Nikt nie będzie się chciał pchać w ten Burdel. W przyszłości jednak mocno liczę na Simeone
0
@MarioVeB! Ale problem w tym ze on nawet dobrze nie zagrał
3
@MarioVeB! Przecież on wcale wybitnie nie zagrał dzisiaj xD
Oglądaj człowieku mecz A nie popierasz się na statystykach
1
@Maniek9444 Nie :)
0
@Transu96 Właśnie sprzedaje Hazarda xD
Gra mi się nim dramatycznie w tej fifie. Rusza się jak wóz z węglem
0
@Hubert98 Ramos Lenglet/Militao
0
@fejkenq kabaret
0
@Zip
1.Brazylia
2. Francja
3. Belgia
1
@Dajnatace jak najbardziej