Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sheepfan No Przciez Lenglet cały sezon prezentował się naprawdę dobrze. Mecz z Bayernem wam wszystkim mózgi wyprał czy co?
0
@PatrykBarca Mats I Pique
2
@Stelios23 Lenglet przeciętny xD
1
@bialagora Bo Messi nawet jak ma słaby mecz, to jedna akcja w ostatnich minutach może przesądzić o tym że Strzeli bramkę i odwróci losy meczu
0
@messiandiniesta też prawda
6
@klopx bardziej widzę 4-2-3-1
2
Ile tu nagle krytyków Messiego. Jest to śmieszne bo Leo sam w sobie nie powiedział że odejdzie. Jak się okazuje masa ekspertów wie lepiej że Messi ucieknie z tonącego statku jakim jest Barcelona. Mało kto pomyślał że wtedy cała rodzina Leo musiałaby wyjechać. Wątpię że jego synowie chcą się uczyć nowego jezyka i zostawić teraz wszystkich rówieśników.
0
@Encore A skład w Fanatsy można zmieniać co kolejkę ? Przyznam że nigdy w to nie grałem
6
@Witam Amigosi
1
@*Ronaldinho_88* Trochę tak,ale sytuacja Pereza jest trochę inna. Wszedł do 1 drużyny. Dostawał szansę i grał naprawdę dobrze. Przyszedł nowy trener i z miejsca tego Pereza wypchneli
6
@osa91 Akurat Pique I Alba powinni jeszcze zostać. Ale Busiego, Rakitica,Vidala czy nawet Suareza powinniśmy pożegnać
1
@MesQueUnClub96 Dobrze że jeszcze nie grają jak Barcelona xD
0
@prokofiew Klopp lubi to
0
@RosjaninBut No nie wiem. Z Bayernem to graliśmy bez Po I z beznadziejnym środkiem obrony. Oczywiście nie mówię że pomoc jest idealna. Ale wystarczy że ktoś to dobrze poukłada, bo pomocników mamy sporo. De Jong I Puig pierwszy skład
0
@Rewolucja123 takie pierdzielenie. Tak samo Guardiola bez Iniesty i Xavigeo nic by nie wygrał.
2
@LukaszFan Wcale nie był dobry xD
0
@ksobi To nie kwestia tego żeby pamiętać. Sam fakt że Poche tego dokonał świadczy o tym że jest bardzo dobrym trenerem. Logiczne że z takim klubem jak Tottenham na większe sukcesy nie ma co liczyć.
0
@ksobi Wyciągnął z Tottenhamu najwięcej ile mógł. Finał LM to dla takiego klubu ogromny sukces.
6
@Coutinho007 Przesada trochę. Wątpię że Pedri czy Araujo dostaną aż 300 min xD
8
@Mario96w Poche już sam się wybielił. Może jest coś na rzeczy, bo bez powodu by nic nie mówił
0
@szela1899 No to rzeczywiście xD
Koledze raczej chodziło że Messi zawsze człapał, nawet kiedy wygrywalismy wszystko. Teraz jak od 3 lat jest katastrofa to nagle człapanie tez przeszkadza
2
@Coutinho007 każdy inny sezon od 2008 gdzieś do 2016 można miło wspominać
0
@Coutinho007 Przecież Wczoraj De Jong jako jedyny pokazywal że mu się chce
6
@soczeq Jeśli będzie remis to nie wpuści. Jeśli będziemy przegrywać to tym bardziej nie bo nie ma jaj. A jeśli będziemy wygrywać to też ich nie wpuści bo trzeba będzie bronić wyniku
0
@Kamiloza91
Betis , Villareal/Celta , Girona
1
@Geble To co mamy powiedzieć o Suarezie
11
@don'T.R.I.P.e z Atletico w SP Hiszpanii
5
@donleo12 Atalanta gra po prostu ładną piłkę która ludzie doceniają. Hype to co roku jest na Bayern. Choć tak jak w tym to dawno nie było xd
14
@Pilka_jest_okragla To jest jakaś 11 Fantasy
3
@monsterrize xDD