0

@msmsms Jestem tego samego zdania co ty. W ataku będzie to bardziej 4-3-3/ 4-3-1-2
W obronie będą przechodzić na 4-4-2

1

@MichVeB Za Puiga pewnie zagra Vidal/Rakitic. Przewiduje że w obronie będziemy grać na 4 pomocników(Griez będzie wracał) żeby odcinac skrzydła Bayernu.

0

@avexavi Według mnie z tym składem i Pirlo mającym ,,0" doświadczenia ,ciężko będzie O Serie A. O Europie nawet nie wspominam

0

@LuisSalvano Każdy może mieć inne zdanie. Dla mnie Jordi nie ma podjazdu do Marcelo

4

@Pawlak1992 Uważam że jego przygoda Juve zakończy się jeszcze szybciej niż się rozpoczęła

17

@marcin000019 u nas to z tym trybem ,,Eko" to gdzieś tak od 3 lat xD

0

@Encore Tak jak już mówiłem Vettel już dawno się skończył. Jest cieniem samego siebie z lat 2009-2015

0

@LuisSalvano Prawda boli? Marcelo Prime > Alba Prime . Każdy zdrowy kibic to przyzna łebku

0

@FranzMaurer Vettel już dawno się skończył. Jest cieniem samego siebie z lat 2009-2015

0

@nieprzysiadalnosc W szczycie formy i tak nie miał podjazdu do Marcelo w Prime

0

@vangoor też mam wrażenie że inny mecz ogl

4

@VirtuoZ na starcie fail xD
To nie półfinał

2

@tristan87 Co ma do tego Real?

0

Wiadomo czy my też zagramy w nowych strojach?

2

0

@Jaca27 A to jedyne rozgrywki w jakich grał to Liga mistrzów?

1

Nie umie niczego ugrać xD

0

@FCB24 Rakitic De jong I Roberto w pomocy
Messi Suarez Griez z przodu
Zasłużyli :)

2

@Hiacynk Chciałbym żeby był gdzieś taki stadion, przeznaczony tylko na np. Finał

2

@GeraltzKatalonii A potem się obudzisz

1

@Konriii Nikt nie zmusza do oglądania przyjacielu : )

1

@ArcziArtt Na szacunek też trzeba zasłużyć

2

@4Fabregas4 Arthur czy Coutinho to piękna przyszłość? To że jakiś piłkarz nie ma 30 nie znaczy że musi dostawać 10 nowych szans.

1

Ten rok dla mnie jako kibica jest straszny. Barca się sypie , Real wygrywa mistrza A dzisiaj jeszcze Stal dała dupy. Dramat

2

Szukanie wymówek już przed meczem xD

2

@messi564 Vidal nie zagra

0

@brzucho Przez chwilę miałem wrażenie że zapomniał do jakiego klubu trafił xDD

2

Na notatniku przeczytałem że Ronaldo gra z nieuleczalną kontuzja kolana xD

1

Ale się uczepili niektórzy tego Ronaldo. Nie wygrał króla strzelców w tym sezonie. Ale co z tego? Czy to sprawia że Portugalczyk strzelając ponad 30 goli w lidze zalicza słaby sezon?

0

@nitey Raczej mentalność zwycięzcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?