Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Jestem tego samego zdania co ty. W ataku będzie to bardziej 4-3-3/ 4-3-1-2
W obronie będą przechodzić na 4-4-2
1
@MichVeB Za Puiga pewnie zagra Vidal/Rakitic. Przewiduje że w obronie będziemy grać na 4 pomocników(Griez będzie wracał) żeby odcinac skrzydła Bayernu.
0
@avexavi Według mnie z tym składem i Pirlo mającym ,,0" doświadczenia ,ciężko będzie O Serie A. O Europie nawet nie wspominam
0
@LuisSalvano Każdy może mieć inne zdanie. Dla mnie Jordi nie ma podjazdu do Marcelo
4
@Pawlak1992 Uważam że jego przygoda Juve zakończy się jeszcze szybciej niż się rozpoczęła
17
@marcin000019 u nas to z tym trybem ,,Eko" to gdzieś tak od 3 lat xD
0
@Encore Tak jak już mówiłem Vettel już dawno się skończył. Jest cieniem samego siebie z lat 2009-2015
0
@LuisSalvano Prawda boli? Marcelo Prime > Alba Prime . Każdy zdrowy kibic to przyzna łebku
0
@FranzMaurer Vettel już dawno się skończył. Jest cieniem samego siebie z lat 2009-2015
0
@nieprzysiadalnosc W szczycie formy i tak nie miał podjazdu do Marcelo w Prime
0
@vangoor też mam wrażenie że inny mecz ogl
4
@VirtuoZ na starcie fail xD
To nie półfinał
2
@tristan87 Co ma do tego Real?
0
Wiadomo czy my też zagramy w nowych strojach?
2
@Szymix654 xD
0
@Jaca27 A to jedyne rozgrywki w jakich grał to Liga mistrzów?
1
Nie umie niczego ugrać xD
0
@FCB24 Rakitic De jong I Roberto w pomocy
Messi Suarez Griez z przodu
Zasłużyli :)
2
@Hiacynk Chciałbym żeby był gdzieś taki stadion, przeznaczony tylko na np. Finał
2
@GeraltzKatalonii A potem się obudzisz
1
@Konriii Nikt nie zmusza do oglądania przyjacielu : )
1
@ArcziArtt Na szacunek też trzeba zasłużyć
2
@4Fabregas4 Arthur czy Coutinho to piękna przyszłość? To że jakiś piłkarz nie ma 30 nie znaczy że musi dostawać 10 nowych szans.
1
Ten rok dla mnie jako kibica jest straszny. Barca się sypie , Real wygrywa mistrza A dzisiaj jeszcze Stal dała dupy. Dramat
2
Szukanie wymówek już przed meczem xD
2
@messi564 Vidal nie zagra
0
@brzucho Przez chwilę miałem wrażenie że zapomniał do jakiego klubu trafił xDD
2
Na notatniku przeczytałem że Ronaldo gra z nieuleczalną kontuzja kolana xD
1
Ale się uczepili niektórzy tego Ronaldo. Nie wygrał króla strzelców w tym sezonie. Ale co z tego? Czy to sprawia że Portugalczyk strzelając ponad 30 goli w lidze zalicza słaby sezon?
0
@nitey Raczej mentalność zwycięzcy